• Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Boj o míč

    Položka č.: 236411

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:59

    olej, plátno, 60 x 50 cm, sign. DU Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Rohový kop

    Položka č.: 236412

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 17:00

    olej, plátno, 50 x 69 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Tandem

    Položka č.: 236413

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 17:01

    olej, plátno, 42 x 55 cm, sign. DU Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

  • Vladimír Komárek

    Léda s labutí

    Položka č.: 237738

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 17:02

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Hojný

    Noutonice

    Položka č.: 238071

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 17:03

    tuš, akvarel, tužka, papír, 2019, 40 x 50 cm, sign. LD Hojný Lad. 29.6.2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Hojný

    Chýnice

    Položka č.: 238072

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 17:04

    tuš, akvarel, tužka, papír, 2019, 40 x 50 cm, sign. LD Hojný Lad. 25.7.2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Hojný

    Mořinka

    Položka č.: 238073

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 17:05

    tuš, akvarel, tužka, papír, 2019, 40 x 50 cm, sign. LD Hojný Lad. 27.7.2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Hojný

    Králka

    Položka č.: 238074

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 17:06

    tuš, akvarel, tužka, papír, 2019, 40 x 50 cm, sign. LD Hojný Lad. 13.6.2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jiří Anderle

    Dialog

    Položka č.: 236089

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:00

    kresba a digitální tisk, 2017, 29,5 x 21 cm, PD, 1/1

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • Jan Bačkovský

    bez názvu

    Položka č.: 236090

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:01

    digitální tisk, 2006, 75 x 75 cm, vzadu

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Petr Bařinka

    Diverse I

    Položka č.: 236091

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:02

    sítotisk (dvojtisk), 2016, 50 x 70 cm, PD, 5/25

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Bařinka

    Diverse II

    Položka č.: 236092

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:03

    sítotisk (trojtisk), 2016, 50 x 70 cm, PD, 8/25

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Daniela Benešová

    Nebe, peklo, ráj

    Položka č.: 236093

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:04

    litografie, 1996, 74,5 x 63,5 cm, DU, 60/75

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Aleš Brázdil

    Taška

    Položka č.: 236094

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:05

    akryl a olej na plátně, 2017, 170 x 101,5 cm, vzadu

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Lucie Bruchanova

    Ve znamení čínského kohouta

    Položka č.: 236095

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:06

    akryl na plátně, 2018, 100 x 80 cm

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Teodor Buzu

    Amor

    Položka č.: 236096

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:07

    malba na hedvábí, 2013, 60 x 65 cm, PD, v rámu

  • Linda Čihařová

    Písnický prales; Hadí strom

    Položka č.: 236097

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:08

    2 obrazy; akvarel a olej na plátně, 2010, A4 cm, obojí v rámu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Linda Čihařová

    Narodil se Fénix

    Položka č.: 236098

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:09

    akvarel a olej na plátně, 2014, 70 x 70 cm, vzadu

  • Petr Faltus

    Láska prochází žaludkem

    Položka č.: 236099

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:10

    litografie, 64 x 48 cm, PD, 1/60

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Petr Fiala

    Skalár

    Položka č.: 236100

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:11

    barevná litografie, 2008, 70 x 50 cm, PD, 9/39

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Gemrot

    Leviathan

    Položka č.: 236101

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:12

    litografie, 2018, 55 x 45,5 cm, PD, 108/180

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Igor Grimmich

    In Blue

    Položka č.: 236102

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:13

    akryl na plátně, 2017, 50 x 50 cm, LD

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Karel O. Hájek

    Den druhý

    Položka č.: 236103

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:14

    asamblage, 2017, 30 x 35 cm, PD

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Petr A. Hampl

    Ach, to snění

    Položka č.: 236104

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:15

    grafický list, černobílý lept, 40 x 30 cm, PD, 7/20

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Petr A. Hampl

    Odpočinek II

    Položka č.: 236105

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:16

    grafický list, černobílý lept, 40 x 30 cm, PD, 9/20

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Petr Hampl

    Ozvěna

    Položka č.: 236106

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:17

    akryl a tuš na plátně, 2018, 145 x 120 cm

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jitka Hilská

    Jitřní zahrada

    Položka č.: 236107

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:18

    kombinovaná technika, 2013, 40 x 30 cm, vzadu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jitka Hilská

    Zrcadlení

    Položka č.: 236108

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:19

    akvarel, papír, 2014, 29,5 x 42 cm, LD

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • prof. František Hodonský

    Kvetoucí bažina

    Položka č.: 236109

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:20

    barevná litografie, 48 x 64 cm, PD, 8/19

  • prof. František Hodonský

    Z lužních zahrad

    Položka č.: 236110

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:21

    kresba na papíře, 2014, 56 x 38 cm, PD