• Ivan Kováčik

    Mimikry

    Položka č.: 187878

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:36

    lept, 2012, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 15/30

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ivan Kováčik

    Antverpy

    Položka č.: 187879

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:37

    lept, 2013, 12 x 9,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2013, autorksý tisk

  • Ivan Kováčik

    Baran

    Položka č.: 187882

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:38

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 39/59

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

  • Ivan Kováčik

    Bliženci

    Položka č.: 187884

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:39

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 37/59

  • Ivan Kováčik

    Rak

    Položka č.: 187885

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:40

  • Ivan Kováčik

    Lev

    Položka č.: 187886

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:41

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 41/59

  • Ivan Kováčik

    Panna

    Položka č.: 187887

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:42

  • Bohunka Waageová

    Láska u kostela

    Položka č.: 188137

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:43

    lept, 2006, 15 x 10,5 cm, sign. DU B. Waageová 2006, č. 26/100, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pravoslav Nesrovnal

    Holyně

    Položka č.: 188786

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:44

    akvarel, papír, 2006, 50 x 60 cm, sign. PD Nesrovnal 2006, rám, soukromý žák K. Valtra

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jana Stoupová-Cikrtová

    Zábava

    Položka č.: 188792

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:45

    lept, 25 x 34 cm, sign. PD Jana Stoupová-Cikrtová, č. 21/30, žákyně prof. A. Pelce a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka UVU a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Milan Staněk

    Twist

    Položka č.: 188795

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:46

    linoryt , 1962, 21 x 35 cm, sign. PD M. Staněk 62, č. 8/37, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

  • Miloš Sláma

    Verikála

    Položka č.: 188797

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:47

    barevný linoryt, 1998, 49 x 34,5 cm, sign. PD M. Sláma 98, č. 17/40, žák prof. I. Brtny, M. Kunové a Z. Vimra na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vítězslav Müller

    Smrt s čelenkou

    Položka č.: 188808

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:48

    suchá jehla, 1991, 26 x 17 cm, sign. PD Müller 91, rám, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Prsty

    Položka č.: 188822

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:49

    akryl, plátno, 2008, 39,5 x 49 cm, sign. vzadu Sytař 2008, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Kateřina Tmějová

    (1976)

    Veverka

    Položka č.: 188825

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:50

    olej, sololit, 2003, 39,5 x 55 cm, sign. vzadu Tmějová 03

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Catoproscope

    Položka č.: 188826

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:51

    kombinovaná technika, 2005, 49 x 49 cm, sign. vzadu Sytař 05, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • kateřina Tmějová

    (1976)

    Narozeniny

    Položka č.: 188828

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:52

    olej, plátno, 2006, 47 x 55 cm, sign. vzadu Změjová 06

  • Helena Vanišová

    Zátiší se židlí

    Položka č.: 188837

    Vyvolávací cena: 5.400 CZK (216 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:53

    olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. PD H. Vanišová, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 5.400 CZK (216 €)

  • Dagmar Nentvichová

    (1961)

    Pestrý život s Alicí

    Položka č.: 188841

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:54

    olej, karton, 75 x 50 cm

  • Jiří Mrázek

    Poslední rozloučení se stařičkým mocnářem

    Položka č.: 188858

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:55

    koláž, papír, 2006, 30 x 49 cm, PD monogr. jm, pasparta

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Hanka

    Položka č.: 188860

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:56

    akryl, plátno, 2006, 36 x 35 cm, sign. PD Cerha V. 06

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jitka Štenclová

    Interiér

    Položka č.: 188861

    Vyvolávací cena: 8.400 CZK (336 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:57

    olej, plátno, 2006, 35 x 35 cm, sign. DU Jitka Štenclová 2006, rám, studium u A. Vitíka na SUPŠ v Praze, žákyně prof. B. Felcmana a doc. M. Vaňkové na VŠUP, členka Nového sdružení pražských umělců, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.400 CZK (336 €)

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Mučenka

    Položka č.: 188867

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:58

    mezzotinta, 2005, 50 x 50 cm, sign. PD D. Smutný 2005, rám, č. 25/30, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Petr Zeman

    Světlo v pralese

    Položka č.: 188869

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:59

    olej, plátno, 2006, 24 x 30 cm, PN monogr. Z.

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kateřina Tmějová

    (1976)

    Metro

    Položka č.: 188873

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:00

    olej, plátno, 2006, 41 x 46 cm, sign. vzadu Tmějová 06

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Helena Vanišová

    Léto na zahradě

    Položka č.: 189082

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:01

    olej, lepenka, 22 x 22 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Helena Vanišová

    Podvečer

    Položka č.: 189083

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:02

    olej, sololit, 22 x 22 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, vzadu autorský štítek spopisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

  • Dušan Urbaník

    Zakleté srdce

    Položka č.: 189088

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:03

    lept, mezzotinta, 1991, 8,5 x 6 cm, sign. DU Urbaník 1991

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jitka Štenclová

    Jízda městem II.

    Položka č.: 189092

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:04

    olej, plátno, 2005, 20 x 30 cm, sign. PD Jitka Štenclová 2005, rám, studium u A. Vitíka na SUPŠ v Praze, žákyně prof. B. Felcmana a doc. M. Vaňkové na VŠUP, členka Nového sdružení pražských umělců, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jitka Štenclová

    Jízda městem I.

    Položka č.: 189094

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:05

    olej, plátno, 2005, 40 x 20 cm, sign. PD Jitka Štenclová 2005, rám, studium u A. Vitíka na SUPŠ v Praze, žákyně prof. B. Felcmana a doc. M. Vaňkové na VŠUP, členka Nového sdružení pražských umělců, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)