Emil Kotrba
(1912-1983)
Zvědavá zvířátka
Položka č.: 281130Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:24
litografie, 1960, 9,5 x 6,5 cm, sign. DU Emil Kotrba 1960, Exlibris Premsra, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Žnec
Položka č.: 281129Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:25
lept, 11 x 8 cm, sign. PD Emil Kotrba, 34/100, Exlibris Dr. Ing. Novák St., žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Madona s dítětem
Položka č.: 275743Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:56
dřevoryt, 1976, 14,8 x 10,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)