Josef D. Černý

(1915-1996)

  • Josef D. Černý

    (1915-1996)

    Staré zámecké schody

    Položka č.: 1172

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:25

    uhel, akvarel, papír, 1979, 38,7 x 28,7 cm, sign. PD J. D. Černý 79, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. I. Kulce na Ukrajinské akademii v Praze

    Aktuální cena: 202 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu