• Kateřina Krausová

    (1961)

    Bouračka

    Položka č.: 196977

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:44

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Trumpetista

    Položka č.: 199135

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:45

    lept, 17 x 10 cm, sign. PD Jiří Kasal , č. 12/100

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Položka č.: 199362

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:46

    suchá jehla, 2005, 20 x 14 cm, sign. PD Jiří Kasal 05, č. 3/20

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Houslista

    Položka č.: 199364

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:47

    suchá jehla, 1996, 18,5 x 11 cm, sign. PD Jiří Kasal 96, č. 4/50

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Synagoga I.

    Položka č.: 199365

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:48

    suchá jehla, 2004, 12 x 9 cm, sign. PD Jiří Kasal 04, č. 7/40

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Muzikanti

    Položka č.: 199367

    Vyvolávací cena: 720 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:49

    suchá jehla, 2005, 19 x 32,5 cm, sign. PD Jiří Kasal 05, č. 4/50

    Aktuální cena: 720 CZK (29 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    V přírodě

    Položka č.: 199368

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:50

    suchá jehla, 1996, 16 x 10 cm, sign. PD Jiří Kasal 96, č. 56/70

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Hráč

    Položka č.: 199371

    Vyvolávací cena: 980 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:51

    suchá jehla, 1998, 37 x 15,5 cm, sign. PD Jiří Kasal 98

    Aktuální cena: 980 CZK (40 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Pištec

    Položka č.: 199372

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:52

    suchá jehla, 1985, 28 x 15 cm, sign. PD Jiří Kasal 85, č. 55/70

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jana Reinerová

    Vzpomínka na Toronto

    Položka č.: 199633

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:53

    litografie , 44,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 6/28, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Michael Rittstein

    Klimatizace

    Položka č.: 199638

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:54

    sítotisk, 1980, 16,9 x 21,4 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 9/30, soupis Hédervári č. 31, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Michael Rittstein

    68

    Položka č.: 199639

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:55

    litografie, 1998, 25,5 x 21 cm, sign. PD M. Rittstein 98, č. 17/65, soupis Hédervári č. 106, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Jan Antonín Pacák

    Listopad

    Položka č.: 199959

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:56

    litografie, 1996, 24 x 17,5 cm, sign. DU Jeňýk Pacák 96

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Dýmky a paprika

    Položka č.: 199963

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:57

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Petra Zatloukalová

    Položka č.: 202378

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:58

    olej, plátno, 2007, 50 x 70 cm, PD monogr. PZ 07

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Dušan Fencl

    Spojení

    Položka č.: 202619

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:59

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Dušan Fencl

    Raněné duše

    Položka č.: 202620

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:00

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Dušan Fencl

    Polibek smrti

    Položka č.: 202622

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:01

  • Karel Šafář

    Pražská reduta

    Položka č.: 203024

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:02

    kombinovaná technika, papí, 14,5 x 31,,5 cm, sign. PD k. Šafář, č. 30/50

  • Jaroslav Válek

    Kompozice III

    Položka č.: 203033

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:03

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Válek

    kompozice IV

    Položka č.: 203034

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:04

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav Lipowski

    (1975)

    Žena na schodišti

    Položka č.: 203042

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:05

    akryl, plátno, 2016, 24 x 18 cm, sign. vzadu Lipowski 2016

  • Miroslav Lipowski

    (1975)

    Tvář ženy

    Položka č.: 203043

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:06

  • Jana Reinerová

    Vlašská ulice (nemocnice vlevo)

    Položka č.: 204570

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:07

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/38, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Trojice

    Položka č.: 204580

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:08

    litografie, 2009, 38 x 26 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohunka Waageová

    Tajuplný ostrov

    Položka č.: 204585

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:09

    litografie, 1991, 32,5 x 27 cm, sign. DU B. Waageová 91, č. 7/100, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

  • Petr Fiala

    (1968)

    Dva světy

    Položka č.: 204589

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:10

    litografie, 14 x 17,5 cm, sign. PD Fiala, č. 15/50, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Letící trojice

    Položka č.: 204590

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:11

    litografie, 29 x 21 cm, sign. PD Fiala, č. 26/60, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Martin Květ

    (1981)

    Léda s labutí

    Položka č.: 204784

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:12

    suchá jehla, 2016, 9 x 12 cm, sign. PD Květ 16

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Martin Květ

    (1981)

    Léda s labutí

    Položka č.: 204785

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:13

    suchá jehla, 2016, 13 x 9 cm, sign. PD Květ 16

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)