• Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Z římského karnevalu Nectora Berlioze

    Položka č.: 227184

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:32

    lept, suchá jehla, 2012, 31,5 x 25 cm, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura u prof. V. Silovského, člen SČVU Hollar,…

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Nabídka

    Položka č.: 227514

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:33

    pérovka, papír, 1995, 13 x 19 cm, sign. LD Noll 95, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Srážka kruhů

    Položka č.: 227644

    Vyvolávací cena: 3.750 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:34

    Aktuální cena: 3.750 CZK (150 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    UFO Pirates

    Položka č.: 227652

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:35

    akryl, plátno, 2007, 27 x 30,5 cm, sign. vzadu Sytař 07, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Hanka

    Položka č.: 228605

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:36

    olej, plátno, 2007, 30 x 25 cm, sign. LD Cerha V. 2007

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Podivná planeta

    Položka č.: 228610

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:38

    dřevořez, 2007, 8,5 x 12 cm, sign. PD Martin Manojlín 2007, autorský tisk, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Pyšná květina

    Položka č.: 228611

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:39

    dřevořez, 2008, 12 x 9 cm, sign. PD Martin Manojlín 2008, autorský tisk, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Moravec

    Zahrada V

    Položka č.: 228615

    Vyvolávací cena: 590 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:40

    lept, 1981, 30 x 48 cm, sign. PD Jan Moravec 81, č. 5/100, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 590 CZK (24 €)

  • Tereza Chaloupková

    (1983)

    20 minut mezi slánkou a kanastou

    Položka č.: 228619

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:41

    kombinovaná technika, plátno, 2009, 41 x 27 cm, sign. vzadu Tereza Chaloupková 09

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Tereza Chaloupková

    (1983)

    Obývací nepokoje

    Položka č.: 228620

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:42

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Západ slunce nad městem

    Položka č.: 228979

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:43

    dřevořez, 2005, 8,5 x 10 cm, sign. PD Martin Manojlín 2005, autorský tisk, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Krajina s duhou

    Položka č.: 228980

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:44

    dřevořez, 2004, 13 x 14 cm, sign. PD Martin Manojlín 2004, č. 46/50, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Kateřina Tmějová

    (1976)

    Lovci duchů

    Položka č.: 228982

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:45

    olej, plátno, 2006, 41 x 45,5 cm, sign. vzadu Tmějová 06

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Tereza Chaloupková

    (1983)

    Rodokmeny stehů

    Položka č.: 228984

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:46

    kombinovaná technika, plátno, kapa, 2009, 29 x 31 cm, sign. vzadu Tereza Chaloupková 09

  • Jaroslav Grepl

    (1965-2005)

    Rozhovor

    Položka č.: 229987

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:47

    pastel, karton, 2003, 21 x 15 cm, sign. PD Jaro. 03

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Andrea Forsterová

    Zajatci

    Položka č.: 229994

    Vyvolávací cena: 920 CZK (37 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:48

    litografie, 2005, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD A. Forsterová 05, rám, autorský tisk, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 920 CZK (37 €)

  • Kamila Ženatá

    Ex libris PhMr. Iva Horská

    Položka č.: 229999

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:50

    suchá jehla,papír, 10,5 x 6,2 cm, sign. PD Kamila Ženatá, autorský tisk, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Milan Coufal

    Bezčasí 3.

    Položka č.: 231277

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:51

    frotáž, tužka, 2001, 21 x 30 cm, monogr. PD M. C. 2001

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milan Coufal

    15.44 hod

    Položka č.: 231278

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:52

    frotáž, tužka, 2001, 21 x 30 cm, monogr. LD M. C.

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milan Coufal

    Bezčasí 2.

    Položka č.: 231279

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:53

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • John Green

    Čuk a keg - jak jeli lodí

    Položka č.: 231284

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:54

    kombinovaná technika, sololit, 2008, 30 x 40 cm, sign. PD Green

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Milan Coufal

    Bezčasí 1.

    Položka č.: 231525

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:55

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milan Coufal

    10.20 hod

    Položka č.: 231526

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:56

    frotáž, tužka, 2001, 21 x 30 cm, monogr. PD M. C.

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milan Coufal

    P.

    Položka č.: 231527

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:57

    frotáž, tužka, 1997, 21 x 30 cm, monogr. PD M. C. 1997

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pravoslav Nesrovnal

    Zimní pole

    Položka č.: 231537

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:58

    tempera, lepenka, 2005, 53 x 62 cm, sign. PD Nesrovnal 2005, rám, soukromý žák K. Valtra

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Bez názvu V

    Položka č.: 231553

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:59

    kombinovaná technika, papír, 2008, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu B. J. 08, absolventka ateliéru kresby na Fakultě výtvarných umění v Brně, ateliéru kresby Václava Stratila, ve své tvorbě propojuje obrazovou část s psaným textem, častým námětem jejích obrazů je náboženství a reflexe sexuality v mnoha p…

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Zimní okno

    Položka č.: 231705

    Vyvolávací cena: 720 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:00

    suchá jehla, 1999, 13 x 10 cm, sign. PD Jan Otava 99, č. I/25, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 720 CZK (29 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Jiné místo

    Položka č.: 232047

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:01

    suchá jehla, 1996, 19 x 49 cm, sign. PD Tomáš 96, č. 6/30, studium na SUPŠ v Praze

  • Tomáš Hřivnáč

    Clona

    Položka č.: 232048

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:02

    suchá jehla, 1994, 9 x7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 94, č. 21/40, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Klobouk

    Položka č.: 232049

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:03

    suchá jehla, 1992, 12 x 9,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 92, č. 8/20, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)