Emil Kotrba

(1912-1983)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Zvědavá zvířátka

    Položka č.: 281130

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:24

    litografie, 1960, 9,5 x 6,5 cm, sign. DU Emil Kotrba 1960, Exlibris Premsra, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Žnec

    Položka č.: 281129

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:25

    lept, 11 x 8 cm, sign. PD Emil Kotrba, 34/100, Exlibris Dr. Ing. Novák St., žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Madona s dítětem

    Položka č.: 275743

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:56

    dřevoryt, 1976, 14,8 x 10,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)