Květina

    Položka č.: 217692

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 23:56

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Slunečnice

    Položka č.: 217695

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 23:58

    dřevoryt, 1978, 29,5 x 22 cm, sign. LD, č. 13/100, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 217696

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 00:00

    kvaš, papír, 22 x 16 cm, sign. LD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Odlesk v mlze

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:00

    kombinovaná technika, papír, 15,5 x 11 cm, sign. DU N. Synecká, č. 3/5, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Záře mlhy

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:02

    kombinovaná technika, papír, 15 x 13 cm, sign. DU N. Synecká, č. 9/20, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Krystal

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:04

    kombinovaná technika, papír, 15 x 13,5 cm, sign. DU N. Synecká, č. 10/20, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Naďa Synecká

    (1926)

    Spolu

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:06

    litografie, pastel, papír, 31 x 21 cm, sign. DU N. Synecká, č. 24/30

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Krystaly

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:08

    litografie, pastel, papír, 23 x 15,5 cm, sign. DU N. Synecká, č. 5/5, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Naďa Synecká

    (1926)

    Duo pro flétnu

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:10

    litografie, pastel, papír, 26 x 19,5 cm, sign. DU N. Synecká

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Adam Procházka

    (1984)

    Smajlíci

    Položka č.: 121720

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:12

    serigrafie, 2007, 55 x 89,5 cm, sign. PD Procházka 07, č. 10/10

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Položka č.: 123499

    Vyvolávací cena: 8.750 CZK (350 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:14

    olej, sololit, 50 x 40,5 cm, sign. PD František Říha, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 8.750 CZK (350 €)

  • Eva Spěváčková

    (1980)

    Malé měděnky

    Položka č.: 124453

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:16

    akryl, olej, plátno, 2011, 65 x 65 cm, sign. vzadu Spěváčková 2011, žákyně doc. P. Veselého a T. Lahody na FaVU při VUT v Brně

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Milan Staněk

    Bellagio-duben

    Položka č.: 133052

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:18

    litografie, 2000, 32 x 37 cm, sign. PD M. Staněk 2000, 47/67, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Adam Procházka

    (1984)

    Tattoo

    Položka č.: 136432

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:20

    serigrafie, 2013, 61 x 43,5 cm, sign. PD Procházka 2013, č. 2/3

  • Adam Procházka

    (1984)

    Položka č.: 136433

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:22

    serigrafie, 2013, 43,5 x 61 cm, sign. PD Procházka 2013, č. 2/3

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Andrea Forsterová

    Položka č.: 138188

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:24

    litografie, 2009, 30,5 x 20,5 cm, sign. PD A. Forsterová 2009, rám, autorský tisk, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Michal Singer

    Zkáza astronautky

    Položka č.: 138676

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:26

    serigrafie, 2006, 35 x 98,5 cm, monogr. vzadu S. 2006, č. 12/70, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Zdena Marie Nováková

    (1939)

    Palouček

    Položka č.: 139574

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:28

    olej, plátno , 1992, 70 x 110 cm, sign. PD Z. M. Nováková 92, lišta

  • František Říha

    (1910-1986)

    Bílé lodě v přístavu

    Položka č.: 139600

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:30

    olej, sololit, 23 x 42 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Vlk

    Položka č.: 163009

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:32

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Alois Nožička

    Otvor

    Položka č.: 164125

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:34

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Alois Nožička

    Postmoderna

    Položka č.: 164126

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:36

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Alois Nožička

    Náhodný nález

    Položka č.: 164127

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:38

  • Alois Nožička

    Na papíře

    Položka č.: 164129

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:40

    digitální fotografie, 2004, 27,2 x 20,4 cm, sign. vzadu Nožička 2004, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Martin Bouda

    Slaný náměstí

    Položka č.: 165652

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:42

    litografie, 2009, 24 x16,8 cm, sign. PD M. Bouda 09, č. 102/150, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ewa Nemoudry

    Charlotte plameuse

    Položka č.: 165734

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:44

    litografie, 43,5 x 54 cm, sign. PD Ewa Nemoudry, 44/70, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ewa Nemoudry

    Memeires d´une jeunes fille rangée

    Položka č.: 165737

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:46

    litografie, 49 x 65 cm, sign. PD E. Nemoudry, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Václav Polívka

    (1896-1969)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 166697

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:48

    olej, plátno, 53 x 45,5 cm, sign. LD Václav Polívka, PD věnování: Milému žákovi L. Vanišovi V. Polívka

  • Václav Polívka

    (1896-1969)

    Portrét dívky

    Položka č.: 166698

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:50

    olej, plátno, 53 x 39 cm

  • Miloš Sláma

    Kvetoucí kaštany

    Položka č.: 175243

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:52

    linoryt, 2004, 25 x 25,5 cm, sign. PD M. Sláma 04, č. 7/12, žák prof. I. Brtny, M. Kunové a Z. Vimra na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)