Jaroslav Holeček

(1902-1953)

  • Jaroslav Holeček

    (1902-1953)

    Cesta k lesu

    Položka č.: 215630

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2017 20:46

    akvarel, papír, 48 x 63,5 cm, sign. PD JarHoleček, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Schussera na VŠUP v Praze, člen Umelecké besedy slovenské

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)