• Dobiáš

    Letní krajina

    Položka č.: 190582

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:07

    olej, plátno, 40 x 69,5 cm, sign. PD Dobiáš, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Dobiáš

    Položka č.: 190581

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:08

    olej, plátno, 33 x 68,5 cm, sign. PD Dobiáš, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Muziknat

    Položka č.: 230385

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:09

    tužka, pastel, papír, 1936, 8,8 x 13,3 cm, monogr. PD MD 36, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    V maskách

    Položka č.: 230384

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:10

    tužka, inkoust, papír, 1935, 9,1 x 14,6 cm, monogr. PD 35, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Pohnojíme!

    Položka č.: 230383

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:11

    tužka, pastel, papír, 1932, 14,7 x 10,2 cm, monogr. PD 32, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Pianista

    Položka č.: 230380

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:12

    tužka, papír, 11,3 x 9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Holan

    (1905-1980)

    Strom v krajině

    Položka č.: 227621

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:14

    olej, sololit, 35 x 50 cm, sign. PD Vl. Holan, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • S. Holeček

    Hory

    Položka č.: 236026

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:15

    tuš, papír, 1932, 53 x 39 cm, sign. PD S. Holeček 32, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Hurdálek

    Sněžka v Krkonoších

    Položka č.: 236066

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:16

  • Otto Jelen

    (1898-?)

    Dívka s vědry

    Položka č.: 236061

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:17

  • J. K. Jelínek

    Studené u Jílového (Jarní nálada)

    Položka č.: 227522

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:18

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Hans Knoechl

    (1850-1927)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 227508

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:19

    olej, lepenka, 14,7 x 20,4 cm, sign. PD H. Knoechl, rám, autor znám též jako Jan (Hanuš) Knöchel, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vojta Kyncl

    Peřeje

    Položka č.: 232860

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:21

    olej, karton, 1966, 49 x 70 cm, sign. PD Vojta Kyncl 66, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vlastimil Lebr

    (1913-2003)

    Chaloupka

    Položka č.: 236075

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:22

    olej, karton, 27,5 x 36,5 cm, sign. LD Lebr, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Linda Lišková

    (1924-2008)

    Větévky jabloně

    Položka č.: 236020

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:23

    olej, karton, 49,5 x 35 cm, sign. PD L. Lišková, na zadní straně štítek Galerie Dílo (ČFVU) s popisem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. E. Filly na VŠUP v Praze, J. Obrovského a K. Mináře na AVU tamtéž, členka Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Podobizna starého muže

    Položka č.: 226402

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:24

    pastel, papír, 33 x 27 cm, sign. PD Minář, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karol Molnár

    (1903-1981)

    Ženské akty

    Položka č.: 231403

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:25

    tuš, papír, 13 x 11 cm, monogr. PD MK, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze a J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Mžyk

    Toaleta I.

    Položka č.: 227368

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:26

    serigrafie, 1978, 48 x 33 cm, sign. PD Mžyk Josef 1978, rám, autorský tisk 1/2, z cyklu Žlutý interiér II., na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sd…

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Květinové zátiší

    Položka č.: 236029

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:28

    akvarel, tuš, papír, 1860, 27 x 21,5 cm, sign. PD , rám, mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Kytice chryzantém

    Položka č.: 232863

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:29

    olej, karton, 1952, 30 x 42,5 cm, monogr. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Pod okny

    Položka č.: 236027

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:33

    pastel, papír, 39 x 28 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • V. Novák

    Horská krajina

    Položka č.: 232864

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:35

    olej, karton, 100 x 74 cm, sign. PD Novák V., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Sova

    Položka č.: 227334

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:36

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Oberthor

    Tři rány za 1,- Kčs

    Položka č.: 224796

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:37

    monotyp, 1958, 33 x 44,5 cm, sign. DU K. Oberthor 58, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Otakar Oppl

    (1887-1966)

    Zátočina

    Položka č.: 236032

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:38

    tuš, papír, 1946, 29 x 19 cm, sign. PD O. Oppl, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Z mé vlasti

    Položka č.: 221123

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:39

    akvarel, papír, 1982, 62 x 44 cm, sign. PD Pitrmann, rám, na zadní straně štítek Dílo ČFVU s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Procházka

    Položka č.: 236022

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:40

    olej, plátno na kartonu, 51 x 74 cm, sign. LD A. Procházka, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

  • A. Procházka

    Podzimní krajina

    Položka č.: 236021

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:41

    olej, plátno na kartonu, 51 x 74 cm, sign. PD A. Procházka, rám, mírně zašpiněná a PD oprýskaná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Ležící

    Položka č.: 227484

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:42

    uhel, papír, 1970, 47 x 64 cm, sign. PD Ronovský 1970, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Emma Srncová

    Rozkvetlá Praha

    Položka č.: 236014

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:43

    litografie, 58,5 x 40 cm, sign. PD Emma Srncová 1984, rám, 23/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)