• Otakar Vaňáč

    (1878)

    Prašná brána v Praze

    Položka č.: 238119

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:02

    litografie, 27,3 x 15 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, rám, na rámu oděrky, chybí sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)