• Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Nepraktická známost

    Položka č.: 235838

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:57

    propiska, papír, 16 x 11 cm, dole text: - Ale známost je s takovým … vyloučena. Nevejde se do skříně., Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Kantorek

    (1942-2017)

    Draci

    Položka č.: 235839

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:58

    tuš, papír, 24 x 32,5 cm, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Pavel Kantorek

    (1942-2017)

    Lev

    Položka č.: 235840

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:59

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Pausch

    Prťavec

    Položka č.: 235841

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:00

    akvarel, tuš, papír, 1980, 37 x 30 cm, sign. PD Pausch 80, mírně zašpiněný a při levém okraji mimo kresbu mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pausch

    Lampář

    Položka č.: 235842

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:01

    akvarel, tuš, papír, 1980, 37 x 30 cm, sign. PD Pausch 80, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pausch

    Vozka

    Položka č.: 235843

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:02

    akvarel, tuš, papír, 1980, 37 x 30 cm, sign. PD Pausch 80, mírně zašpiněný a při levém okraji mimo kresbu protržený papír (cca 1cm), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Na stavbě

    Položka č.: 235844

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:03

    tuš, papír, 16,9 x 24,7 cm, sign. PD A. J. Alex, studie k leptu, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Za městem

    Položka č.: 235845

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:04

    lept, 17 x 21,3 cm, sign. PD Petr Dillinger, 5/35, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    V ohni

    Položka č.: 235846

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:05

    tuš, papír, 14,5 x 18,9 cm, pd potvrzení pravosti od M. Alexové, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Navrátil?

    Dvě postavy

    Položka č.: 235847

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:06

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Různí autoři

    Polní práce, Spánek, Polední odpočínek, Pradleny

    Položka č.: 235848

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:07

    3x litografie, 1x linoryt, 1935, 26,6 x 39; 25,4 x 36,4 cm, Umělecká beseda svým členům na rok 1935, 4 grafiky: V. Sedláček, B. Vaníček, O. Kerhart, A. Moravec, text F. Skácelík, natržený přebal, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Sklizeň

    Položka č.: 235849

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:08

    litografie, 21,5 x 15 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Na koni

    Položka č.: 235850

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:09

    litografie, 19,5 x 16,5 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Hodek

    Portrét

    Položka č.: 235851

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:10

    dřevoryt, 14,3 x 9,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bernard Slavíček

    Tichavský kostelík

    Položka č.: 235852

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:11

    dřevoryt, 21,1 x 26,6 cm, sign. PD Slavíček B., mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bernard Slavíček

    Orání

    Položka č.: 235853

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:12

    dřevoryt, 21,2 x 26,6 cm, sign. PD Slavíček B., mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Loďky

    Položka č.: 235854

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:13

    tužka, akvarel, papír, 11,6 x 16 cm, sign. LD nečitelně, na jednom místě proděravěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Stromy u vsi

    Položka č.: 235855

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:14

    litografie, 1944, 18 x 22,5 cm, sign. PD Rabas, přiložen děkovný dopis Rabasových adresovaný redaktoru Československého světa Josefu Zoubkovi s věnováním litografie datovaný 20. října 1959, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besed…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Faustův dům v Praze

    Položka č.: 235856

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:15

    dřevoryt na japanu, 1928, 25,3 x 18,4 cm, sign. PD Fleissig, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Vyšehrad

    Položka č.: 235857

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:16

    dřevoryt na japanu, 1927, 25,7 x 28,9 cm, sign. PD Fleissig 27, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Holubník

    Položka č.: 235858

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:17

    tuš, akvarel, papír, 13,7 x 20,7 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    U Ládví - postavy mezi stromy

    Položka č.: 235859

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:18

    tužka, papír, 1957, 20,9 x 29,1 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Ženy nesoucí kajak

    Položka č.: 235860

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:19

    mastný pastel, papír, 1960, 20,9 x 28,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Koně s vozy

    Položka č.: 235861

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:20

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Brigáda

    Položka č.: 235862

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:21

    mastný pastel, papír, 1959, 20,9 x 28,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Mnáta, vévoda VI. Český

    Položka č.: 235863

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:22

    mědirytina, 19.století, 15,7 x 12,1 cm, na papíře skvrny, v rozích pokrčený a jemně potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Glanz

    (1799-?)

    Unislaus wéwoda VIII. Český

    Položka č.: 235864

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:23

    mědirytina, 19.století, 15,4 x 12 cm, na papíře drobné skvrny, mírně znečištěný, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Glanz

    (1799-?)

    Wogen, wéwoda VII. Český

    Položka č.: 235865

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:24

    mědirytina, 19.století, 15,2 x 12 cm, značeno LD v desce Markowsky del. a PD I. Glanz sc., mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Skalnatá krajina

    Položka č.: 235866

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:25

    mědirytina, 19.století, 17,2 x 23 cm, mírně zašpiněný a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Figura se šátkem

    Položka č.: 235867

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:26

    uhel, papír, 1926, 31,8 x 24,6 cm, sign. PD pavelka 1926, jemně znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)