• Otakar Vaňáč

    (1878)

    Prašná brána v Praze

    Položka č.: 238119

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:02

    litografie, 27,3 x 15 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, rám, na rámu oděrky, chybí sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Toman

    (1877-1946)

    Přerov

    Položka č.: 238120

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:04

    tuš, papír, 1940, 39,5 x 26 cm, sign. LD Karel Toman 40, rám, LD popsáno autorem: Z posl. okna Hotelu Přerov, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Jánský kostelíček na Malé Straně

    Položka č.: 238121

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:06

    lept, 15,2 x 12,2 cm, sign. PD Maran, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Žena s džbánem (Ex Libris Vilma Šimonová(

    Položka č.: 238122

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:08

    lept, 9,6 x 6,4 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Ruka (Ex Libris T. F. Šimon)

    Položka č.: 238123

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:10

    barevný dřevoryt, 5,3 x 3,7 cm, nalepeno na papíru, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)