• Neurčerný autor

    Dům v lesích

    Položka č.: 235418

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:16

    lept, 15 x 20,7 cm, sign. PD, na okrajích papíru několik malých flíčků, levý dolní roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Pohled do uličky

    Položka č.: 235420

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:18

    lept, 16 x 11,5 cm, sign. PD K. Votlučka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Na lovu

    Položka č.: 235422

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:20

    knižní litografie, 21,2 x 17,5 cm, zažloutlý a zašlý papír, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Postava ženy

    Položka č.: 235423

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:22

    tisk, 25,2 x 8 cm, dole na listu číslo strany, papír nepatrně pokrčen, na okrajích místy ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Te Farurl

    Položka č.: 235424

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:24

    tisk, 15 x 10,3 cm, dole na listu číslo strany, papír na spodním okraji ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    La Souaire

    Položka č.: 235425

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:26

    tisk, 10 x 15 cm, dole na listu číslo strany, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Jiskra

    Položka č.: 237046

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:28

    serigrafie, 2003, 45 x 30,2 cm, sign. PD Fmatoušek 03, č. 71/100, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ditta Jiříčková

    Položka č.: 237080

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:30

    litografie, 1983, 27,5 x 16 cm, sign. PD Dita Jiříčková 83, autorský tisk, žákyně prof. E. Weidlicha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Irena Hudcová

    (1966)

    Soumrak

    Položka č.: 237084

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:32

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Vašíček

    (1919-2003)

    Kruh

    Položka č.: 237116

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:34

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ilja Sainer

    (1947-2008)

    Bioprostory - Rašení

    Položka č.: 237117

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:36

    kombinovaná technika, papír, 1986, 29,5 x 21 cm, monogr. DU IS, rám, vzadu ve výřezu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Šmída a L. Leitgeba na PedF UK v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců, UVU, skupiny Klacci ad.

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V kopcích

    Položka č.: 237131

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:38

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Podzimní les

    Položka č.: 237133

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:40

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Na lesní louce

    Položka č.: 237134

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:42

    akvarel, papír, 28 x 41,5 cm, sign. PD J. Matějka, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Portrét ženy v šátku

    Položka č.: 237135

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:44

    olej, plátno, 36 x 30,5 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Halda

    Položka č.: 237136

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:46

    akvarel, papír, 1934, 20,5 x 27,8 cm, sign. PD J. Matějka květen 1934, rám, na papíře zažloutlé skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V loďce

    Položka č.: 237137

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:48

    akvarel, papír, 7,5 x 9,5 cm, rám, rám rozklížen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Strom ve větru

    Položka č.: 237138

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:50

    akvarel, papír, 27,7 x 20 cm, sign. PD J. Matějka, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Na ulici

    Položka č.: 237154

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:52

    dřevoryt, 16,3 x 22,5 cm, na papíře zažloutlá místa, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Veselý

    Flos Chamomillae

    Položka č.: 237155

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:54

    litografie, 1996, 18,3 x 12,1 cm, sign. PD Vlad. Veselý, č. 22/50, vzadu tužkou věnování, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Fišárka a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen UVU, Jednoty umělců výtvarných a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Ardeola ralloides (Scop.)

    Položka č.: 237159

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:56

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zur Geschichte der Costüme

    Položka č.: 237160

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:58

    tisk, akvarel, 42 x 34 cm, zažloutlý papír, na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zur Geschichte der Costüme

    Položka č.: 237161

    Vyvolávací cena: 301 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:00

    tisk, akvarel, 42 x 34 cm, zažloutlý papír, na okrajích ušpiněn, místy papír lehce otrhán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

  • Miloš Ševčík

    (1939-2007)

    Zrcadlo

    Položka č.: 237169

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:02

    suchá jehla, 1963, 17,7 x 11,7 cm, sign. PD Miloš Ševčík 1963, č. 4/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela, J. Nováka, A. Fišárka a A. Pelce na VŠUP, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Dáma s knihou

    Položka č.: 237171

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:04

    litografie, 19 x 15,5 cm, při okrajích zahnědlé skvrnkya mírně zažloulý papír, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    S kaprem

    Položka č.: 237173

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:06

    litografie, 1970, 16,8 x 6,8 cm, sign. DU K.Oberthor70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zděnk Mézl

    Museum Litterarum

    Položka č.: 237174

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:08

    dřevoryt, 13 x 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Věroslav Bergr

    (1928)

    Motýl na rtu

    Položka č.: 237175

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:10

    lept, 1986, 11,8 x 9,1 cm, sign. PD V2roslav Bergr 86, č.5/10, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vondráčka a J. Bartoše na střední výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • neznámý autor

    Dívka s culíkem

    Položka č.: 237176

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:12

    lept, 13,5 x 9,5 cm, PD monogr. H., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    "Já už jen koukám na všechny ty krásy světa" PF 1972

    Položka č.: 237177

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:14

    tisk, 11 x 16,4 cm, DU popsáno vlastoručně Josefem Hodkem, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)