• Michael Florian

    (1911-1984)

    Panovnice (PF 1958 V. Poppe)

    Položka č.: 232662

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:12

    dřevoryt, 1957, 9 x 9 cm, sign. PD MFlorian, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Saně

    Položka č.: 232707

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:14

    dřevoryt, 1970, 13,5 x 10,5 cm, sign. PD Josef Hodek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 232709

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:16

    dřevoryt, 1944, 12,7 x 9,7 cm, sign. PD JosefHodek 1944, na dvojlistu s přáním J. Hodka příteli do Nového roku 1945 , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s Jezulátkem

    Položka č.: 232718

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:18

    litografie, 16 x 11,2 cm, sign. PD B. S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umělecké …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s lodí

    Položka č.: 232719

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:20

    litografie, 1982, 12 x 17 cm, sign. PD B. S. Urban, autor použil jako P.F. 1983, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s věží

    Položka č.: 232720

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:22

    litografie, 1978, 19,3 x 13 cm, sign. LN B.S. Urban, autor použil jako P.F. 1979, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně,…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Sloup

    Položka č.: 232721

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:24

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 232926

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:26

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emanuel Knížek

    (1889-1944)

    Pražský hrad

    Položka č.: 232960

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:28

    olej, překližka, 1933, 15,5 x 22,5 cm, sign. LD Em. Knížek 1933, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Jakesche, Bukovce, Ženíška a Nechleby

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Golem

    Položka č.: 233099

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:30

    akvarel, plátno, papír, 42 x 26 cm, sign. DU Troup, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Bodlák

    Položka č.: 233727

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:32

    pastel, papír, 30,3 x 14,3 cm, sign. PD Troup, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Měsíc

    Položka č.: 233728

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:34

    pastel, papír, 12 x 12 cm, sign. PD Troup, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Ptáci

    Položka č.: 234055

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:36

    akvarel, papír, 32,3 x 26,5 cm, sign. DU Troup, lehce zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Kytka

    Položka č.: 234056

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:38

    akvarel, papír, 32 x 26,5 cm, sign. DU Troup, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Tvář

    Položka č.: 234057

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:40

    pastel, papír, 29,6 x 20,7 cm, sign. PD Troup, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Hlava v turbanu (P.F. 1967)

    Položka č.: 234063

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:42

    litografie, 1966, 18 x 12,5 cm, sign. PD B. S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umě…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Upřený pohled (P.F. 1981)

    Položka č.: 234064

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:44

    litografie, 1980, 20,5 x 12 cm, sign. PD B. S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umě…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Hlava (P.F. 1992)

    Položka č.: 234065

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:46

    litografie, 1991, 17 x 10 cm, sign. LD B. S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty uměle…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Dům v údolí

    Položka č.: 234088

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:48

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Dívka v kroji

    Položka č.: 234089

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:50

    kombinovaná technika, akvarel, papír, 16,5 x 9,5 cm, PD sign. A. V. Mašek, pasparta, studijní práce A. V. Maška, lehce ušpiněná pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • A. Václav Mašek

    Mladíci v lese

    Položka č.: 234090

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:52

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Turek-Lišák

    Sázava pod Barborou

    Položka č.: 234145

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:54

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Klinder

    Kladenský cvičák

    Položka č.: 234163

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:56

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Eva Vlasáková

    Malé hrátky III..

    Položka č.: 234164

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:58

    litografie, 22,8 x 15,8 cm, sign. PD Eva Vlasáková, č. XLIII/XLV, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Tomáš Coufal

    (1964)

    LPX

    Položka č.: 234298

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 21:00

    serigrafie, 1991, 40 x 54,7 cm, sign. DU Tomáš Coufal 91, č. 8/32, pokrčený, při spodním okraji natržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Iva Fialová

    Za mřížemi

    Položka č.: 234299

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 21:02

    lept, 1984, 49 x 40 cm, sign. PD Iva Fialová 84, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Anežka Hošková

    (1982)

    Woodoo

    Položka č.: 234301

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 21:04

    litografie, 2014, 47 x 35 cm, sign. DU Anežka Hošková, č. 20/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Monika Havlíčková

    (1975)

    Položka č.: 234302

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 21:06

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Komárek

    Plešoun

    Položka č.: 234334

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 21:08

    serigrafie, 1993, 59,4 x 42 cm, sign. PD I. Komárek, č. 18/80, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Sedící žena

    Položka č.: 234418

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 21:10

    litografie, 1997, 37,3 x 48,5 cm, sign. PD Fr. Ronovský, č. 7/150, členská premiéra S.V.U. Mánes 1997, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)