• Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Doskok

    Položka č.: 233589

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 19:21

    akvarel, papír, 1982, 27,5 x 18 cm, sign. LD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skoky (Vysoké Tatry)

    Položka č.: 233590

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 19:22

    akvarel, papír, 1982, 27,5 x 18,5 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Střelená branka

    Položka č.: 233591

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 19:23

    akvarel, papír, 1982, 25,5 x 19 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejista č. 14

    Položka č.: 233592

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:00

    akvarel, papír, 1983, 24 x 17 cm, sign. PD Salajka J. 83, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař

    Položka č.: 233593

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:01

    akvarel, papír, 1988, 30,5 x 22 cm, sign. PD Salajka J. 88, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař v červené kombinéze

    Položka č.: 233594

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:02

    akvarel, papír, 1982, 26 x 19 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař v zatáčce

    Položka č.: 233595

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:03

    akvarel, papír, 1982, 26 x 18 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař

    Položka č.: 233596

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:04

    akvarel, papír, 1982, 18,5 x 26 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skokan č. 63

    Položka č.: 233597

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:05

    akvarel, papír, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař č. 57

    Položka č.: 233598

    Vyvolávací cena: 420 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:06

    akvarel, papír, 1983, 26,5 x 16,5 cm, sign. PD Salajka J. 83, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 420 CZK (17 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Boj o puk

    Položka č.: 233599

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:07

    akvarel, papír, 1982, 15,5 x 21,5 cm, sign. DU Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Borec na běžkách

    Položka č.: 233600

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:08

    akvarel, tuš, papír, 1981, 27 x 17 cm, sign. DU Salajka 81, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skokan na lyžích

    Položka č.: 233601

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:09

    akvarel, papír, 1983, 18 x 23 cm, sign. LD Salajka J. 83, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Čtyřbob

    Položka č.: 233602

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:10

    akvarel, papír, 1975, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Salajka J. 75, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Na střídačce

    Položka č.: 233603

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:11

    akvarel, tuš, papír, 1979, 14 x 24 cm, sign. PD Salajka J. 79, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Brankář

    Položka č.: 233604

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:12

    akvarel, papír, 1982, 14 x 17 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Útok na brankáře

    Položka č.: 233605

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:13

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Na střídačce 9 a 5

    Položka č.: 233606

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:14

    akvarel, tuš, papír, 1978, 14 x 24 cm, sign. DU Salajka 78, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Na střídačce 8 a 15

    Položka č.: 233607

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:15

    akvarel, tuš, papír, 12 x 26 cm, sign. DU Salajka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejová bitva

    Položka č.: 233608

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:16

    vyškrabávaná tuš, 28 x 33 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Švédové inkasují

    Položka č.: 233609

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:17

    vyškrabávaná tuš, 26,5 x 38,5 cm, sign. LD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Symbol

    Položka č.: 233610

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:18

    suchá jehla, 22,5 x 21,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař

    Položka č.: 233611

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:19

    vyškrabávaná tuš, 20 x 29 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař v zatáčce

    Položka č.: 233612

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:20

    vyškrabávaná tuš, 20 x 26,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Borec na běžkách

    Položka č.: 233613

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:21

    vyškrabávaná tuš, 26,5 x 18 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Horko před brankou

    Položka č.: 233614

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:22

    linoryt, 27 x 46 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Potyčka

    Položka č.: 233615

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:23

    linoryt, 26,3 x 17,2 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Buly

    Položka č.: 233616

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:24

    linoryt, 23 x 34,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař

    Položka č.: 233617

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:25

    linoryt, 25 x 21,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejista

    Položka č.: 233618

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 16:26

    akvarel, papír, 1982, 14 x 9 cm, sign. LD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6932 Historie příhozu