Křeček (PF 1974)

    Položka č.: 232620

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:28

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Pravoslav Nesrovnal

    Rodina (PF 1982)

    Položka č.: 232621

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:30

    lept, 1981, 11,3 x 17,5 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák K. Valtra

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Myslivec (PF 1977)

    Položka č.: 232623

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:32

    litografie, 1976, 9,3 x 13,5 cm, sign. PD Karel Toman 76, č. 5/65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Markéta Vohradská

    (1967)

    Krajina (PF 1993)

    Položka č.: 232624

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:34

    linoryt, 1992, 6,5 x 11,8 cm, sign. DU M. Vohradská 92, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Šára

    V krajině (PF 2008)

    Položka č.: 232625

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:36

    litografie, 2007, 8 x 12,7 cm, sign. PD Šára 07, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Saluto Buék Dr. Petrovits Laszlo

    Položka č.: 232626

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:38

    dřevoryt, 1966, 10,8 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    Kamenný most (PF 1965 Jaroslav Pergl)

    Položka č.: 232627

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:40

    litografie, 10,3 x 15,8 cm, sign. PD C Bouda, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris C. Bouda (PF 1965 Stanislav Tvrdý)

    Položka č.: 232628

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:42

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ženy (PF 1969 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 232629

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:44

    dřevoryt, 1968, 10,2 x 7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1968, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    V bouři (PF 1971 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 232630

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:46

    dřevoryt, 1970, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1970, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    Koně (PF 1944)

    Položka č.: 232648

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:48

    dřevoryt, 1944, 7,8 x 10,8 cm, sign. PD BHanš 44, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, malíř, grafik, byl autorem knižních obálek pro nakladatelství Orbis v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Micky Mouse (PF 1935)

    Položka č.: 232649

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:50

    litografie, 1934, 10,5 x 17,2 cm, značeno FIC, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Anděl (PF 2007)

    Položka č.: 232660

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:52

    litografie, 1981, 20,5 x 9,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Liesler

    Žena (PF 1973 Vladimír Bujárek s rodinou)

    Položka č.: 232664

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:54

    litografie, 1972, 16,7 x 11,7 cm, sign. DU Liesler , antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Liesler

    Ptáci (PF1963 Milan Friedl s rodinou)

    Položka č.: 232665

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:56

    linoryt, 1962, 15,7 x 10 cm, sign. PD Liesler 62, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Motýl (PF 1959 ing. Jaromír Schmied)

    Položka č.: 232666

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:58

    litografie, 1958, 12 x 10 cm, sign. LD Mahelka, antiqari.at Radhošťská, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Věra Kaplanová - Šimonová

    (1920)

    Zátiší se sklenkou a lahví (PF 1996)

    Položka č.: 232667

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:00

    lept, 1995, 15,6 x 7,5 cm, sign. PD V. Kaplanová - Šimonová , č. 20/40, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. C. Boudy a O. Blažíčka na VŠAPS v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Orlice (P.F. 1948 V.Bujárek)

    Položka č.: 232669

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:02

    ocelorytina, 1947, 4 x 6 cm, sign. PD J.A. Švengsbír 47, papír výrazně ji zašpiněný - zasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Rybář na loďce (P.F. 1960 Fillart Club)

    Položka č.: 232670

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:04

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Sol lucetomnibus (PF 1978)

    Položka č.: 232671

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:06

    ocelorytina, 6 x 8,2 cm, sign. DU J. Švengsbír, č. 155/200, lehce zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Slunce (PF 1972)

    Položka č.: 232672

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:08

    ocelorytina, 1971, 6,2 x 8 cm, sign. DU J. Švengsbír, č. 63/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Kompozice (PF 1966 Vladimír Bujárek s rodinou)

    Položka č.: 232673

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:10

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Vše nejlepší do nového roku 1935! Vácslav Rudl

    Položka č.: 232674

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:12

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Květiny (PF 1941 Dr. Č.. Burkoň)

    Položka č.: 232675

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 232676

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:16

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vít Ondráček

    Bez názvu (PF 2007)

    Položka č.: 232677

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:18

    kombinovaná technika, 16,5 x 12 cm, sign. PD Vít Ondráček, č. 19/50, s textem Ludvíka Kundery: Noví příchozí, antiqari.at Radhošťská, žák prof. D. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen TT klubu v Brně

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Racci (PF 1965 Dr. Ph. Mr. Vincenc Bosák)

    Položka č.: 232678

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:20

    dřevoryt, 1964, 9,8 x 8 cm, vzadu razítko autora, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Mostecká věž

    Položka č.: 235401

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:22

    olej, karton, 23 x 33,5 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Portrét ženy

    Položka č.: 235402

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:24

    tuš, papír, 21,5 x 15,7 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Akt ve Vrbovské zahradě

    Položka č.: 235403

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:26

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)