Ladislav Vraný
Březová alej
Položka č.: 279065Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:06
olej, karton, 33 x 38 cm, sign. PD Lad. Vraný, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)