• Jaroslav Valečka

    (1972)

    Smuteční pochod

    Položka č.: 218752

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:16

    litografie, 15,5 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, č. 11/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ewa Nemoudry

    Dálniční sbírka

    Položka č.: 218754

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:18

    litografie, 20x 33 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 17/90, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Miroslav Lipowski

    (1975)

    Space is joy

    Položka č.: 218756

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:20

    akryl, plátno, 2017, 30 x 21 cm, sign. vzadu Lipowski 2017

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Dívka s motýlem

    Položka č.: 223818

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:22

    olej, plátno, 2007, 64 x 80 cm, sign. PD Cerha Vladimír 2007

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID1265 Historie příhozu

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Stříhající

    Položka č.: 223820

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:24

    tužka, papír, 2008, 26 x 26 cm, sign. PD Jan Spěváček 2008, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Balvany

    Položka č.: 223833

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:26

    litografie, 2009, 46 x 63 cm, sign. PD J. Valečka, č. 33/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Zdenka Marie Nováková

    (1939)

    Podzim

    Položka č.: 225060

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:28

    olej, plátno, 2002, 80 x 100 cm, sign. vzadu Z. M. Nováková , rám, žákyně prof. F. Cubra na FA ČVUT, členka České komory architektů, UVU, Asociace interiérových architektů a JUV

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Zdenka Marie Nováková

    (1939)

    Soumrak nad městem

    Položka č.: 225061

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:30

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Andrea Forsterová

    Nahoru II

    Položka č.: 228971

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:32

    litografie, 2005, 18 x 14 cm, sign. PD A. Forsterová 05, rám, č. 7/120, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Andrea Forsterová

    Milostný zpěv velryb

    Položka č.: 228972

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:34

    litografie, 12 x 9 cm, sign. PD Forsterová, rám, autorský tisk, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Andrea Forsterová

    Nahoru

    Položka č.: 228983

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:36

    litografie, 2005, 18 x 13 cm, sign. PD A. Forsterová 2005, rám, č. 21/120, na rámu drobná poškození, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Aleš Kublák

    Svatojánský rej

    Položka č.: 231565

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:38

    olej, plátno, 2018, 40 x 40 cm, sign. PD AK 18

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7009 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Čelem

    Položka č.: 231863

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (384 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:40

    suchá jehla, 2007, 93 x 67 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 07, č. 2/20 II, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 9.600 CZK (384 €)

  • Milan Coufal

    Položka č.: 231942

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:42

    pískovec, žula, 2016, v. 38 cm, značeno na podstavci

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Milan Coufal

    Obětní kámen

    Položka č.: 231943

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:44

    čedič, drát, 2016, v. 18 cm

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nokturno

    Položka č.: 233744

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:46

    litografie, 2014, 57 x 43 cm, sign. PD J. Valečka AT, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Jundrov - pohled na údolí z Wilsonova lesa

    Položka č.: 234294

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (316 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:48

    pastel, papír velvet, 51 x 88,5 cm, rám, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 7.900 CZK (316 €)

  • František Hubatka

    Podivné choutky starého paviána

    Položka č.: 234312

    Vyvolávací cena: 9.450 CZK (378 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:50

    olej, plátno, 90 x 70 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 9.450 CZK (378 €)

  • Ivan Komárek

    Na gauči

    Položka č.: 234994

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:54

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 39/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5488 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 234995

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:56

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 33/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Sovy

    Položka č.: 234996

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 18:58

    linoryt, 2014, 40 x 50 cm, sign. PD Martin Salajka 2014, autorský tisk, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Kometa

    Položka č.: 234997

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 19:00

    litografie, 2010, 18 x 29 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad přehradou

    Položka č.: 234998

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 19:02

    litografie, 2011, 40 x 50 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Červený kouř

    Položka č.: 234999

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 19:04

  • Helena Vanišová

    Čekání I

    Položka č.: 235000

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 19:06

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská

    Položka č.: 235001

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 19:08

    litografie, 19,5 x 19,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 41/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Richard Augustin

    (1975)

    Gracias

    Položka č.: 235002

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 19:10

    serigrafie, 2017, 45 x 45 cm, sign. PD Richard Augustin 2017, č. 7/12

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

  • Ivan Kováčik

    Jar

    Položka č.: 235003

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 19:12

    litografie, 2018, 19,5 x14,8 cm, sign. PD Ivan Kováčik,2018, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Leto

    Položka č.: 235004

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 19:14

  • Ivan Kováčik

    Jeseň

    Položka č.: 235005

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 19:16