Pavel Major

  • Pavel Major

    Hommage á V + W

    Položka č.: 281806

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:09

    lept, 2002, 14,7 x 10,5 cm, sign. PD P. Major 2002, rám, č. 98/200, nahoře značeno slepotiskovým razítkem Hommage á V + W a dole Amicus, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)