• Petr Šmaha

    Babel I.

    Položka č.: 191104

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:14

    litografie, 1999, 19,5 x 16 cm, sign. PD Petr Šmaha 99, č. 26/45, studium ŠUŘ v Brně, žák prof. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, sdružení Kontrast, Lipany a Nové sdružení

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Petr Melan

    (1947-2009)

    Ohňostroj

    Položka č.: 191108

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:15

    akvatinta, 10 x 6,3 cm, sign. DU P. Melan, č. 78/100, žák prof. V. Poláška, J. Mahelky, J. Trnky, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Břetislav Charwot

    Květ

    Položka č.: 191128

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:16

    dřevoryt, 2002, 11 x 8,5 cm, sign. PD B. Charwot 02, č. 2/5, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Břetislav Charwot

    Položka č.: 191129

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:17

    dřevoryt, 2002, 11 x 8,5 cm, sign. PD B. Charwot 02, č. 2/6, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Břetislav Charwot

    Bez Názvu

    Položka č.: 191130

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:18

    dřevoryt, 2002, 11 x 7,5 cm, sign. PD B. Charwot 02, č. 1/8, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Věž

    Položka č.: 191131

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:19

    suchá jehla, 8 x 6 cm, sign. DU M.M.Šechtlová, aut. tisk, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Klarinetista

    Položka č.: 191140

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:20

    suchá jehla, 2006, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Jiří Kasal 06, č. 43/50

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Herbert Kizsa

    Hrad

    Položka č.: 191143

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:21

    lept, 1980, 11 x 9,5 cm, sign. PD H. Kizsa, autorský tisk

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Kavan

    Zakletí VIII

    Položka č.: 191145

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:22

    hlubotisk, 2005, 8 x 6 cm, sign. DU Jan Kavan MMV, č. 35/50, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Kavan

    Zakletí V

    Položka č.: 191146

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:23

    hlubotisk, 2002, 10 x 9 cm, sign. DU Jan Kavan MMII, č.94/100, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Koncert

    Položka č.: 191147

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:24

    akvatinta, 2002, 22,5 x 27 cm, monogr. PD H.03, č. 5/20

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Trubač

    Položka č.: 191161

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:25

    suchá jehla, 16 x 11 cm, sign. PD Jiří Kasal, č. 30/60

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Staroměstská věž

    Položka č.: 191162

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:26

    suchá jehla, 1999, 13 x 9,5 cm, sign. PD Jiří Kasal 99, č. 14/30

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Zuzana Malénková

    (1982)

    Pokojíček

    Položka č.: 191164

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:27

    linoryt, 2005, 18 x 18,5 cm, sign. PD Zuzana Malénková 05, č. 1/2

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Ivan Komárek

    Tři

    Položka č.: 191167

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:28

    litografie, 2004, 21 x 29,5 cm, sign. PD I. Komárek 2004, autorský tisk, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Komárek

    Záře

    Položka č.: 191168

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:29

    litografie, 2004, 21 x 29,5 cm, sign. LD I. Komárek 2004, autorský tisk, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Houslista

    Položka č.: 191170

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:30

    suchá jehla, 1996, 18,5 x 11 cm, sign. PD Jiří Kasal 96, č. 6/50

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Schody do Nerudovky

    Položka č.: 191176

    Vyvolávací cena: 420 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:31

    litografie, 7,5 x 7,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 86/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 420 CZK (17 €)

  • Jana Reinerová

    U Jánkského vršku

    Položka č.: 191178

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:32

    litografie, 7 x 7,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 40/90, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 420 CZK (17 €)

  • Jana Reinerová

    Nerudovka

    Položka č.: 191179

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:33

    litografie, 7 x 9,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 89/130, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Haštalské (letní)

    Položka č.: 191180

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:34

    litografie, 7,5 x 95 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Srdce

    Položka č.: 191395

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:35

    litografie, 2008, 16 x 15 cm, sign. PD Jelen 2008, č. 25/403, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 1.150 CZK (46 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Noha

    Položka č.: 191396

    Vyvolávací cena: 2.150 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:36

    litografie, 2004, 38 x 27 cm, sign. PD Jelen 2004, č. 90/185, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 2.150 CZK (86 €)

  • Petr Zeman

    Skřítek a dáma v černém

    Položka č.: 191815

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:37

    kombinováná technika, sololit, 2008, 30 x 30 cm, monogr. PD Z, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Věra Sedláková

    Bertramka V.

    Položka č.: 191827

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:38

    suchá jehla, 1991, 22,4 x 14,6 cm, sign. PD Věra Sedláková 1991, č. 56/90, žákyně A. Pelce na AVU v Praze, členka Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kateřina Tmějová

    (1976)

    Václav s Pallou

    Položka č.: 191839

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:39

    olej, plátno, 2003, 35,5 x 45,5 cm, sign. vzadu Tmějová 03

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Kateřina Tmějová

    (1976)

    Koráb

    Položka č.: 191840

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:40

    olej, plátno, 2006, 34 x 44,5 cm, sign. vzadu Tmějová 06

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Vladimír Gebauer

    Uvnitř

    Položka č.: 193050

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:41

    kombinovaná technika, papír, 1998, 13,5 x 17 cm, sign. PD V. Gebauer 98, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Vladimír Gebauer

    Z Podhůrky

    Položka č.: 193051

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:42

    kombinovaná technika, papír, 2008, 24 x 21 cm, sign. PD V. Gebauer 08, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Zdeňka Hušková

    Temné vrstvy

    Položka č.: 196013

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:43

    linoryt, 2012, 40 x 56 cm, sign. PD Z. Hušková 2012, č. 1/1

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)