• J. B. Bérauger

    Píseň "Nový denní rozkaz"

    Položka č.: 234082

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:14

    dřevoryt, hedvábný papír, 9,7 x 4,5 cm, sign LD J. B. Bérauger, levý horní roh papíru lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. B. Bérauger

    Vrány

    Položka č.: 234083

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:16

    dřevoryt, hedvábný papír, 7.7 x 12 cm, papír na pravém okraji od červené tušky; rohy a spodní okraj papíru pokrčeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. B. Bérauger

    Z kavárny Grand Hotel

    Položka č.: 234084

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:18

    dřevoryt, hedvábný papír, 4,9 x 9,2 cm, nepatrně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. B. Bérauger

    Myšlenka

    Položka č.: 234085

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:20

    dřevoryt, hedvábný papír, 9,8 x 4,7 cm, sign. LD J. B. Bérauger, na levem okraji papíru malá dírka; na pravém okraji lehce ušpiněn, nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    S bičem (PF 1990)

    Položka č.: 234086

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:22

    suchá jehla, 1989, 8,5 x 11,5 cm, sign. PD Klápětě 89, č. 7/60, nepatrně ušpiněn papír od tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Herčík

    (1922)

    Mostecká věž v Praze

    Položka č.: 234087

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:24

    zinkografie, 8,7 x 12,6 cm, sign. PL J. Herčík, při levé straně patrný vodoznak na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Dům v údolí

    Položka č.: 234088

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:26

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Dívka v kroji

    Položka č.: 234089

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:28

    kombinovaná technika, akvarel, papír, 16,5 x 9,5 cm, PD sign. A. V. Mašek, pasparta, studijní práce A. V. Maška, lehce ušpiněná pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • A. Václav Mašek

    Mladíci v lese

    Položka č.: 234090

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:30

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Kluk se senem

    Položka č.: 234091

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:32

    tuš, papír, 11 x 14,7 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, šmouha LU, papír lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    V oblacích / Dívka

    Položka č.: 234092

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:34

    tuš, papír, 6 x 7,2 a 8 x 7 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    Čtení

    Položka č.: 234093

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:36

    tuš, papír, 7 x 14,5 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    Na louce

    Položka č.: 234094

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:38

    akvarel, papír, 25 x 22,2 cm, LD monogr. A. V. M., studijní práce A. V. Maška, papír na okrajích lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Václav Mašek

    Portrét muže

    Položka č.: 234096

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:40

    dřevoryt, 7,5 x 9,8 cm, studijní práce A. V. Maška, papír ušpiněn, v okolí grafiky papír lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dům u lesa

    Položka č.: 234098

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:42

    akvarel, papír, 21 x 29 cm, při levém okraji perforovaný papír - vytrženo zbloku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 234099

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:44

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pole u vesnice

    Položka č.: 234100

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:46

    akvarel, papír, 47,5 x 36 cm, přilepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Kostel u lesa

    Položka č.: 234101

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:48

    tužka, akvarel, papír, 21 x 29 cm, při levém okraji perforovaný papír - vytrženo zbloku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Letní den na vesnici

    Položka č.: 234102

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:50

    tempera, papír, 33 x 45 cm, na rozích dírky po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 234103

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:52

    uhel, papír, 46 x 35 cm, vlevo nahoře lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    V kuchyni

    Položka č.: 234104

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:54

    akvarel, tuš, papír, 22 x 30 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Muž na koni

    Položka č.: 234106

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:56

    tuš, papír, 33 x 24 cm, na papíru malinké hnědé tečky, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Voják

    Položka č.: 234109

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:58

    tužka, papír, 22 x 15,5 cm, papír na horním okraji natržen, na dolním rohu flek od vody, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Postavy

    Položka č.: 234110

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 19:00

    tužka, papír, 14,5 x 13,5 cm, levý horní roh pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Pár

    Položka č.: 234111

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 19:02

    tužka, papír, 10 x 20,5 cm, ušpiněný papír, u dolního okraje odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Pár na lavičce

    Položka č.: 234112

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 19:04

    tužka, papír, 18 x 24 cm, ušpiněný papír , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    U plotu

    Položka č.: 234113

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 19:06

    pastel, papír, 1959, 20,5 x 31 cm, sign. PD P. Poš. 1959, u dolního okraje natržen, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Florian

    (1873-1941)

    Tetřev

    Položka č.: 234117

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 19:08

    kvaš, 1936, 22,5 x 17 cm, sign. PD Josef Florian V 1936, papír u dolního levého okraje pokrčen a natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Srnka

    Položka č.: 234118

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 19:10

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Rytíř

    Položka č.: 234119

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 19:12

    dřevoryt, 7 x 5,4 cm, na papíru nažloutlé tečky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)