• P. Kotík?

    Zahrada

    Položka č.: 233400

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:28

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Josef Liesler

    Dvojice

    Položka č.: 233427

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:30

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Josef Liesler

    Muž v kroji

    Položka č.: 233430

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:32

    pastel, akvarel, papír, 1956, 42 x 29 cm, sign. PU Liesler, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Josef Liesler

    Děvče

    Položka č.: 233431

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:34

    pastel, akvarel, papír, 1956, 31 x 21,5 cm, sign. LU Liesler, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Chlapec

    Položka č.: 233432

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:36

    pastel, akvarel, papír, 1956, 42 x 29,5 cm, sign. LU Liesler, volně podle Ferenzyho, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Muž ve vestě

    Položka č.: 233433

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:38

    pastel, akvarel, papír, 1956, 42 x 29,5 cm, sign. PU Liesler, volně podle M. Minkacziho, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Oskar Matysek

    Cesta mezi břízkami

    Položka č.: 233447

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:40

    akvarel, papír, 29 x 33,5 cm, sign. PD O. Matysek, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • J. Novák

    Partie u Něm. Brodu

    Položka č.: 233514

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:42

    olej, plátno, 53 x 73,5 cm, sign. PD J. Novák, rám, vzadu popsáno, na plátně i rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Petr Ptáček

    Před katastrofou

    Položka č.: 233550

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:44

    litografie, 2012, 57,7 x 37,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, rám, č. 62/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • F. Salač

    Březový háj

    Položka č.: 233574

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:46

    olej, plátno, 1903, 85 x 68,5 cm, sign. PD F. Salač 1903, rám, místy lehce poškozené plátno, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Stůl

    Položka č.: 233668

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:48

    litografie, 29,5 x 24,5 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, autorský zkušební tisk č. 5, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of…

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Nokturno

    Položka č.: 233669

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:50

    litografie, 17 x 26 cm, sign. DU VladSuchánek, pasparta, č. 107/160, lehce zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Karel Svolinský

    Pranýř

    Položka č.: 233685

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:52

    litografie, 23,5 x 16 cm, sign. PD KSvolinský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Naďa Synecká

    Čistý odraz

    Položka č.: 233688

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:54

    litografie, 29 x 45,5 cm, sign. PD Naďa Synecká, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Daněk - Sedláček?

    (1892-1974)

    Sklizeň

    Položka č.: 233854

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:56

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Josef Bureš

    (1889)

    Jarní tání na potoce

    Položka č.: 234146

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:58

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Josef Bureš

    (1889)

    Před bouřkou

    Položka č.: 234148

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:00

    Kostelík

    Položka č.: 234150

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:02

  • Kindl

    Chalupy na stráni

    Položka č.: 234151

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:04

  • Trojan

    Sklízení sena

    Položka č.: 234154

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:06

    olej, plátno, 46,5 x 67 cm, sign. DP Trojan, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Leona Hlavinková

    Krajina Haná V.

    Položka č.: 234158

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:08

    akvatinta, 2017, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Hlavinková, č. 1/7, ze souboru grafik na téma autorčina rodného kraje - Hané., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Leona Hlavinková

    Krajina Haná VII.

    Položka č.: 234159

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:10

    akvatinta, 2017, 14,5 x 20,3 cm, sign. PD Hlavinková, č.3/5, ze souboru grafik na téma autorčina rodného kraje - Hané., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Leona Hlavinková

    Položka č.: 234160

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:12

    akvatinta, 2017, 23,8 x 15,8 cm, sign. PD Hlavinková, č. 3/5, ze souboru grafik na téma autorčina rodného kraje - Hané., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Vyjížďka na saních

    Položka č.: 234174

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:14

    litografie, 1979, 13 x 19,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1979, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Hana Čápová

    Františe Xaver Richter

    Položka č.: 234261

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:16

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    El Retrato de mi hermano muerto

    Položka č.: 234293

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:18

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Xénie Hoffmeisterová

    Město a zámek Holešov 2005 -2015

    Položka č.: 234304

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:20

  • André Chabot

    Položka č.: 234315

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:22

  • Jana Reinerová

    Český Krumlov

    Položka č.: 234419

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:24

  • Jana Reinerová

    Pohořelec

    Položka č.: 234420

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:26

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)