• Tomáš Hřivnáč

    Za pět vteřin

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 19:31

    lept, 2010, 12 x 8,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2010, č. 5/20 II., , studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1178 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Noční doba

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 19:33

    lept, 2010, 12 x 8,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2010, č. 6/80 III., , studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Volno

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 19:35

    lept, 2010, 11,4 x 8,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2010, č. 9/80, , studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Na dlouho

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 19:37

    lept, 2010, 12 x 8,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2010, č. 6/80 III., , studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Dále

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 19:39

    lept, 2011, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2011, č. 4/100, , studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Dlouhý den

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 700 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 19:41

    lept, 2011, 20,5 x 14,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2011, č. 12/100, , studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Jákob

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 19:43

    zlacený reliéfní tisk, 21 x 14,8 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Thámár

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 19:45

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Žena ve větru

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 19:47

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alena Antonová

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 19:49

    lept kolorovaný akvarelem, 2009, 16,4 x 11 cm, sign. PD A. Antonová 09, č. 12/100, , žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID100 Historie příhozu

  • Alena Antonová

    Akt ženy s kočkou

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 19:51

    lept kolorovaný akvarelem, 2009, 16,5 x 11 cm, sign. PD A. Antonová 09, č. 14/100, , žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Komárek

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 19:53

    litografie, 2010, 21,5 x 28 cm, sign. PD I Komárek 2010, č. 70/130, , žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ivan Komárek

    Dva akty

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 19:55

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I Komárek 2010, č. 69/130, , žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Petr Ptáček

    Konvolut 3 litografií

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 19:57

    3x litografie, 2009, 2010, vše sign. Petr Ptáček,

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Petr Ptáček

    Mercedes

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 19:59

    litografie, 2009, 12,7 x 20,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2009, č. 36/100,

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Petr Ptáček

    Ležící akt a letadlo

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:01

    litografie, 2011, 15,5 x 23,7 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 10/100,

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Hořící loď

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:03

    litografie, 2009, 18 x 28,5 cm, sign. PD J. Valečka 2009, , žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Michal Singer

    Ikaros

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:05

    litografie, 2009, 20,5 x 20,5 cm, sign. U Singer 09, , studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Oleg Denisenko

    (1961)

    King

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:07

    lept, 1996, 12,3 x 8,8 cm, sign. PD Oleg Denisenko 96, č. 97/99,

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Jerie

    Na lovu motýlů

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:09

    tuš, papír, 12,4 x 9 cm, sign. PD Jerie, , žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID79 Historie příhozu

  • Martin Mainer

    Slunce

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:11

    inkoust, papír, 2003, 13 x 18,5 cm, sign. PD Martin , DU věnování: Mirce 3.2. 2003 Martin, , studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Oheň a Dívka

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:13

    dřevoryt a lept, 12 x 9 a 17,5 x 11,8 cm, oba sign. PD Olga Čechová, č. 181/200, , žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Hlava a Muž s plnovousem

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:15

    dřevoryt a lept, 7 x 4,8 a 14,2 x 8,5 cm, oba sign. K. Šafář, č. 16/80, , žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Různí autoři (Slíva, C. Bouda, Sůra, Storchová...)

    Konvolut 25 grafických listů

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:17

    různé techniky, většina sign.,

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Bláha

    Houbař

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:19

    litografie, 2009, 32 x 44 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 30/100, , studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Hodonský

    Maková pole

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:21

    litografie, 2010, 27 x 44 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 58/100, , žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4151 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Červená kudlanka

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (39 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:23

    akvarel, tuš, papír, 2006, 30 x 20,6 cm, sign. PD Načeradský 2006, oboustranná kresba, , žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.000 CZK (39 €)

  • Jiří Načeradský

    Radostná Venuše

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:25

    akvarel, grafit, papír, 2004, 20,5 x 30,5 cm, sign. NU Načeradský 2004, oboustranná kresba, , žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Petr Ptáček

    Autostrada

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:27

    litografie, 2011, 25,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 3/100,

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Michael Rittstein

    Tučňáci na jezu

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2017 20:29

    litografie, 2009, 34 x 49 cm, sign. PD M. Rittstein 2009, č. 90/100, , studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (47 €)