Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Jožka Baruch

    (1892-1966)

    Krysař

    Položka č.: 281111

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:00

    dřevoryt, 1945, 15 x 9,1 cm, značeno PD v desce B, PF 1946, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Bílkovský

    (1909-1998)

    Ptačí zpěv

    Položka č.: 281112

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:01

    litografie, 7 x 4 cm, Ex libris Lumír Randýsek, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Blabolilová

    (1948)

    Krajina III.

    Položka č.: 268326

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:02

    lept, 21,9 x 13,5 cm, sign. PD M. Blabolilová 1988, pasparta, č. 46/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Marie Blabolilová

    (1948)

    Krajina II.

    Položka č.: 268325

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:03

    lept, 1988, 16,6 x 11 cm, sign. PD M. Blabolilová 1988, pasparta, č. 62/70, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bogea?

    Překvapení

    Položka č.: 257049

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:04

    litografie, 60 x 44 cm, sign. PD Ema Bogea?, autorský tisk

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Ex libris - C. Bouda

    Položka č.: 281113

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:05

    litografie, 1920, 5,8 x 5,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    Večírek

    Položka č.: 225406

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:06

    litografie, 1984, 15 x 13,1 cm, sign. PD V. Bubeníček 84, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Willi Geiger

    (1878-1971)

    Ex libris Albert Wustl

    Položka č.: 281114

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:07

    lept, 9,4 x 8,4 / 4,7 x 6,7 cm, sign. LD W. Geiger, München, soutisk dvou grafik na jednom papíře, na zadní straně razítko Západočeské galerie v Plzni, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    J. S. Bach

    Položka č.: 281115

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:08

    litografie, 9,2 x 7 cm, sign. PD Hlinovský, Ex Libris L. Litošenka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Hölzelová

    (1927)

    Loďka

    Položka č.: 281116

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:09

    litografie, 1980, 9 x 7,5 cm, sign. LN Hölzelová 80, Exlibris Eva Šimůnková, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně O. Nejedlého a V. Silovského

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Ex Libris Přemysl Špidlen

    Položka č.: 281117

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:10

    litografie, 9,8 x 7,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Hrnčárek

    (1918)

    Průmyslové město v podhůří

    Položka č.: 257051

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:11

    litografie, 28,5 x 63 cm, sign. PD J. Hrnčárek, mimo tisk mírně natržený a zažloutlý papír

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Karel Hruška

    (1930)

    Rytíř na koni

    Položka č.: 281118

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:12

    litografie, 1982, 9 x 6 cm, sign. PD nečitelně 82, 40/120, na papíře mimo tisk vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Tomáš Istler

    (1947)

    Studie o kohoutkovi a slepičce

    Položka č.: 281119

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:13

    lept, 1996, 9,1 x 10,2 cm, sign. DU Tom Istler, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • L. Jíra

    Abstrakce

    Položka č.: 281120

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:14

    suchá jehla, 16,8 x 11,5 cm, sign. PD L. Jíra, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lucie Jiříčková

    (1970)

    Kašpárek

    Položka č.: 257050

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:15

    litografie, 1984, 54 x 38 cm, sign. LD Lucie 84, v rozích mimo tisk mírně pokrčený papír

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Jiří Karmazín

    (1932)

    Rybář

    Položka č.: 281121

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:16

    litografie, 2002, 18,8 x 14 cm, sign. PD Jiří Karmazín, PF 2003, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Jan Kavan

    (1947)

    Profil dívky se zvířaty

    Položka č.: 281122

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:17

    litografie, 1983, 8 x 7 cm, sign. DU J. Kavan 83, č. 17/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Khunová

    (1946)

    Nebeský čas

    Položka č.: 281123

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:18

    lept, 10,8 x 8,8 cm, sign. PD Anna Khunová, 48/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Ptáčci

    Položka č.: 281124

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:19

    lept, 1988, 9,8 x 8,1 cm, sign. PD Klápště 88, 106/200, Ex libris SSPE, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Hra na klavír

    Položka č.: 281128

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:20

    litografie, 15,3 x 10,1 cm, značeno PD v desce KPK, Hudební archiv Frant. Schmidta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Ex Libris Mirek Kittrich

    Položka č.: 281127

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:21

    dřevoryt, 9,5 x 7 cm, značeno PD v desce K, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Autoportrét

    Položka č.: 281126

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:22

    dřevoryt, 8,6 x 7,5 cm, PD značeno Kpk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Boj

    Položka č.: 281125

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:23

    dřevoryt, 9,6 x 7 cm, PD značeno Kpk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Zvědavá zvířátka

    Položka č.: 281130

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:24

    litografie, 1960, 9,5 x 6,5 cm, sign. DU Emil Kotrba 1960, Exlibris Premsra, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Žnec

    Položka č.: 281129

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:25

    lept, 11 x 8 cm, sign. PD Emil Kotrba, 34/100, Exlibris Dr. Ing. Novák St., žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Králová

    (1952)

    Albrecht z Valdštejna

    Položka č.: 281131

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:26

    lept, 11,5 x 8 cm, sign. M. Kralov, č. 18/100, při horním okraji mimo tisk stopy lepidla na papíře, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Únos Europy

    Položka č.: 265029

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:27

    litografie, 9 x 5,7 cm, sign. DU B. Krátký, Ex Libris, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • H. Kravcec - Kravcová

    Umělcovo zátiší

    Položka č.: 281132

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:28

    serigrafie, 11 x 6,5 cm, sign. PD H. Kravcec - Kravcová, Ex libris , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Housle z kvítí

    Položka č.: 281133

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:29

    mezzotinta, 1970, 7,7 x 4,7 cm, sign. PD Kudláček 70, č. 182/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook