• Alena Laufrová

    Maska

    Položka č.: 234362

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:19

    lept, kombinovaná technika, 60 x 39,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, 11/50, při okrajích mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Alena Laufrová

    Motiv se sv. Vítem

    Položka č.: 234363

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:20

    lept, suchá jehla, 1994, 39 x 39,3 cm, sign. PD Alena Laufrová 94, 1/80, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Motiv z chalupy

    Položka č.: 234364

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:21

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Miroslav Malina

    D-Š-B

    Položka č.: 234365

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:22

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    České středohoří

    Položka č.: 234366

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:23

    akvarel, papír, 13,5 x 45,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jindřich Macek

    (1973)

    Tíha lásky

    Položka č.: 234367

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:24

    linoryt, ruční papír, 2008, 23,5 x 16 cm, sign. PD J. Macek, 2/33, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jindřich Macek

    (1973)

    Čas mládí

    Položka č.: 234368

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:25

    linoryt, ruční papír, 2007, 23 x 16 cm, sign. PD J. Macek, 2/33, Antikvariát Dlážděná

  • Jindřich Macek

    (1973)

    Večerní touha

    Položka č.: 234369

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:26

    linoryt, ruční papír, 2007, 23,2 x 16,2 cm, sign. PD J. Macek, 2/33, Antikvariát Dlážděná

  • Jindřich Macek

    (1973)

    Zakázané ovoce

    Položka č.: 234370

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:27

  • Josef Mžyk

    Z cyklu ženy II.

    Položka č.: 234371

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:28

    ofsetová litografie, 2009, 41 x 40 cm, sign. PD Mžyk Josef 2009, 140/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

  • Dominik Mareš

    (1972)

    Souboj

    Položka č.: 234372

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:29

  • Ladi Novotný

    Položka č.: 234374

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:31

    fotografie, 45,2 x 30,3 cm, sign. na zadní straně Ladi..Novotný, papír Kodak Professional Endura paper, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1265 Historie příhozu

    Kočka

    Položka č.: 234375

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:32

    akvarel, voskovka, tuš, papír, 1995, 43 x 39 cm, monogr. PD W 1995, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Neurčený autor (Polsko)

    Wroclaw

    Položka č.: 234376

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:33

    lept, pastel, 2002, 19 x 14,5 cm, sign. LD, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Golfová koláž II.

    Položka č.: 234377

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:34

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Eva Natus - Šalamounová

    Položka č.: 234378

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:35

    litografie, 1973, 40,2 x 30 cm, sign. PD Eva Natus - Šalamounová 1973, pasparta, 17/30, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, tisk V. Fiala, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. W. Funkata a W. Sitteho na Hochschule für industrielle Formgestaltung v Halle, poté A. Hoffmeistera na VŠUP v Pra…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Nešleha

    (1937-2003)

    Vnitřní prostor

    Položka č.: 234379

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:36

    litografie, 1997, 40 x 30 cm, sign. PD Nešleha P. 97, 91/115, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a skupiny Zaostalí

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Novotný

    pohled na Karlův most

    Položka č.: 234380

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:37

    suchá jehla, mezzotinta, 1989, 25,5 x 44 cm, sign. DU Novotný 89, 11/88, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze a na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Postava

    Položka č.: 234381

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:38

    olej, plátno, 70 x 55 cm, sign. PD nečitelně, blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Leoš Nebor

    (1930-1992)

    Josef Sudek

    Položka č.: 234382

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:39

    fotografie, 28 x 38 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Jindřiška Nazarská

    Červená krajina

    Položka č.: 234383

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:40

    akryl, plátno, 30 x 30 cm, sign. LD Nazarská, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Jindřiška Nazarská

    Zbečno

    Položka č.: 234384

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:41

    akryl, sololit, 35 x 45 cm, sign. LD Nazarská, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Berenika Ovčáčková

    (1964)

    Ha-Ha

    Položka č.: 234385

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:42

    litografie, 2005, 49,5 x 40,5 cm, sign. PD B. Ovčáčková 2005, č. 30/30, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Klaun s houslemi

    Položka č.: 234386

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:43

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Motýl

    Položka č.: 234387

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:44

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    List ostrov

    Položka č.: 234388

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:45

    kolorovaný lept, kresba, koláž, papír, 1999, 50 x 34 cm, sign. PD Jan Otava 1999, mírně pokrčený papír, při okrajích mimo tisk na papíře místy skvrnky a malé dírky, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Srážka kruhů

    Položka č.: 234389

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:46

  • Pavel Piekar

    Prostor krajiny

    Položka č.: 234390

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:47

    linoryt, 1991, 24,5 x 20,5 cm, sign. PD Pavel Piekar 1991, 3/8, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zuzana Postupová

    Časomíra E

    Položka č.: 234391

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:48

    digitální fotografie, 2010, 30 x 30 cm, sign. na zadní straně Postupová, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zuzana Postupová

    Archa Noemova

    Položka č.: 234392

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:49

    digitální fotografie, 2007, 30 x 40 cm, sign. na zadní straně Postupová, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)