• Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Kámen na hledání pokladů

    Položka č.: 237111

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:26

    suchá jehla, 1987, 12 x 10,7 cm, sign. DU J. Králík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Ai

    Položka č.: 237112

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:28

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Položka č.: 237115

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:30

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miroslav Pošvic

    Plynutí (PF 1997)

    Položka č.: 237123

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:32

    litografie, 1996, 14,5 x 18,8 cm, sign. PD M. Pošvic 96, č. 57/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Jiřička

    Čas

    Položka č.: 237124

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:34

    litografie, 20 x 15 cm, sign. PD Jiřička, č. 45/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Weidlicha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Aleš Knotek

    Podzim

    Položka č.: 237125

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:36

    litografie, 14,8, x 17 cm, sign. PD Aleš Knotek, č. 19/100, antiqari.at Radhošťská, studium VUT v Brně, AVU v Praze, zakládající člen umělecké skupiny Tunel, člen skupiny Torzo a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Mario Stretti

    (1878-1957)

    Prof. Hlava

    Položka č.: 237461

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:38

    litografie, 1942, 27,5 x 19,8 cm, sign. LD Mario Stretti, při okrajích mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Novák

    (1920)

    Položka č.: 237484

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:40

    litografie, 1971, 65 x 49 cm, sign. DU Jan Nov 71, rám, č. 20/75, na rámu oděrky

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kytice (Ex libris R. Chocenský)

    Položka č.: 237485

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:42

    ocelorytina, 4,8 x 2,2 cm, DU značeno v desce JAŠ, papír zašpiněný a přehnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Motýl a kniha (Ex libris J. Obrátil)

    Položka č.: 237486

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:44

    ocelorytina, 4,2 x 3,2 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Pravda vítězí (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 237487

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:46

    dřevoryt, 1944, 11 x 7 cm, sign. PD Kuneš, vzadu popsáno, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    Výhled na Prahu (Ex libris R. M. Lewiová)

    Položka č.: 237488

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:48

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris MP

    Položka č.: 237489

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:50

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Válek

    Thovt

    Položka č.: 237490

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:52

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Válek

    Ptáci

    Položka č.: 237491

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:54

    slepotisk, 8 x 19 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Tančící

    Položka č.: 237492

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:56

    suchá jehla, 2009, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD Tomáš Hrivnáč 09, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Noční doba

    Položka č.: 237493

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:58

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. Du Tomáš Hrivnáč 2010, č. 10/80, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Položka č.: 237494

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:00

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. DU Tomáš hrivnáč 2010, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Spolu

    Položka č.: 237495

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:02

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Ján Keleman

    Dívka s houslemi

    Položka č.: 237496

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:04

    litografie, 1985, 18 x 19 cm, sign. DU J. Keleman 1985, papír na horním a dolním okraji nepatrě pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Polívka

    Ježíšek a pastíř

    Položka č.: 237497

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:06

    olej, plátno, 1939, 34 x 51 cm, sign. PD Polívka 1939, rám, na rámu dírky po červotoči, antiqari.at Radhošťská

  • Neurčený

    Sušení prádla

    Položka č.: 237498

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:08

    olej, plátno, 32,5 x 56,5 cm, sign. PD , rám, na rámu lehké oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Vesnice v horách

    Položka č.: 237499

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:10

    olej, sololit, 43 x 56,5 cm, rám, zažloutlá malba, na rámulehké oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Polívka

    Potok v lese

    Položka č.: 237500

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:12

    olej, dřevěná deska, 1940, 46 x 32 cm, sign. PD Polívka 1940, rám, z druhé strany namalován obraz Kytice, na rámu lehké oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Hejno vran u řeky

    Položka č.: 237501

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:14

    olej, plátno, 35 x 52,5 cm, sign. PD , rám, na rámu černé tečky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Neurčený

    Vesnice u lesa

    Položka č.: 237502

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:16

    olej, sololit, 47,5 x 60,5 cm, sign. PD , rám, na rámu lehké oděrky,k horní pravý roh rámu poškozen, antiqari.at Radhošťská

  • Huspeka

    Na vesnici

    Položka č.: 237503

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:18

    olej, sololit, 1954, 44,5 x 58 cm, sign. PD 54, rám, na rámu oděrky a černé tečky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Benetka

    Je velice kultivovaný. Vždycky včas pozná, kdy má dost a zalehne.

    Položka č.: 237504

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:20

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Proč nechce spinkat? Vždyť jsem mu přece zabubnoval ukolébavku.

    Položka č.: 237505

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:22

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 237506

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:24

    tuš, akvarel, papír, 14,3 x 21 cm, sign. PU Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)