Díla od 1Kč Antikvariátu Dlážděná a Antiqari Radhošťská

  • Zdeněk Kremlička

    (1893-1972)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 1162

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:00

    uhel, papír, 24 x 34 cm, sign. PD Zd. Kremlička, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2437 Historie příhozu

  • Jan Václav Sládek

    (1909-1992)

    Žermanická přehrada - ráno

    Položka č.: 1164

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:05

    olej, malířská lepenka, 1960, 35 x 50 cm, sign. PD J. V. Sládek 60, rám, zašpiněná malba, zvlněný podklad, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka a F. Kysely na ČVUT v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců Ostrava a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské

    Aktuální cena: 302 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID2262 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Konvolut grafických štočků

    Položka č.: 1165

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:10

    18 x štoček, 9 x 10 ; 2,5 x 1,8 cm, Vojtěch Kubašta a další, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID4151 Historie příhozu

    Položka č.: 1168

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:15

    olej, malířská lepenka, 1991, 34 x 49 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Jiří Ryvola

    (1939)

    Loučení s mořem

    Položka č.: 1171

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:20

    olej, sololit, 2003, 15 x 15 cm, sign. PD 03 Ryvola, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné lidové konzervatoři při PedF v Ústí nad Labem

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6456 Historie příhozu

  • Josef D. Černý

    (1915-1996)

    Staré zámecké schody

    Položka č.: 1172

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:25

    uhel, akvarel, papír, 1979, 38,7 x 28,7 cm, sign. PD J. D. Černý 79, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. I. Kulce na Ukrajinské akademii v Praze

    Aktuální cena: 202 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu

  • Miloslav Řehák

    (1922-1991)

    Jihočeská krajina

    Položka č.: 1176

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:30

    olej, lepenka, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD M. Řehák, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 302 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6512 Historie příhozu

  • Milan Dyntera

    (1913)

    Barevná krajina

    Položka č.: 1177

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:35

    akvarel, papír, 1974, 33,5 x 57,5 cm, sign. PD M. Dyntera 74, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 402 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID745 Historie příhozu

    Podzimní krajina

    Položka č.: 1178

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:40

    olej, sololit, 1992, 28,8 x 28,5 cm, sign. LD Končel (?) 92, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Kostel v Kolči (ústecký kraj)

    Položka č.: 1179

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:45

    akvarel, tužka, papír, 11 x 15 cm, sign. PD nečitelně, rám, LD popsáno: Český Újezd Laurenzi - Kostel; Koleč (Kolcz) - ves se nalézala v katastru obce Český Újezd, byla založena po roce 1169 s farním kostelem sv. Vavřince. Kostel stál na návrší mezi Hrbovicemi a Českým Újezdem, byl postaven na místě…

    Aktuální cena: 102 CZK (5 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Útěcha nemocnému

    Položka č.: 1182

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:50

    tuš, tužka, papír, 30,5 x 18 cm, rám, na zadní straně značeno pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Holla…

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3152 Historie příhozu

    Pod horou

    Položka č.: 1185

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:55

    olej, karton, 38,8 x 42,8 cm, rám, při okrajích mírně poškozený sololit, drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Na cestě

    Položka č.: 1192

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:00

    olej, karton, 39,5 x 34,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 302 CZK (13 €)

    Položka č.: 1193

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:05

    kvaš, karton, 16 x 10 cm, monogr. PD V.V., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • O. Řezníček

    Spící dítě s medvídkem

    Položka č.: 1195

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:10

    olej, sololit, 1956, 94,5 x 74,5 cm, sign. LD O. Řezníček 1956, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 102 CZK (5 €)

  • J. Blažek

    Jezero

    Položka č.: 1196

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:15

    olej, karton, 50 x 70 cm, sign. PD J. Blažek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Chalupa v zimě

    Položka č.: 1197

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:20

    pastel, karton, 31,5 x 46 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3909 Historie příhozu

    Hory

    Položka č.: 1198

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:25

    rudka, papír, 1936, 28 x 43,5 cm, sign. LD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID1510 Historie příhozu

  • Jirásek

    Úlovek

    Položka č.: 1199

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:30

    olej, sololit, 1980, 60 x 37,5 cm, sign. LD Jirásek 80, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Klečící

    Položka č.: 1200

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:35

    olej, plátno, 68 x 48 cm, sign. PD, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Zelenka

    Břízy

    Položka č.: 1201

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:40

    olej, lepenka, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD Zelenka, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 202 CZK (9 €)

  • Eva Hodinová

    Toaleta - miniatura

    Položka č.: 1202

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:45

    olej, plast, 11,5 x 8 cm, sign. na zadní strane na štítku, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Kytice jiřin

    Položka č.: 1204

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:50

    olej, karton, 24 x 19 cm, sign. LD J. Stehlík, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Marold

    Aktuální cena: 202 CZK (9 €)

  • B. Staroba

    Lesní zátiší

    Položka č.: 1205

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:55

    olej, plátno, 21 x 31 cm, sign. LD Staroba B., napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Josefovič

    Položka č.: 1206

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 13:00

    olej, karton, 1936, 19,5 x 19 cm, sign. PD Josefovič 1936, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Karel Kupka mladší

    (1932-2013)

    Kytička

    Položka č.: 1207

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 13:05

    olej, překližka, 1987, 20 x 15 cm, sign. LD Kupka 87, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5431 Historie příhozu

  • Karel Kupka mladší

    (1932-2013)

    Kytička II.

    Položka č.: 1208

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 13:10

    olej, překližka, 1988, 10 x 15 cm, sign. PD Kupka 88, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Karel Kupka mladší

    (1932-2013)

    Kytička III.

    Položka č.: 1209

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 13:15

    olej, překližka, 1988, 10 x 15 cm, sign. PD , rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Spurný

    Stromy

    Položka č.: 1210

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 13:20

    olej, plátno, 1941, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Spurný 41, v dolní části protržené plátno (cca 3cm), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Milan Baborák

    (1924)

    Litýš (staroslovanské hradiště)

    Položka č.: 1213

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 13:25

    tuš, papír, 17 x 25 cm, sign. LN MBaborák, pasparta, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)