• Helena Wernischová

    Bestiář

    Položka č.: 234487

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:44

    akvarel, tuš, koláž, papír, 1998, 29 x 42,5 cm, sign. DU Wernischová 1998, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Karlových Varech, soukromá žákyně C. Boudy, členka Syndikátu výtvarných umělců, Asociace volné grafiky a Sdružení pražských výtvarných umělců-malířů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Miloš Zeithammel

    Položka č.: 234488

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:45

    strukturální grafika, 31 x 21,6 cm, sign. DU Zeithammel, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloš Zeithammel

    Položka č.: 234489

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:46

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kamila Ženatá

    Kůň na kolotoči

    Položka č.: 234491

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:48

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Kamila Ženatá

    Ve stáji

    Položka č.: 234492

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:49

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jiří Anderle

    Motýl a dívka

    Položka č.: 234493

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:50

    lept, akvatinta, 10,5 x 7,3 cm, sign. DU Anderle, pasparta, rám, č. 56/150, žák prof. Pelce a V. Silovského, člen SČUG Hollar; malíř, grafik, ilustrátor; v letech 1969 - 1973 asistent Z. Sklenáře a J. Trnky na VŠUP v Praze; jeho počátky ovlivnilo působení v Černém divadle J. Srnce (1961 - 1969), od …

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Anderle

    Bez názvu II

    Položka č.: 234494

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:51

    lept, akvatinta, 29,5 x 19,5 cm, sign. DU Anderle, pasparta, rám, č. 45/150, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jiří Anderle

    Motýl a žena

    Položka č.: 234495

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:52

    lept, akvatinta, 24 x 19,5 cm, sign. DU Anderle, pasparta, rám, č. 63/150, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Slíva

    Thé atre

    Položka č.: 234496

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:53

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Jiří Slíva

    Belvedere

    Položka č.: 234497

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:54

    litografie, 42,8 x 32 cm, sign. PD JiříSlíva, č. 15/45, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Petr Nikl

    Pták

    Položka č.: 234498

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:55

    tužka, papír, 1993, 30 x 21,1 cm, sign. PD Petr Nikl 93, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen Umělecké skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Roland Topor

    (1938-1997)

    Tři postavy

    Položka č.: 234499

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:56

    tuš, akvarel, koláž, papír, 40,8 x 32,8 cm, koláže ze sci fi filmu Divoká planeta, scénář Roland Topor a René Laloux, Autor je známým francouzským umělcem, který dočasně pobýval v Československu a během svých výstav zanechal část své práce i v Praze, antiqari.at Radhošťská

  • Roland Topor

    (1938-1997)

    V běhu

    Položka č.: 234500

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:57

    tuš, akvarel, koláž, papír, 39,8 x 31,7 cm, koláže ze sci fi filmu Divoká planeta, scénář Roland Topor a René Laloux, Autor je známým francouzským umělcem, který dočasně pobýval v Československu a během svých výstav zanechal část své práce i v Praze, antiqari.at Radhošťská

  • Věra Janoušková

    (1922-2010)

    Karty

    Položka č.: 234501

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:58

    koláž, papír, 1998, 14 x 24 cm, sign. vzadu ve výřezu V. Janoušková 98, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Slavoj Kovařík

    (1923-2003)

    Abstraktní motiv

    Položka č.: 234506

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:03

    olej, koláž, tuš, tempera, papír, 1986, 43 x 59,5 cm, sign. PD S. Kovařík 86, rám, žák prof. E. Filly, člen skupin SČVU, Parabola a Konfrontace

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Slavoj Kovařík

    (1923-2003)

    Položka č.: 234507

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:04

    kombinovaná technika, karton, 1987, 42,5 x 59,5 cm, sign. PD S. Kovařík 87, rám, žák prof. E. Filly, člen skupin SČVU, Parabola a Konfrontace

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Jiří Načeradský

    Těla

    Položka č.: 234508

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:05

    akvarel, papír, 2004, 21 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský, sign. vzadu Načeradský 2004; Jiří Načeradský je jeden z vůdčích představitelů Nové figurace a české grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vž…

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jiří Načeradský

    Těla

    Položka č.: 234509

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:06

    akvarel, tuš, papír, 2004, 21,5 x 29 cm, sign. LD Načeradský 2004, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Muži

    Položka č.: 234510

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:07

  • Jiří Načeradský

    Tři ženy

    Položka č.: 234511

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:08

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 234512

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:09

    pastel, papír, 2004, 41 x 58,5 cm, sign. DU Načeradský 2004, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž

    Položka č.: 234513

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:10

    akvarel, papír, 1992, 61 x 43 cm, sign. PD Načeradský 92, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Rozcvička

    Položka č.: 234514

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:11

    tuš, akvarel, papír, 2005, 50 x 70 cm, sign. DU Načeradský 2005, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Ležící

    Položka č.: 234515

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:12

    akvarel, pastel, papír, 1994, 43 x 62 cm, sign. DU Načeradský 94, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž

    Položka č.: 234516

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:13

    akvarel, tempera, tuš, papír, 1992, 60 x 41,5 cm, sign. PD Načeradský 92, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Tři polibky

    Položka č.: 234517

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:14

    koláž, kombinovaná technika, 2016-2017, 31,3 x 38,5 cm, sign. DU 2016-17 Klimeš, pasparta, rám, Svatopluk Klimeš je vizuální umělec, který ve své tvorbě prolíná nejrůznější výrazová media. Od tradičních jako je kresba či malba, až po nová media. Stejně tak, jak autor přistupuje k různorodosti ve výt…

  • Ellen Jilemnická

    Kabát

    Položka č.: 234518

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:15

    glazovaná keramika, 1979, v. 14 cm, sign. zespodu EJil, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ellen Jilemnická

    V úkrytu

    Položka č.: 234519

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:16

    glazovaná keramika, 1979, v. 14,5 cm, sign. zespodu E. Jilemnická, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

  • Ellen Jilemnická

    Něco na hlavě

    Položka č.: 234520

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:17

    glazovaná keramika, 1979, v. 21 cm, sign. zespodu E. Jilemnická, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ellen Jilemnická

    Pokus o let

    Položka č.: 234521

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:18

    glazovaná keramika, 1980, v. 20 cm, monogr. zespodu E.J., reprodukováno v katalogu 9 žen, galerie Ve věži, Mělník 1981, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a …

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)