• Martina Petříková

    (1982)

    Položka č.: 238341

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:00

    černobílá fotografie, 20 x 29 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Martina Petříková

    (1982)

    Položka č.: 238342

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:01

    barevná fotografie, 20 x 29 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Martina Petříková

    (1982)

    Položka č.: 238343

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:02

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Martina Petříková

    (1982)

    Položka č.: 238344

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:03

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Pechar

    Chrám

    Položka č.: 238345

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:04

    suchá jehla, 2000, 30 x 18 cm, sign. PD Vladimír Pechar 2000, č. 17/35, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vladimír Pechar

    Libušina lázeň

    Položka č.: 238346

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:05

    suchá jehla, 2000, 31 x 18 cm, sign. PD Vladimír Pechar 2000, č. 12/20, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Šafránek

    Pnoucí hrozno VI.

    Položka č.: 238347

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:06

    dřevořez, 1989, 40 x 32 cm, sign. PD Jan Šafránek 1989, č. 2/40, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Šafránek

    Obilné pole I.

    Položka č.: 238348

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:07

    dřevořez, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Šafránek

    Pnoucí hrozno IX.

    Položka č.: 238349

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:08

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét

    Položka č.: 238350

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:09

    dřevoryt, 1952, 28 x 20,5 cm, sign. DU B. Lacina, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdena Marschalová

    Přítelkyně

    Položka č.: 238351

    Vyvolávací cena: 5.400 CZK (216 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:10

    akvarel, 45 x 65 cm, sign. LD Marschalová

    Aktuální cena: 5.400 CZK (216 €)

  • Helena Vanišová

    Zátiší s ananasem

    Položka č.: 238352

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:11

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Helena Vanišová

    Horská náves

    Položka č.: 238353

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:12

    olej, plátno, 30 x 40 cm, sign. LD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Helena Vanišová

    Kam se ztratilo slunce

    Položka č.: 238354

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:13

    olej, plátno, 25 x 30 cm, sign. PD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

  • Helena Vanišová

    Pískoviště

    Položka č.: 238355

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:14

  • Helena Vanišová

    Letní podvečer

    Položka č.: 238356

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:15

    olej, plátno, 20 x 25 cm, sign. LD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Helena Vanišová

    Mezi travinami

    Položka č.: 238357

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:16

    olej, plátno, 20 x 25 cm, sign. PD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

  • Olga Vychodilová

    Dobromysl

    Položka č.: 238358

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:17

    lept, 11,8 x 7 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Olga Vychodilová

    Šašek

    Položka č.: 238359

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:18

    lept, 12 x 7 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 88/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Olga Vychodilová

    Šašek

    Položka č.: 238360

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:19

    lept, 12 x 7 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Olga Vychodilová

    Vratič

    Položka č.: 238361

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:20

    lept, 13 x 7 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 88/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Olga Vychodilová

    Vratič

    Položka č.: 238362

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:21

    lept, 13 x 7 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Olga Vychodilová

    Orlíček

    Položka č.: 238363

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:22

    lept, 13,5 x 7,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 88/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Olga Vychodilová

    Orlíček

    Položka č.: 238364

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:23

    lept, 13,5 x 7,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    CML in Blue

    Položka č.: 238365

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:24

    tuž, papír, 1979, 9 x 9 cm, sign. PD, 12.79

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ingrid Glaserová

    Kolotoč

    Položka č.: 238366

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:25

    lept, 1992, 64,5 x 49 cm, sign. PD I. Glaserová 92, č. 31/60, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Ivan Kováčik

    Houby

    Položka č.: 238367

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:26

    litografie, 1998, 44 x 31 cm, sign. PD Ivan Kováčik 98, č. 42/59

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Ivan Kováčik

    Mona Lisa

    Položka č.: 238368

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:27

    litografie, 2006, 35 x 24 cm, sign. DU Ivan Kováčik 06, č. 10/44

  • Ivan Kováčik

    Prsosaurus

    Položka č.: 238369

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:28

    litografie, 1999, 40 x 59 cm, sign. PD Ivan Kováčik 99, č. 19/30

  • Michal Hendrych

    Tání

    Položka č.: 238370

    Vyvolávací cena: 7.400 CZK (296 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 15:29

    Aktuální cena: 7.400 CZK (296 €)