• Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Návrh kostýmu - Rossini: Tanec na hudbu

    Položka č.: 237224

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 18:48

    akvarel, tuš, papír, 1983, 29 x 21 cm, sign. PD Schin 83, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Posluchači

    Položka č.: 237223

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 18:50

    dřevoryt, 15,8 x 22,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Předení lnu

    Položka č.: 237222

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 18:52

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Smutné děvče

    Položka č.: 237221

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 18:54

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Při měsíci

    Položka č.: 237220

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 18:56

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Matka

    Položka č.: 237219

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 18:58

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Svolinský

    Růže

    Položka č.: 237218

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:00

    lept, 9 x 12 cm, sign. PD K. Svolinský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Kretschmer

    Setkání

    Položka č.: 237217

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:02

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Kretschmer

    Setkání

    Položka č.: 237216

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:04

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • U. Beck

    Pán na koni

    Položka č.: 237215

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:06

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    U kamen

    Položka č.: 237214

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:08

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Koník

    Položka č.: 237213

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:10

    serigrafie, 16,8 x 22,3 cm, sign. PD Seydl, č. 7/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Nowopacký

    Údolí v Taurách

    Položka č.: 237212

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:12

    litografie, 16,8 x 22,8 cm, zezadu razítka, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Nowopacký

    Partie z Krimmlu

    Položka č.: 237211

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:14

    litografie, 16,8 x 22,8 cm, zezadu razítka, zažloutlý papír, na okraji papíru žlutý flíček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Před hostincem

    Položka č.: 237210

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:16

    litografie, 26,3 x 19,5 cm, nalepeno na kartóně, na papíru několik malých nažloutlých flíčků, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Jablko nepadá daleko od stromu

    Položka č.: 237209

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:18

    litografie, 21 x 15,6 cm, značeno DU Lith. Jnst. v. Arnz 8 C - in Düsseld., nalepeno na kartoně, pravý horní roh papíru lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Max Švabinský

    Ptáci

    Položka č.: 237208

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:20

    litografie, 16,5 x 12,2 cm, sign. LD M. Švabinský, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • H. Williard

    Mariánské lázně

    Položka č.: 237207

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:22

    litografie, 11 x 16,6 cm, značeno PD Lith. v. H. Williard ; PD Drück v. J. Braunsdorf, Dresden, lehce zašlý papír, levý dolní roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Drak

    Položka č.: 237206

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:24

    serigrafie, 16,5 x 22,3 cm, sign. PD Seydl, č. 7/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Motýl

    Položka č.: 237205

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:26

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Já byl strom

    Položka č.: 237204

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:28

    fotografie, 1969, 29,5 x 20,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Jaro v praze

    Položka č.: 237203

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:30

    fotografie, 1963, 20,5 x 29,4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Nosorožec

    Položka č.: 237202

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:32

    bronz, 25 x 12 cm, místy odřeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Svatý Váslav

    Položka č.: 237201

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:34

    fotografie, 1986, 17 x 30,5 cm, sign. PD, rám , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    Zápalky

    Položka č.: 237200

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:36

    suchá jehla, 1984, sign. PD Michaela 84, pasparta, č. 17/20, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Golgotha

    Položka č.: 237199

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:38

    linoryt, 1963, 35 x 34 cm, sign. PD Jaroslav Šváb 63, rám , č. 7/24, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bi…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Orchestrion

    Položka č.: 237198

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:40

    linoryt, 37,5 x 26,5 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, rám , aut.tisk, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých biblio…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Lyra

    Položka č.: 237197

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:42

    linoryt, 1976, 19 x 19 cm, sign. DU Jaroslav Šváb 76, rám , aut.tisk, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestn…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Dva stromy

    Položka č.: 237196

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:44

    linoryt, 1981, 23 x 16,5 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, pasparta, č. 20/25, na paspartě skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilanc…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Hlavy

    Položka č.: 237195

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 19:46

    linoryt, 1969, 24 x 17,5 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, rám , č.117/130, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen …

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)