Jan Václav Sládek

(1909-1992)

  • Jan Václav Sládek

    (1909-1992)

    Žermanická přehrada - ráno

    Položka č.: 1164

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:05

    olej, malířská lepenka, 1960, 35 x 50 cm, sign. PD J. V. Sládek 60, rám, zašpiněná malba, zvlněný podklad, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka a F. Kysely na ČVUT v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců Ostrava a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské

    Aktuální cena: 302 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID2262 Historie příhozu