• Andy Warhol

    (1928-1987)

    Diamond Dust Marilyn

    Položka č.: 237025

    Vyvolávací cena: 32.500 CZK (1.300 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:15

    serigrafie na museum board, 91,4 x 91,4 cm, 383/2500, na zadní straně razítko: published by Sunday B. Morning a razítko: fill in your own signature, pozdější tisk, přiložen certifikát pravosti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 32.500 CZK (1.300 €)

  • Vojtěch Tittelbach?

    (1900-1971)

    Postava ženy

    Položka č.: 237026

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:16

    olej, karton, 37 x 27 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Josef Jambor

    (1887-1964)

    Pohled do kraje

    Položka č.: 237027

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:17

    olej, plátno, 1942, 88 x 123 cm, sign. LD Jambor 1942, rám, restaurováno, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Loukoty, M. Švabinského

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)

  • Ivo Rublič

    (1918-?)

    Dívky na pláži

    Položka č.: 237028

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:18

    olej, plátno, 99 x 130,5 cm, sign. PN, rám

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Holub

    Břízky

    Položka č.: 237029

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:19

    kvaš, papír, 32 x 25 cm, sign. PD Holub, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • V. Kafka

    Zátiší s kloboukem a dýmkou

    Položka č.: 237030

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:20

    olej, plátno, 1988, 52 x 68 cm, sign. PD V. Kafka 88, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Kubistické zátiší s loutnou

    Položka č.: 237031

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:21

  • Anna Staritski

    (1908-1981)

    Siréna

    Položka č.: 237032

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:22

    kombinovaná technika, 50,5 x 67 cm, sign. PD Staritski, rám, autorský tisk

  • Anna Staritski

    (1908-1981)

    Položka č.: 237033

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:23

    kombinovaná technika, 65 x 51,5 cm, sign. PD Staritski, rám, č. 4/15

    Mytologický výjev - miniatura

    Položka č.: 236176

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:00

    malba na porcelánu, 7 x 8,5 cm, monogr. PD , kovový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Umělec a jeho můza

    Položka č.: 236177

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:01

    12, 6 x 8,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Želmíra Manclová

    (1916-?)

    Položka č.: 236178

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:02

    olej, plátno, 1940, 50 x 62 cm, sign. LD Manclová 40, slovenská malířka, vystavovala v Praze v Rubešově galerii roku 1942

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • A. Rudolphi

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 236179

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:03

    olej, plátno, 27 x 38 cm, sign. LD A. Rudolphi, rám, popraskané dřevo rámu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Karel Sigmund

    (1897-1959)

    Lovecké zátiší

    Položka č.: 236180

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:04

    olej, dřevěná deska, 98 x 117 cm, sign. LD K. J. Sigmund, rám, malba místy poškozena

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 236181

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:05

    olej, karton, 1930, 65,5 x 47,5 cm, sign. vzadu B. Ullrych 30

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Karel Jan Sigmund

    (1897-1959)

    Na podzim

    Položka č.: 236182

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:06

    olej, karton, 50 x 65 cm, sign. PD K. J. Sigmund, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Schöna v Drážďanech, prof. O. Nejedlého v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jos. Svoboda

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 236183

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:07

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jaroslav Šimůnek

    (1872-1939)

    Pražské panorama

    Položka č.: 236184

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:08

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)

  • Oldřich Zezula

    (1907-1980)

    Valdštejnská ulice v Praze

    Položka č.: 236185

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:09

    olej, plátno, 1977, 50 x 70, 5 cm, sign. PD Oldřich Zezula 77, rám, vzadu štítek s popisem díla, rám poškozen, žák prof. O. Blažíčka, J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Hodonín

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pičín u Příbrami

    Položka č.: 236186

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:10

    olej, papír, 1930, 24 x 40 cm, sign. LD Boh. Ullrych 30, rám

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Bohumil Ullrych

    U rybníka

    Položka č.: 236187

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:11

    olej, plátno, 1935, 44 x 61 cm, sign. PD B. Ullrych 35

  • František Koudelka

    (1896-1976)

    Chalupy v Olšových Vratech u Karlových Varů (Pohled z Vítkova vrchu)

    Položka č.: 236188

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:12

    olej, plátno, karton, 33 x 48 cm, sign. PD F.Koudelka, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Jiří Kosina

    (1891-?)

    Ze Seminárské

    Položka č.: 236189

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:13

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 236190

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:14

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-1968)

    Před soumrakem

    Položka č.: 236191

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:15

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Bohumil Ullrych

    Plachetnice

    Položka č.: 236192

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:16

    olej, plátno, 1934, 44 x 61 cm, sign. PD B. Ullrych 34

  • Josef Wenig

    (1885-1939)

    Enšpígl

    Položka č.: 236193

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:17

    tužka, akvarel, papír, 40,7 x 25,5 cm, PD monogr. W., rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. C. Lišky na VŠUP v Praze, poté studium na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

  • Jan Konůpek

    Zvěstování

    Položka č.: 236194

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:18

    uhel, tužka, papír, 1933, 50 x 34 cm, monogr. PD KpK 33, rám, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Vzhlížející dívka

    Položka č.: 236195

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:19

    olej, dřevotříska, 79 x 54,5 cm, sign. PD Jan Dědina, rám, na zadní straně skica k obrazu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců

  • Vladimír Stříbrný

    (1905-1970)

    Portrét muže / Portrét dívky

    Položka č.: 236196

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:20

    oboustraná malba, olej, karton, 1924, 55 x 40,5 cm, sign. PD V. Stříbrný 1924, rám, poškozeno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen JUV