• Karel Benetka

    Ptáci vodní i podvodní

    Položka č.: 234250

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:07

    sítotisk, 80. léta, 26,5 x 19 cm, sign. LD Benetka, č. 1/6, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Václav Benedikt

    Energie

    Položka č.: 234251

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:08

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Benetka

    Všední den lepší společnosti

    Položka č.: 234252

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:09

    sítotisk, 38 x 62 cm, sign. PD Benetka, č. 24/27, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Benetka

    Grand restaurant

    Položka č.: 234253

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:10

    sítotisk, 39 x 60,5 cm, sign. PD Benetka, č. 3/30, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Poco a poco accelerando

    Položka č.: 234254

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:11

    sítotisk, 61 x 47 cm, sign. LD Benetka, č. 18/29, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská

  • Michal Bouzek

    (1961)

    Naslouchali jsme hvězdám a vztyčovali kameny

    Položka č.: 234255

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:12

    kombinovaná technika z pravých bankovek, karton, 1998, 59,5 x 84 cm, sign. PD M. Bouzek, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, člen Výtvarné skupiny Svárov

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Václav Benedikt

    Zimní nálada

    Položka č.: 234256

    Vyvolávací cena: 7.300 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:13

    Aktuální cena: 7.300 CZK (292 €)

  • David Cajthaml

    Houba

    Položka č.: 234257

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:14

    linoryt, 2010, 24,4 x 34,5 cm, sign. PD David Cajthaml 15.3.2010, autorský tisk č. 8/14, papír značen slepotiskovým razítkem colorline canson, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6151 Historie příhozu

  • David Cajthaml

    Slova a svaly

    Položka č.: 234258

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:15

    linoryt, 2010, 24,8 x 34 cm, sign. PD David Cajthaml 20.1.2010, č. 9/16, papír značen slepotiskovým razítkem colorline canson, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Žhavé léto

    Položka č.: 234259

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:16

    litografie, 45,6 x 43,8 cm, sign. DU V. Cidlinský, 40/44, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Xenie Hoffmeisterová

    Kostřičky

    Položka č.: 234260

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:17

    lept, 12,2 x 7,8 cm, sign. PD Xenie Hoffmeisterová, č. 4/15, antiqari.at Radhošťská, studium na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Hana Čápová

    Františe Xaver Richter

    Položka č.: 234261

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:18

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Kytice s pivoňkou

    Položka č.: 234262

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:19

    litografie, 64,8 x 48,5 cm, sign. PD Alena Čermáková, 40/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Položka č.: 234263

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:20

    tuš, papír, 7 x 7 cm, sign. vzadu Ladislav Čepelák, rám, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Černoš

    (1982)

    Haimon

    Položka č.: 234264

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:21

    lept, suchá jehla, mezzotinta, akvatinta, 2006, 23,5 x 24,5 cm, sign. PD Jan Černoš, autorský tisk, list z cyklu Antigona, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové, člen SSPE a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.150 CZK (46 €)

  • Eva Činčerová

    Ikarův pád - Let I.

    Položka č.: 234265

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:22

    monotyp, papír, 1980, 57,6 x 51,3 cm, sign. PD Činčerová 80, na zadní straně popsáno, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, žákyně prof. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Iveta Čermáková

    (1988)

    Ženské torzo

    Položka č.: 234266

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:23

    akryl, plátno, 2009, 75 x 60 cm, rám

  • Jan Černoš

    (1982)

    Helena

    Položka č.: 234267

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:24

    lept, akvatinta, zlacení, mezzotinta, ruční kolorování, 2014, 19,8 x 13 cm, sign. PD Jan Černoš 2014, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové, člen SSPE a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jan Černoš

    (1982)

    Héra

    Položka č.: 234268

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:25

    lept, akvatinta, zlacení, mezzotinta, ruční kolorování, 2014, 19,8 x 12,8 cm, sign. PD Jan Černoš 2014, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové, člen SSPE a Unie výtvarných umělců

  • Jan Černoš

    (1982)

    Kirké

    Položka č.: 234269

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:26

  • Jiří František Dvořák

    Touha babičky

    Položka č.: 234270

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:27

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří František Dvořák

    Tvář nahoty II

    Položka č.: 234271

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:28

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6775 Historie příhozu

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Sklenice u okna

    Položka č.: 234272

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:29

    litografie, 42 x 28,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • M. Drábková

    Studie dívky zezadu

    Položka č.: 234273

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:30

    tuš, papír, 1977, 45 x 62,5 cm, sign. PD M. Drábková 1977

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • M. Drábková

    Studie dívky (pocta A. Rodinovi)

    Položka č.: 234274

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:31

    tuš, papír, 1977, 50,5 x 44 cm, sign. PD M. Drábková 1977

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Tvůrčí proces (Autoportrét)

    Položka č.: 234275

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:32

    litografie, 33,7 x 23,1 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 138/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Dlouhý

    (1923-1989)

    Karlovy Vary - Z Puškinovy stezky

    Položka č.: 234276

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:33

    tempera, papír, 1986, 41,6 x 59,6 cm, sign. PD Dlouhý 86, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. Holého a Silovského na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Hrobníkova šichta

    Položka č.: 234277

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:34

    linoryt, 29,8 x 42 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří František Dvořák

    Položka č.: 234278

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:35

    kombinovaná technika, plátno, 2018, 70 x 50 cm, sign. PD J. F. Dvořák 2018, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Položka č.: 234279

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:36

    linoryt, 36,4 x 49,9 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43016, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze