• Milča Uzlová

    (1883-1964)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 232830

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2019 18:48

    olej, malířská lepenka, 69 x 50 cm, monogr. PD MU, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromá studia v Praze a v Paříži

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • K. Vincent

    Chalupy

    Položka č.: 237830

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2019 18:49

    olej, malířská lepenka, 1943, 24 x 33,5 cm, sign. PD K. Vincent 43, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan (Johannes) Battermann

    (1909-1999)

    Vrána a liška

    Položka č.: 199426

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:00

    linoryt, 25 x 19 cm, sign. PD JanBattermann, na stejném listu la Fontainova bajka Vrána a liška, Antikvariát Dlážděná, autor je holandský malíř, grafik a ilustrátor

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Kázání

    Položka č.: 215707

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:01

    tuš, papír, 21,1 x 15 cm, sign. LD , Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Chlapeček

    Položka č.: 198989

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:02

    tužka, papír, 44,7 x 35 cm, sign. PN Bělocvětov, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Pozvánka na výstavu

    Položka č.: 226870

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:03

    serigrafie, 1975, 10,5 x 40,6 cm, značeno PU AB, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    Krajina II.

    Položka č.: 231474

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:04

    linoryt, 1968, 22 x 15,7 cm, sign. PD V. Bubeníček 68, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    Krajina I.

    Položka č.: 231473

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:05

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Moise Depond (Mose)

    (1917-2003)

    Cesta z tunelu

    Položka č.: 205094

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:06

    tuš, akvarel, papír, 21,5 x 19 cm, sign. PD Mose, na zadní straně popsáno: Bonne année pour les poš, Antikvariát Dlážděná, francouzský karikaturista a kabaretní scénický výtvarník, který užíval pseudonym Mose, studium na Akademii v Tours

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Matka

    Položka č.: 231480

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:07

    lept, 17,7 x 27,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Položka č.: 237781

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:08

    lept, 1967, 13,2 x 8,2 cm, sign. DU Jan Hejda, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Horák

    Zátiší s mlýnkem na kávu

    Položka č.: 200848

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:09

    litoofset, 1984, 29,3 x 22 cm, sign. PD Pavel Horák, 51/148

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Chlebovský

    (1902)

    Položka č.: 237762

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:10

    olejotisk, 1936, 14,5 x 9,5 cm, sign. PD Boh. Chlebovský, PF 1937, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Bazilika svatého Petra a Pavla

    Položka č.: 237800

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:11

    litografie, 1976, 29,8 x 29,7 cm, sign. PD Jan 1976, autorský tisk, Z Vyšehradu, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Abstrakce v černo-bílé

    Položka č.: 206660

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:12

    litografie, 1994, 17,1 x 23,9 cm, sign. PD Jan 1994, 8/70, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Anděl

    Položka č.: 169230

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:13

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslava Kubičková

    Hra se zrcadlením

    Položka č.: 227512

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:15

    lept, mezzotinta, 1997, 29,6 x 20,7 cm, sign. PD Jaroslava Kubičková 1997, 42217, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslava Kubičková

    Sloni

    Položka č.: 227511

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:16

    koláž, lept, papír, 1995, 25,5 x 16,4 cm, sign. PD Jaroslava Kubičková 1995, 42796, s věnováním: Tatínkovi k svátku Jaruška, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Míčková

    Položka č.: 231493

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:17

    akvarel, tuš, papír, 1960, 29,8 x 39,5 cm, sign. PD Jana 60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Míčková

    Akt ženy s náhrdelníkem

    Položka č.: 231489

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:18

    pastel, papír, 1960, 39 x 29,8 cm, sign. PD Jana 60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Míčková

    Dva akty

    Položka č.: 231488

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:19

    pastel, papír, 1960, 29,8 x 39 cm, sign. PD Jana 1960, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Chrliče

    Položka č.: 231363

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:20

    litografie, 29,2 x 21,1 cm, sign. PD Michal, 68/70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Lubomír Netušil

    Kytice ´80

    Položka č.: 237756

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:21

    lept, 1980, 17,6 x 14,2 cm, sign. PD L. Netušil 80, 60/70, ze souboru Kytice ´80, 48 kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě v Hradci Králové, člen Unie výtvarných umělců pardubického regionu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Přístav

    Položka č.: 233483

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:22

    tuš, papír, 1964, 42 x 60 cm, sign PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 231484

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:23

    tuš, akvarel, papír, 17 x 41,7 cm, sign. LD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Železárny Prostějov

    Položka č.: 231390

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:24

    3x litografie, 22 x 44 cm, sign. nečitelně, 90/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Položka č.: 224794

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:26

    kombinovaná technika, papír, 1989, 31,8 x 23,7 cm, sign. na zadní straně nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 224771

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:27

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 224770

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:28

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Latina

    Položka č.: 237755

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:29

    litografie, 1980, 13,3 x 18,3 cm, sign. DU K. Oberthor 80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)