• Antonín Kroča

    Položka č.: 234343

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:00

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Nikola Klanicová

    (1973)

    Slunce mi svítí z očí

    Položka č.: 234344

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:01

    kaligrafie, chroman, měď, japonská tuš - sumi, ruční papír, 2018, 42 x 23 cm, sign. na zadní straně Nikola Klanicová 2018, Výtvarná technika spolu s expresivní kaligrafií využívá dynamiku chemických reakcí, při nichž vznikají obrazce. Techniku používal na konci 19. století přírodovědec F. Runge: dok…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Antonín Kroča

    Akt (modrý)

    Položka č.: 234345

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:02

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 234346

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:03

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 234347

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:04

    pastel, papír, 2009, 100 x 70 cm, sign. PD Kroča 09, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 234348

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:05

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 234349

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:06

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 234350

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:07

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 234351

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:08

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Položka č.: 234352

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:09

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Petr Kouba

    Malíř s modelkou

    Položka č.: 234353

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:10

    olej, plátno, 1994, 100 x 95 cm, sign. PD P. Kouba 1994, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu. Je zastoupen v NG Praha, Vídeňsk…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Petr Kouba

    Andělská hra

    Položka č.: 234354

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:11

    olej, plátno, 1978, 67 x 79 cm, sign. LD P. Kouba 1978, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu. Je zastoupen v NG Praha, Vídeňské…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Antonín Kroča

    Potok

    Položka č.: 234355

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:12

  • Ludmila Lojdová

    Pohled do údolí

    Položka č.: 234356

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:13

    lept, 24,6 x 19,3 cm, sign. PD L. Lojdová, 32/50, Antikvariát Dlážděná, studovala u prof. C. Boudy a K. Lidického na PedF UK a FF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Leška?

    Ležící

    Položka č.: 234357

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:14

    linoryt, 18,5 x 37,5 cm, rám, č. 8/50

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Michal Lauda

    Rozpínavé město

    Položka č.: 234358

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:15

    kombinovaná technika, sololit, 1994, 49 x 59 cm, sign. PD M. Lauda 1994, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Richard Šácha

    Položka č.: 234359

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:16

    olej, plátno, 2010, 20 x 30 cm, sign. vzadu Šácha 10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Liesler

    Postavy

    Položka č.: 234360

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:17

    lept, 1995, 13,2 x 20 cm, sign. DU Liesler 95, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alena Laufrová

    Vzpomínka

    Položka č.: 234361

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:18

    lept, kombinovaná technika, 48 x 38,5 cm, sign. PD Alena Laufrová, rám, 6/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Alena Laufrová

    Maska

    Položka č.: 234362

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:19

    lept, kombinovaná technika, 60 x 39,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, 11/50, při okrajích mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Alena Laufrová

    Motiv se sv. Vítem

    Položka č.: 234363

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:20

    lept, suchá jehla, 1994, 39 x 39,3 cm, sign. PD Alena Laufrová 94, 1/80, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Motiv z chalupy

    Položka č.: 234364

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:21

  • Miroslav Malina

    D-Š-B

    Položka č.: 234365

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:22

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    České středohoří

    Položka č.: 234366

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:23

    akvarel, papír, 13,5 x 45,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jindřich Macek

    (1973)

    Tíha lásky

    Položka č.: 234367

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:24

    linoryt, ruční papír, 2008, 23,5 x 16 cm, sign. PD J. Macek, 2/33, Antikvariát Dlážděná

  • Jindřich Macek

    (1973)

    Čas mládí

    Položka č.: 234368

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:25

    linoryt, ruční papír, 2007, 23 x 16 cm, sign. PD J. Macek, 2/33, Antikvariát Dlážděná

  • Jindřich Macek

    (1973)

    Večerní touha

    Položka č.: 234369

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:26

    linoryt, ruční papír, 2007, 23,2 x 16,2 cm, sign. PD J. Macek, 2/33, Antikvariát Dlážděná

  • Jindřich Macek

    (1973)

    Zakázané ovoce

    Položka č.: 234370

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:27

  • Josef Mžyk

    Z cyklu ženy II.

    Položka č.: 234371

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:28

    ofsetová litografie, 2009, 41 x 40 cm, sign. PD Mžyk Josef 2009, 140/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

  • Dominik Mareš

    (1972)

    Souboj

    Položka č.: 234372

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:29