• Josef Liesler

    Z Egypta

    Položka č.: 239774

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:47

    lept na ručním papíře, 1970, 29,4 x 29,5 cm, sign. DU Liesler 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Socha Bruncvíkova

    Položka č.: 239775

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:48

    litografie, 38,5 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, rám, 90/200, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Akt ženy

    Položka č.: 239776

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:49

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s hrozny vína

    Položka č.: 239777

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:50

    litografie, 1958, 33,2 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 58, 90/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jeňýk Pacák

    (1941-2007)

    Konvolut 4 grafických listů

    Položka č.: 239778

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:51

    4 x grafický list, 3 listy 20 x 15 a 1 list 10,3 x 7 cm, všechny signovány, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Krajkoví

    Položka č.: 239779

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:52

    lept, 2003, 43,5 x 26 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 2003, č. 11/50, při pravém okraji mimo tisk několikrát natržený a pomuchláný papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Proti zdi

    Položka č.: 239780

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:53

    lept, 1972, 24,7 x 48,2 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 1972, č. 27/30, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    V rukou

    Položka č.: 239781

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:54

    lept, 1982, 24,2 x 32,5 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 2005, č. 10/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Paris

    Položka č.: 239782

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:55

    litografie, 10,5 x 15 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Postavy

    Položka č.: 239783

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:56

  • Pavel Roučka

    Zástavy

    Položka č.: 239784

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:57

    kombinovaná technika, 30 x 22,5 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 239785

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:58

    kombinovaná technika, 27,3 x 20,5 cm, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • František Říha

    (1910-1986)

    Lipan

    Položka č.: 239786

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:59

    lept, 1957, 19 x 22 cm, sign. PD František Říha, č. 17/20, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Saska

    Krajina s hradem

    Položka č.: 239787

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:00

    lept, akvatinta, 33 x 49,5 cm, sign. PD Josef Saska, č. 3/20, Antikvariát Ostrovní, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Klaun Slepice se dívá z okna jako a

    Položka č.: 239788

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:01

    serigrafie, 23 x 32,5 cm, sign. LN seydl, č. 158/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Krajina se stohem

    Položka č.: 239789

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:02

    lept, 1956, 24 x 32 cm, sign. PD V. Sivko 1956, LD věnování: Milému příteli ing. Václavu s mnoha vzpomínkami přátelsky V. Sivko, lehce zažloutlý, pokrčený papír, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29…

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Novoroční hračka (PF 1968)

    Položka č.: 239790

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:03

    serigrafie, 1967, 45 x 33 cm, sign. PU V. Sivko, přeložený, při okrajích pokrčený papír, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Zrození stromu (PF 1973)

    Položka č.: 239791

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:04

    litografie, 1972, 14,5 x 9 cm, sign. PD V. Sivko, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Dlouhý nos

    Položka č.: 239792

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:05

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Modlitba

    Položka č.: 239793

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:06

    litografie, 24,3 x 17 cm, sign. DU vladSuchánek, autorský tisk, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    Želvy

    Položka č.: 239794

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:07

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Čas ticha

    Položka č.: 239796

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:09

    akvatinta, 1993, 37,5 x 28,4 cm, sign. PD B Votavová 93, č. 8/21, zezadu na papíru autorské razítko, na okraji papíru několik malých čárek nakreslených obyčejnou tužkou;+ nahoře u okraje papíru nalepen kousek lepící pásky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Jádro

    Položka č.: 239797

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:10

    akvatinta, 1988, 36,4 x 29,6 cm, sign. PD B Votavová 88, č. 9/15, na druhé straně papíru autorské razítko, papír tesně pod grafikou nepatrně odřen , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Kámen a voda

    Položka č.: 239798

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:11

    akvatinta, 1988, 36,4 x 29,3 cm, č. 11/15, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Stopy času

    Položka č.: 239799

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:12

    akvatinta, 1989, 35,5 x 28,3 cm, sign. PD B Votavová 89, č. 4/11, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Abstrakce

    Položka č.: 239800

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:13

    litografie, 1965, 46,5 x 27,2 cm, sign. DU K. Vysušil 65, č. 6/40, papír u horního okraje natržen, natržení zasahuje i do grafiky - 2 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Haló?

    Položka č.: 239801

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:14

    litografie, 1959, 20 x 16 cm, sign. PD K. Vysušil 59, papír na spodník okraji pod grafikou lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jitka Walterová

    Šťasný princ

    Položka č.: 239802

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:15

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Gemrot

    (1983)

    Položka č.: 239803

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:16

    litografie, 2018, 29,5 x 25 cm, sign. PD Jan Gemrot 2018, č. 14/180

  • Tomáš Honz

    (1989)

    Sorrento

    Položka č.: 239804

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 13:17

    litografie, 2017, 34 x 57,5 cm, sign. PD Tomáš Honz 2017, č. 13/200