Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Radhošťská. Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. Kontaktujte prosím pracovníky antikvariátu na tel: +420 734 258 869 nebo emailem info@antiqari.at.

  • Jaromír Seidl

    (1893-1968)

    Staré Bělidlo

    Položka č.: 208385

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 18:41

    litografie, 1944, 26,5 x 34 cm, sign. PD Jaromír Seidl 1944, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, V. Hynaise a J. Preislera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Svoboda

    (1881-?)

    Zátiší s kyticí a jablky

    Položka č.: 208386

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 18:42

    olej, karton, 43 x 56,5 cm, sign. LD Svoboda, rám, vzadu věnování: Milému příteli Pepíkovi Holerovi věnuje Franta Svoboda, Jihlava vánoce 1950, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Alemanda a K. Pochwalskiho na akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Motl

    (1937)

    Bubovice na podzim

    Položka č.: 213448

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 18:43

    olej, dřevo, 29 x 34,5 cm, sign. LD Motl, rám, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Sládek

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 213784

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 18:44

    olej, sololit, 48 x 122 cm, sign. PD Sládek, rám, na malbě i rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Bím

    Ex libris Petr Charypar

    Položka č.: 217273

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 18:45

    litografie, 2,9 x 9,5 cm, sign. PD T. Bím, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Akt s leknínem a Poloviční akt

    Položka č.: 226780

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 18:46

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Akt s korály a Akt na židli

    Položka č.: 226781

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 18:47

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 228406

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 18:48

    reliéfní grafika, 24 x 16,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 228407

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 18:49

    reliéfní grafika, 23 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Akt zezadu a Akt s dlouhými vlasy

    Položka č.: 229124

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 18:50

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl (modrá varianta)

    Položka č.: 229125

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 18:51

    reliéfní grafika, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Válek

    Žluťásek černooký

    Položka č.: 229126

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 18:52

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Zdeněk Mézl

    Čarodějka

    Položka č.: 229127

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 18:53

    dřevoryt, 7,2 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Latina

    Položka č.: 229128

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 18:54

    litografie, 1980, 13,2 x 18,3 cm, sign. DU K.Oberthor 80, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Nelson

    Položka č.: 229129

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 18:55

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Bím

    Tenisáky

    Položka č.: 229130

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 18:56

    litografie, 13,5 x 7,7 cm, sign. NU Bím, č. 58/120, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mikoláč Axmann

    Réva

    Položka č.: 229131

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 18:57

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Roučka

    Postava

    Položka č.: 229132

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 18:58

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Horské jezírko

    Položka č.: 225464

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:02

    olej, papír, 24 x 33 cm, sign. PD , rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Komárek

    Zamyšlený

    Položka č.: 225895

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:04

    suchá jehla, 18,5 x 28 cm, sign. PD VKomárek , č. 37/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 225955

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:06

    dřevoryt, 35,5 x 26,5 cm, sign. PD F. Kobliha, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Prášek

    (1950)

    Položka č.: 225994

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:08

    akryl, dřevo, 1991, 39 x 28 cm, monogr. NU KP 91, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Ouen, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID4924 Historie příhozu

    Korida

    Položka č.: 226071

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:10

    pastel, papír, 21,5 x 44,5 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Surealistická tvář

    Položka č.: 226073

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:12

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Hlava ženy

    Položka č.: 226092

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:14

    patinovaná sádra, 19 x 14,5 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Dvojice

    Položka č.: 226094

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:16

    reliéf, patinovaná sádra, 35,5 x 27 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Dvě postavy

    Položka č.: 226095

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:18

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Husovo "Běda!" - studie

    Položka č.: 226096

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:20

    patinovaná sádra, 1934, v. 32 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Budoucí dobyvatelé – Uvědomělý

    Položka č.: 226097

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:22

    patinovaná sádra, v. 26 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Betlém

    Položka č.: 226098

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 19:24

    5x patinovaná sádra, v. 4,5 - 12,5 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy