Díla od 1Kč Antikvariátu Dlážděná a Antiqari Radhošťská

  • F. A. Procházka

    Pražské domy (Eiffelovka)

    Položka č.: 1311

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 16:50

    tužka, papír, 1930, 16 x 28 cm, sign. PD F.A. Procházka, oboustranná kresba, papír při okrajích zašpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID4014 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Zlatá Praha

    Položka č.: 1312

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 16:55

    litografie, 13,2 x 7,4 cm, DU značeno na kameni Švengsbír, pozvánka na výstavu, pořádají Spolek sběratelů a přátel Exlibris v Praze a Švengsbírclub, Praha 1973, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Položka č.: 1313

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 17:00

    ocelorytina, 15,5 x 9 cm, PD značeno Švengsbír, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)