Jiří Ryvola

(1939)

  • Jiří Ryvola

    (1939)

    Loučení s mořem

    Položka č.: 1171

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:20

    olej, sololit, 2003, 15 x 15 cm, sign. PD 03 Ryvola, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné lidové konzervatoři při PedF v Ústí nad Labem

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6456 Historie příhozu