• Bohunka Waageová

    Zamyšlení

    Položka č.: 182356

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:35

    lept, 2006, 15 x 10,5 cm, sign. DU B. Waageová 2006, č. 22/100, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Cirkus

    Položka č.: 182357

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:36

    kombinovaná technika, papír, 2005, 16,5 x 12 cm, sign. PD K. Šafář, autorský tisk, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Čaj

    Položka č.: 182381

    Vyvolávací cena: 630 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:37

    suchá jehla, 19,5 x 11 cm, sign. DU M.M.Šechtlová, č. 3/20, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 630 CZK (26 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Konec antiky

    Položka č.: 182382

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:38

    suchá jehla, 18 x 14,5 cm, sign. DU M.M.Šechtlová, č. 53/70, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 630 CZK (26 €)

  • Dušan Fencl

    Erupce

    Položka č.: 182511

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:39

    kombinovaná technika, papír, 1995, 13,5 x 21,5 cm

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Zuzana Malénková

    (1982)

    Stromy

    Položka č.: 182513

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:40

    lept, 2005, 14 x 35 cm, sign. PD Z. Malénková 05, autorský tisk

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jana Lochovská

    Stavení I.

    Položka č.: 182517

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:41

    lept, 29,5 x 44,5 cm, sign. PD J. Lochovská, č. 6/40, žákyně prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Ladislav Kuklík

    Doteky

    Položka č.: 185405

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:42

    kombinovaná technika, 2000, 59,5 x 50 cm, sign. DU L. Kuklík, č. 35/120, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Jana Reinerová

    Getsemanská zahrada

    Položka č.: 186986

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:43

    litografie, 15,5 x 16 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 59/69, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jana Reinerová

    Izrael - Jeruzalem

    Položka č.: 186987

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:44

    litografie, 15 x 15 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 49/69, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jana Lochovská

    Poezie, Skleníky

    Položka č.: 187001

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:45

    lept, 19,5 x 11 cm, sign. PD J. Lochovská, č. 10/30, žákyně prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Hynek Luňák

    (1926)

    Alej k Belvederu a Karlův most

    Položka č.: 187004

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:46

    2x litografie, 1995, 12 x 8 cm, sign. PD Luňák 96, č. 10/80, č. 11/80, soukromý žák F. Grosse, V. Hrocha a Z. Novotného, člen SVU Vysočiny - UVU ČR

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zuzana Malénková

    (1982)

    Strom

    Položka č.: 187006

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:47

    akvatinta, 2004, 11,9 x 11 cm, sign. PD Z. Malénková 04, č. 1/1

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michal Mečár

    Kompozice (2x)

    Položka č.: 187007

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:48

    2x akční grafika, 2002, 17,3 x 14,9 a 20,2 x 16 cm, oba sign. PD Michal Mečár 02, autorský tisk

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Větrovský

    Náčelník

    Položka č.: 187012

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:49

    lept, 2009, 8,5 x 9,5 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 8/25

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Šmaha

    Pampelišky III.

    Položka č.: 187013

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:50

    litografie, 1999, 17,5 x 13 cm, sign. PD Petr Šmaha 99, autorský tisk, studium ŠUŘ v Brně, žák prof. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, sdružení Kontrast, Lipany a Nové sdružení

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Malostranský motiv

    Položka č.: 187014

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:51

    kombinovaná technika, papír, 14,5 x 5,5 cm, sign. PD K. Šafář, č. 96/150, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Ráno v buši

    Položka č.: 187017

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:52

    linoryt, 1995, 11,5 x 19,5 cm, sign. PD Laštuvková 1995, č. 4/4

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Lochovská

    Poezie, Skleníky

    Položka č.: 187021

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:53

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Lochovská

    Poezie, Skleníky

    Položka č.: 187022

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:54

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Noční les

    Položka č.: 187037

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:55

    akvatinta, 2004, 16 x 20,5 cm, monogr. PD H. II 04, č. 1/20

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Anděl

    Položka č.: 187045

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:56

    litografie, 20,5 x 14,5 cm, PD monogr. Jan, č. 4/40

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Silvestr

    Položka č.: 187327

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:57

    litografie, 2011, 28 x 52 cm, sign. PD J. Valečka, č. 50/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ivan Kováčik

    Baran

    Položka č.: 187882

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:58

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 39/59

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

  • Ivan Kováčik

    Bliženci

    Položka č.: 187884

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 17:59

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 37/59

  • Ivan Kováčik

    Rak

    Položka č.: 187885

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:00

  • Ivan Kováčik

    Lev

    Položka č.: 187886

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:01

    lept, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 41/59

  • Ivan Kováčik

    Panna

    Položka č.: 187887

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:02

  • Bohunka Waageová

    Láska u kostela

    Položka č.: 188137

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:03

    lept, 2006, 15 x 10,5 cm, sign. DU B. Waageová 2006, č. 26/100, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Stoupová-Cikrtová

    Zábava

    Položka č.: 188792

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 18:04

    lept, 25 x 34 cm, sign. PD Jana Stoupová-Cikrtová, č. 21/30, žákyně prof. A. Pelce a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka UVU a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)