J. Šrámek
Vršíček
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:50
olej, papír, 24 x 34 cm, sign. LD J. Šrámek, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Vršíček
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)