• Naděžda Synecká

    (1926)

    Útočiště

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:05

    kombinovaná technika, papír, 20,5 x 15,5 cm, sign. LD N. Synecká, č. 4/5, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Krystaly

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:06

    litografie, pastel, papír, 23 x 15,5 cm, sign. DU N. Synecká, č. 5/5, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Naďa Synecká

    (1926)

    Duo pro flétnu

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:07

    litografie, pastel, papír, 26 x 19,5 cm, sign. DU N. Synecká

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Návraty

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:08

    lept, 39,5 x 30 cm, sign. DU N. Synecká, č. 4/10, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Koncert v zahradách

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:09

    kombinovaná technika, 39,5 x 23 cm, sign. DU N. Synecká, č. 2/5, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Půlkruhy

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:10

    kombinovaná technika, papír, 14 x 8 cm, sign. DU N. Synecká , č. 1/1, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Nožička

    Vyznamenaný snímek

    Položka č.: 121416

    Vyvolávací cena: 9.200 CZK (368 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:11

    fotografie, 1964, 29,8 x 22,5 cm, sign. vzadu Nožička 1964, ze souboru Komplementární svědectví, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 9.200 CZK (368 €)

  • Zdena Marschalová

    Kouřící holčičky

    Položka č.: 121629

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:12

    linoryt, 30 x 41 cm, sign. PD Zdeňka Marschalová, a.t.

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Leo Vaniš

    (1979)

    Kočka I.

    Položka č.: 121716

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:13

    kombinovaná technika, papír, 2007, 14,5 x 12 cm, sign. LU Leo Vaniš 07, člen Sdružení výtvarníků ČR

  • Zuzana Surkošová

    (1975)

    Koupání

    Položka č.: 124175

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:14

    olej, plátno, 2004, 80 x 90 cm, sign. vzadu Zuzana Surkošová

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Nosiči

    Položka č.: 125105

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:15

    litografie, 28 x 21 cm, sign. PD Fiala, č. 15/50, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Křídla květu

    Položka č.: 125115

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:16

    litografie, 15 x 22,5 cm, sign. PD Fiala, č. 42/60, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Anna Khunová

    Proměna 8

    Položka č.: 126639

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:17

    lept, 29,5 x 22,8 cm, sign. PD Anna Khunová, č. 2/75, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.150 CZK (46 €)

  • Ladislav Kuklík

    Variace pohybů

    Položka č.: 126664

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:18

    kombinovaná technika, 1997, 15 x 25,5 cm, sign. DU L. Kuklík 1997, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ondřej Laštuvka

    (1969)

    Oko moře

    Položka č.: 126831

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:19

    lept, akvatinta, 1996, 22 x 27 cm, sign. PD O.Laštuvka 1996, č. 4/7

  • František Říha

    (1910-1986)

    Maják

    Položka č.: 127679

    Vyvolávací cena: 11.900 CZK (476 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:20

    akvarel, papír, 43 x 56 cm, rám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 11.900 CZK (476 €)

  • Petr Ptáček

    Řiditelný balón

    Položka č.: 129204

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:21

    litografie, 2005, 23 x 17,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, autorský tisk

  • Ivan Komárek

    Obrácený klín

    Položka č.: 139577

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:22

    litografie, 1993, 43 x 59,5 cm, sign. PD I. Komárek, autorský tisk, okraje listu polité a zvlněné, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Ondřej Laštuvka

    (1969)

    Spirit of. St. Luis

    Položka č.: 176445

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:23

    akvatinta , 1997, 20,5 x 17,5 cm, sign. PD O. Laštuvka 97, č. 2/5

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jiří Jaška

    (1906-1982)

    Toreador

    Položka č.: 176529

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:24

    akvarel, pastel, karton, 30 x 41 cm, značeno LD razítkem Jiří Jaška, žák prof. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SVU Aleš, SVUM Hodonín, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Zdena Marschalová

    Dvojice

    Položka č.: 176569

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:25

    linoryt, 31 x 45 cm, sign. PD Zdeňka Marschalová, a.t.

  • P. Havlíček

    Masky

    Položka č.: 182256

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:26

    lept, 1968, 9,5 x 15 cm, sign. PD P. Havlíček 68, autorský tisk

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Zahrada

    Položka č.: 182260

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:27

    linoryt, 2002, 17,5 x 23 cm, sign. PD Laštuvková 2002, č. 3/5

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohunka Waageová

    Strom

    Položka č.: 182280

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:28

    lept, 2006, 15 x 10,5 cm, sign. PD B. Wagnerová 2006, č. 27/100, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Vlček

    Přístav

    Položka č.: 182288

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:29

    linoryt, 2004, 12 x 12 cm, sign. PD Václav Vlček 2004, č. 3/11

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Olga Vychodilová

    Přítel člověka

    Položka č.: 182291

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:30

    lept, papír, 2008, 13,8 x 10 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 33/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Olga Vychodilová

    Loď s mořsými panami

    Položka č.: 182293

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:31

    lept, papír, 2008, 13 x 8,7 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 49/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Toman

    Položka č.: 182294

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:32

    litografie, 20 x 10,5 cm, sign. PD Karel Toman, č. 124/150

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Petr Melan

    (1947-2009)

    Sfinga

    Položka č.: 182313

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:33

    lept, akvatinta, 2006, 17 x 10,5 cm, sign. PD P. Melan, č. 6/100, žák prof. V. Poláška, J. Mahelky, J. Trnky, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Ráno v buši II

    Položka č.: 182321

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:34

    linoryt, 1995, 11,5 x 19 cm, sign. PD Laštuvková 1995, č. 2/2

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)