• Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Bodlák

    Položka č.: 233727

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 22:30

    pastel, papír, 30,3 x 14,3 cm, sign. PD Troup, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Měsíc

    Položka č.: 233728

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 22:32

    pastel, papír, 12 x 12 cm, sign. PD Troup, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Bořivoj Weigert

    Položka č.: 233735

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 22:34

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Ptáci

    Položka č.: 234055

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 22:36

    akvarel, papír, 32,3 x 26,5 cm, sign. DU Troup, lehce zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Kytka

    Položka č.: 234056

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 22:38

    akvarel, papír, 32 x 26,5 cm, sign. DU Troup, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Tvář

    Položka č.: 234057

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 22:40

    pastel, papír, 29,6 x 20,7 cm, sign. PD Troup, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Hlava v turbanu (P.F. 1967)

    Položka č.: 234063

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 22:42

    litografie, 1966, 18 x 12,5 cm, sign. PD B. S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umě…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Upřený pohled (P.F. 1981)

    Položka č.: 234064

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 22:44

    litografie, 1980, 20,5 x 12 cm, sign. PD B. S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umě…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Hlava (P.F. 1992)

    Položka č.: 234065

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 22:46

    litografie, 1991, 17 x 10 cm, sign. LD B. S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty uměle…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Hlava s větví (P.F. 1989)

    Položka č.: 234066

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 22:48

    litografie, 1988, 16 x 8 cm, sign. LD B. S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umělec…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dáma (P.F. 1978)

    Položka č.: 234067

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 22:50

    litografie, 1977, 15 x 12,5 cm, sign. PD B. S. Urban, při okrají nepatrně pomuchláno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purk…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Karlův most

    Položka č.: 234068

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 22:52

    litografie, 18,5 x 12 cm, sign. PD B. S. Urban, Du věnování autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezináro…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Před Svatým Mikulášem

    Položka č.: 234069

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 22:54

    litografie, 19,5 x 12 cm, sign. LD B. S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umělecké …

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiřina Adamová

    Figurální motiv

    Položka č.: 234070

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 22:56

    litografie, 17,5 x 14,5 cm, sign. PD Jiřina Adamová, a. t. , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Eva Chmelařová-Siblíková

    (1927-2013)

    Petrklíč

    Položka č.: 234071

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 22:58

    suchá jehla, akvarel, papír, 1994, 18,5 x 7,5 cm, sign. PD Siblíková 94, pravý horní roh papíru lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Eva Chmelařová-Siblíková

    (1927-2013)

    Venezia v dešti

    Položka č.: 234072

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 23:00

    suchá jehla, 1993, 18,1 x 7,5 cm, sign. PD Siblíková 93, č. 2/50 , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Smutná země

    Položka č.: 1

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:00

    litografie, 1965, 14 x 20 cm, sign. PD František Říha 65, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    V tichu

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:01

    kombinovaná technika, 28,7 x 17,5 cm, sign. DU N. Synecká, II. var. č. 3/5, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Malé arkády

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:02

    lept, pastel, 23,5 x 12,5 cm, sign. DU N. Synecká, č. 3/5, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Skryté

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:03

    kombinovaná technika, 20 x 11 cm, sign. DU N. Synecká, II. č. 7/10, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Znamení

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:04

    kombinovaná technika, 21 x 14 cm, sign. DU N. Synecká, č. 3/5, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Útočiště

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:05

    kombinovaná technika, papír, 20,5 x 15,5 cm, sign. LD N. Synecká, č. 4/5, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Návraty

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:06

    lept, 39,5 x 30 cm, sign. DU N. Synecká, č. 4/10, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Koncert v zahradách

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:07

    kombinovaná technika, 39,5 x 23 cm, sign. DU N. Synecká, č. 2/5, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Potopená záře

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:08

    lept, pastel, 35 x 20 cm, sign. DU N. Synecká, č. 3/10, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

  • Zdena Marschalová

    Kouřící holčičky

    Položka č.: 121629

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:09

    linoryt, 30 x 41 cm, sign. PD Zdeňka Marschalová, a.t.

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Leo Vaniš

    (1979)

    Kočka I.

    Položka č.: 121716

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:10

    kombinovaná technika, papír, 2007, 14,5 x 12 cm, sign. LU Leo Vaniš 07, člen Sdružení výtvarníků ČR

  • Jaroslav Král

    (1883-1927)

    Trasírka a míčky

    Položka č.: 124858

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:11

    kombinovaná technika, papír, 2005, 59,5 x 51 cm, sign. PD P. Král 2005, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Nosiči

    Položka č.: 125105

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:12

    litografie, 28 x 21 cm, sign. PD Fiala, č. 15/50, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice II.

    Položka č.: 125396

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:13

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)