• Petr Zeman

    Žáby

    Položka č.: 235472

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:35

    olej, karton, 2008, 41,5 x 12,5 cm, sign. PD Zeman 2008, rám, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Petr Zeman

    Zatáčka

    Položka č.: 235473

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:36

    olej, sololit, 2008, 15 x 15 cm, monogr. PU Z 08, rám, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Ptáček

    Položka č.: 235474

    Vyvolávací cena: 6.350 CZK (254 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:37

    kombinovaná technika, papír, 2008, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu B.J. 08, absolventka ateliéru kresby na Fakultě výtvarných umění v Brně, ateliéru kresby Václava Stratila, ve své tvorbě propojuje obrazovou část s psaným textem, častým námětem jejích obrazů je náboženství a reflexe sexuality v mnoha po…

    Aktuální cena: 6.350 CZK (254 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Kocourek

    Položka č.: 235475

    Vyvolávací cena: 5.400 CZK (216 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:38

    kombinovaná technika, papír, 2007, 84 x 59 cm, monogr. vzadu B. J. 2007, absolventka ateliéru kresby na Fakultě výtvarných umění v Brně, ateliéru kresby Václava Stratila, ve své tvorbě propojuje obrazovou část s psaným textem, častým námětem jejích obrazů je náboženství a reflexe sexuality v mnoha p…

    Aktuální cena: 5.400 CZK (216 €)

  • Dan Trantina

    Hezký člověk

    Položka č.: 235477

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:40

    litografie, 2012, 51 x 40 cm, PD monogr. D 12, č. 28/65

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ivan Kováčik

    Slimák cest

    Položka č.: 235478

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:41

    litografie, 1998, 15,8 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 1998, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

  • Ivan Kováčik

    Nerob z komára

    Položka č.: 235479

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:42

    papír, autorský ofset, kombinovaná technika, 2002, 33,8 x 25,8 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2002, č. 13/59

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ivan Kováčik

    Štyri dohody

    Položka č.: 235480

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:43

    papír, autorský ofset, kombinovaná technika, 2012, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2012, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Eva Chmelařová-Siblíková

    (1927-2013)

    Mandloňové květy

    Položka č.: 234073

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:02

    suchá jehla, 1994, 18,5 x 7,5 cm, sign. PD Siblíková 94, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dům v Číně

    Položka č.: 234076

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:04

    dřevoryt, 19,3 x 23,5 cm, v papíru malá dírka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Ve dvoře

    Položka č.: 234077

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:06

    tuška, tuš, akvarel, papír, 19,7 x 16,7 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Peca

    Pražské věže (PF 84)

    Položka č.: 234078

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:08

    lept, 1983, 6,4 x 8,4 cm, sign. PD Jiří Peca 83, vepředu perem mimo tisk "PF 84 Hovorka", papír má zezadu malý flíček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pražský hrad

    Položka č.: 234079

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:10

    dřevoryt, 13 x 18,5 cm, LD autorské razítko, na pravém okraji menší čára, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Smutek

    Položka č.: 234081

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:12

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. B. Bérauger

    Píseň "Nový denní rozkaz"

    Položka č.: 234082

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:14

    dřevoryt, hedvábný papír, 9,7 x 4,5 cm, sign LD J. B. Bérauger, levý horní roh papíru lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. B. Bérauger

    Vrány

    Položka č.: 234083

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:16

    dřevoryt, hedvábný papír, 7.7 x 12 cm, papír na pravém okraji od červené tušky; rohy a spodní okraj papíru pokrčeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. B. Bérauger

    Z kavárny Grand Hotel

    Položka č.: 234084

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:18

    dřevoryt, hedvábný papír, 4,9 x 9,2 cm, nepatrně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. B. Bérauger

    Myšlenka

    Položka č.: 234085

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:20

    dřevoryt, hedvábný papír, 9,8 x 4,7 cm, sign. LD J. B. Bérauger, na levem okraji papíru malá dírka; na pravém okraji lehce ušpiněn, nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    S bičem (PF 1990)

    Položka č.: 234086

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:22

    suchá jehla, 1989, 8,5 x 11,5 cm, sign. PD Klápětě 89, č. 7/60, nepatrně ušpiněn papír od tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Herčík

    (1922)

    Mostecká věž v Praze

    Položka č.: 234087

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:24

    zinkografie, 8,7 x 12,6 cm, sign. PL J. Herčík, při levé straně patrný vodoznak na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Dům v údolí

    Položka č.: 234088

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:26

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Dívka v kroji

    Položka č.: 234089

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:28

    kombinovaná technika, akvarel, papír, 16,5 x 9,5 cm, PD sign. A. V. Mašek, pasparta, studijní práce A. V. Maška, lehce ušpiněná pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • A. Václav Mašek

    Mladíci v lese

    Položka č.: 234090

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:30

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Kluk se senem

    Položka č.: 234091

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:32

    tuš, papír, 11 x 14,7 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, šmouha LU, papír lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    V oblacích / Dívka

    Položka č.: 234092

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:34

    tuš, papír, 6 x 7,2 a 8 x 7 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    Čtení

    Položka č.: 234093

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:36

    tuš, papír, 7 x 14,5 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    Na louce

    Položka č.: 234094

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:38

    akvarel, papír, 25 x 22,2 cm, LD monogr. A. V. M., studijní práce A. V. Maška, papír na okrajích lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Václav Mašek

    Portrét muže

    Položka č.: 234096

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:40

    dřevoryt, 7,5 x 9,8 cm, studijní práce A. V. Maška, papír ušpiněn, v okolí grafiky papír lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dům u lesa

    Položka č.: 234098

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:42

    akvarel, papír, 21 x 29 cm, při levém okraji perforovaný papír - vytrženo zbloku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 234099

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 18:44

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)