Internetová aukce

Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Ostrovní. Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. Kontaktujte prosím pracovníky antikvariátu na tel: +420 605 285 471 nebo e-mailem: antikvariat-vltavin@email.cz.

SEZNAM AUTORŮ


  • Neurčený autor

    Pohled na Starou Prahu a Pražský hrad

    Položka č.: 233480

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:32

    olej, papír, 1901, 66 x 47,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice ve džbáně

    Položka č.: 233481

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:33

    olej, karton, 52 x 36,5 cm, sign. LD, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vlčí máky

    Položka č.: 233482

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:34

    olej, plátno, 67 x 72 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Přístav

    Položka č.: 233483

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:35

    tuš, papír, 1964, 42 x 60 cm, sign PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupa

    Položka č.: 233484

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:36

    linoryt, 1963, 18,9 x 25,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 2/4, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Křižovatka

    Položka č.: 233485

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:37

    linoryt, 17,5 x 24,6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lesní potok

    Položka č.: 233486

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:38

    olej, plátno, 1960, 49 x 67 cm, sign. LD Jonn 60, rám, vlevo nahoře poškozené plátno

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Vietnam)

    Dívka

    Položka č.: 233487

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:39

    tuš, běloba, papír, 23,7 x 24 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 233488

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:40

    olej, dřevěná deska, 13 x 22,4 cm

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Folklorní motiv

    Položka č.: 233489

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:41

    olej, plátno, 50,5 x 70,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina s potokem

    Položka č.: 233490

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:42

    olej, dřevěná deska, 11,3 x 16 cm

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Skláři

    Položka č.: 233491

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:43

    tužka, pastelky, papír, 27 x 34 cm, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kompozice

    Položka č.: 233492

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:44

    tuš, kvaš, papír, 1998, 56,7 x 39,7 cm, sign. PD, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Slunečnice ve váze

    Položka č.: 233493

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:45

    olej, papír, 1965, 43,8 x 62,3 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 233494

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:46

    lept, 9,7 x 13,5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kůň

    Položka č.: 233495

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:47

    mědirytina, 11,4 x 15,5 cm, rám, zažloutlý, pokrčený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Praha

    Položka č.: 233496

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:48

    linoryt, 34 x 62 cm, sign. PD, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrna

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Koutský

    (1919-1973)

    Flora

    Položka č.: 233497

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:49

    zinkografie, 1971, 15,3 x 8,5 cm, sign. DU, rám, studium na AVU v Praze, soukromé studium

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Koutský

    (1919-1973)

    Victoria

    Položka č.: 233498

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:50

    zinkografie, 1971, 15,3 x 8,5 cm, sign. DU, rám, studium na AVU v Praze, soukromé studium

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Koutský

    (1919-1973)

    Pomona

    Položka č.: 233499

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:51

    zinkografie, 1971, 15,3 x 8,5 cm, sign. DU, rám, studium na AVU v Praze, soukromé studium

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Koutský

    (1919-1973)

    Fortuna

    Položka č.: 233500

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:52

    zinkografie, 1971, 15,3 x 8,5 cm, sign. DU, rám, studium na AVU v Praze, soukromé studium

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Smrtka

    Položka č.: 233501

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:53

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pár

    Položka č.: 233502

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:54

    dřevoryt, 24,2 x 11,9 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kázání

    Položka č.: 233503

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:55

    dřevoryt, 23,9 x 12,6 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Postava

    Položka č.: 233504

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:56

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kostky vrženy

    Položka č.: 233505

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:57

    dřevoryt, 24,1 x 11 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ležící akt

    Položka č.: 233506

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:58

    dřevoryt, 24 x 12,4 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Bavlnářské závody v Semilech

    Položka č.: 233507

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 17:59

    litografie, 26,7 x 33,7 cm, použito jako čestné uznání národního podniku Kolora, Semily, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na továrnu

    Položka č.: 233508

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:00

    litografie, 45,7 x 34,5 cm, použito jako čestné uznání , lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hlava

    Položka č.: 233509

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:01

    olej, plátno, 50 x 42 cm, rám, poškozené plátno

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook