• Josef Žemlička

    (1923-1980)

    Emmauz

    Položka č.: 235826

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:45

    tuš, koláž, papír, 16,9 x 24,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce na VŠUP v Praze, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Žemlička

    (1923-1980)

    Sběr v Uppsalském muzeu

    Položka č.: 235827

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:46

    tuš, pastel, papír, 15,9 x 21,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce na VŠUP v Praze, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Položka č.: 235828

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:47

    tuš, akvarel, papír, 17 x 14,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Sám jste jednou…

    Položka č.: 235829

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:48

    tuš, papír, 16,8 x 9,8 cm, text: -Sám jste jednou, šéfe ( soudruhu), říkal, že občas v nervákách lahvička neškodí. Tak já si dneska občas, nějakou dal., Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Povozy

    Položka č.: 235830

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:49

    koláž, papír, 32,6 x 23,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Nic mi nevykládejte..

    Položka č.: 235831

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:50

    tuš, papír, 19,5 x 27,7 cm, text: Nic mi nevykládejte mistře. Vy byste zasloužil z každý strany jednoho oskara., Antikvariát Dlážděná, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Kalousek?

    Rozhlasová stanice Vltava

    Položka č.: 235832

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:51

    koláž, papír, 24 x 33 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Horníček

    Položka č.: 235833

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:52

    tuš, papír, 33 x 24 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky a A. Pelce

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Svatebčané

    Položka č.: 235834

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:53

    tuš, papír, 33 x 23,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, dole text: Taky se ti, drahá, sex hnusí, ilustrace pro časopis Kvítko, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Kdy začal fantazírovat?

    Položka č.: 235835

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:54

    tuš, papír, 18 x 24,4 cm, sign. PD Nep, dole text: Kdy začal fantazírovat? Když nastoupil u meteorologů., na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Uzavřené oddělení

    Položka č.: 235836

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:55

    tuš, papír, 30 x 21 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, dole text: Při vší demokracii, buďte, doktore, bedlivý na pacienty s asociacemi!, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

  • Jaroslav Malák

    (1928)

    Svoboda Dubček

    Položka č.: 235837

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:56

    fix, airbrush, papír, 1969, 22,2 x 31,2 cm, sign. PD Malák, Mladý svět č. 4-69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Josefa Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Nepraktická známost

    Položka č.: 235838

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:57

    propiska, papír, 16 x 11 cm, dole text: - Ale známost je s takovým … vyloučena. Nevejde se do skříně., Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Kantorek

    (1942-2017)

    Draci

    Položka č.: 235839

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:58

    tuš, papír, 24 x 32,5 cm, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Pavel Kantorek

    (1942-2017)

    Lev

    Položka č.: 235840

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:59

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Pausch

    Prťavec

    Položka č.: 235841

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:00

    akvarel, tuš, papír, 1980, 37 x 30 cm, sign. PD Pausch 80, mírně zašpiněný a při levém okraji mimo kresbu mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pausch

    Lampář

    Položka č.: 235842

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:01

    akvarel, tuš, papír, 1980, 37 x 30 cm, sign. PD Pausch 80, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pausch

    Vozka

    Položka č.: 235843

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:02

    akvarel, tuš, papír, 1980, 37 x 30 cm, sign. PD Pausch 80, mírně zašpiněný a při levém okraji mimo kresbu protržený papír (cca 1cm), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Na stavbě

    Položka č.: 235844

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:03

    tuš, papír, 16,9 x 24,7 cm, sign. PD A. J. Alex, studie k leptu, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Za městem

    Položka č.: 235845

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:04

    lept, 17 x 21,3 cm, sign. PD Petr Dillinger, 5/35, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    V ohni

    Položka č.: 235846

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:05

    tuš, papír, 14,5 x 18,9 cm, pd potvrzení pravosti od M. Alexové, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Navrátil?

    Dvě postavy

    Položka č.: 235847

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:06

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Různí autoři

    Polní práce, Spánek, Polední odpočínek, Pradleny

    Položka č.: 235848

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:07

    3x litografie, 1x linoryt, 1935, 26,6 x 39; 25,4 x 36,4 cm, Umělecká beseda svým členům na rok 1935, 4 grafiky: V. Sedláček, B. Vaníček, O. Kerhart, A. Moravec, text F. Skácelík, natržený přebal, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Sklizeň

    Položka č.: 235849

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:08

    litografie, 21,5 x 15 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Na koni

    Položka č.: 235850

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:09

    litografie, 19,5 x 16,5 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Hodek

    Portrét

    Položka č.: 235851

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:10

    dřevoryt, 14,3 x 9,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bernard Slavíček

    Tichavský kostelík

    Položka č.: 235852

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:11

    dřevoryt, 21,1 x 26,6 cm, sign. PD Slavíček B., mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bernard Slavíček

    Orání

    Položka č.: 235853

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:12

    dřevoryt, 21,2 x 26,6 cm, sign. PD Slavíček B., mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Loďky

    Položka č.: 235854

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:13

    tužka, akvarel, papír, 11,6 x 16 cm, sign. LD nečitelně, na jednom místě proděravěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Stromy u vsi

    Položka č.: 235855

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:14

    litografie, 1944, 18 x 22,5 cm, sign. PD Rabas, přiložen děkovný dopis Rabasových adresovaný redaktoru Československého světa Josefu Zoubkovi s věnováním litografie datovaný 20. října 1959, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besed…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)