• Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ustaraná žena

    Položka č.: 206631

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:07

    tužka, papír, 29,2 x 20,7 cm, na zadní straně nakreslena autorem váza s květinami, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Strašidýlka

    Položka č.: 206627

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:08

    tužka, papír, 43 x 30,3 cm, sign. PD Bělocvětov, na zadní straně kresba autora, potrhaný pravý okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Muž

    Položka č.: 139648

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:09

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Beneš

    Dívka s růží

    Položka č.: 226868

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:10

    litografie, 1977, 15,8 x 13,5 cm, sign. DU K Beneš 77, 92/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Daniela Benešová

    Melodie do fialova

    Položka č.: 200045

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:11

    litografie, 20 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Zamyšlený muž

    Položka č.: 206644

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:12

    kamenorytina, 22,8 x 17,5 cm, monog. PD CB, přeložený horní okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Květ

    Položka č.: 237792

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:13

    litografie, 1988, 15,8 x 10,7 cm, sign. DU Z. Burgetová 88, 153/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Položka č.: 237754

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Coulda

    Koník

    Položka č.: 231385

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:15

    tužka, papír, 19,2 x 25,1 cm, sign. PD Coulda, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Crepsi

    Akt dívky

    Položka č.: 237848

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:16

    tisk, sololit, 34 x 24 cm, značeno PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Svatopluk Černý

    Kaplička

    Položka č.: 237839

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:17

    olej, sololit, 10,5 x 11 cm, sign. na zadní straně Svatopluk Černý, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Svatopluk Černý

    Kaplička

    Položka č.: 237838

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:18

    olej, sololit, 11 x 10,5 cm, sign. na zadní straně Svatopluk Černý, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Doležalová

    Položka č.: 231479

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:19

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Dostál

    Zasněná

    Položka č.: 206269

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:20

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Výhled z okna

    Položka č.: 237747

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:21

    litografie, 20 x 14,3 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 60/130, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 237746

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:22

    litografie, 21,7 x 14 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 50/150, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Vesničané

    Položka č.: 237753

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:23

    litografie, 4,7 x 8,5 cm, sign. PD F. Emler, 92/100, mírně pomačkaný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Milan Entler

    Dva chlapci

    Položka č.: 237782

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:24

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavla Fořtová - Šámalová

    (1886-1974)

    Dům v kopci

    Položka č.: 237791

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:25

    litografie, 14,5 x 10 cm, sign. PD Pavla Fořtová, Antikvariát Dlážděná, žákyně H. Emingerové, Emy Krostové a Václava Jansy

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Rudolf Franke

    PF 1978

    Položka č.: 237789

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:26

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Hála

    (1895-1952)

    Dřevorubci při práci

    Položka č.: 231389

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:27

    litografie, akvarel, 20,3 x 29,1 cm, sign. DU A. Hála, zažloutlý, jemně ušpiněný, na okrajích pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    V lese

    Položka č.: 237840

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:28

    suchá jehla, 1957, 9,5 x 13,3 cm, sign. PD B. Hanš 57, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, malíř, grafik, byl autorem knižních obálek pro nakladatelství Orbis v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Světla Hásková

    Léto

    Položka č.: 237793

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:29

    litografie, 11 x 19,6 cm, sign. PD Hásková, 45/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Krajina se snopy II.

    Položka č.: 181097

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:30

    olej, plátno, 40,5 x 53,5 cm, sign. LD Hejkrlík, blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Pobřeží

    Položka č.: 231486

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:31

    akvarel, tužka, papír, 1946, 14,5 x 21 cm, sign. LD VHejna 46, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    Postava muže

    Položka č.: 234209

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:32

    lept, 1946, 24,5 x 18,5 cm, sign. PD Jan Hladík 46, rám, 6/10, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Hodonský

    Slunečnice

    Položka č.: 237775

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:33

    litografie, 8 x 17,8 cm, sign. PD F. Hodonský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hodonský

    Květina

    Položka č.: 237774

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:34

    litografie, 8,2 x 17,8 cm, sign. PD F. Hodonský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Okno do světa

    Položka č.: 237751

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:35

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Hruška

    Koník

    Položka č.: 237748

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:36

    litografie, 19 x 15,2 cm, sign. PD K. Hruška, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)