Jan Koblasa

(1932-2017)

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Hvězda

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    akryl, kombinovaná technika, sololit, 2000, 61 x 59 cm, monogr. vzadu JK 2000, rám, Jan Koblasa, který žil od roku 1968 v Německu, patřil k nejuznávanějším exilovým umělcům. Dílo Jana Koblasy je plné symbolů a znaků a hlavní roli v něm hrají návraty k mýtům a archetypům. V jeho dílech se často objev…

    Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Položka č.: 281569

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:12

    lept, 2002, 20,7 x 15 cm, sign. PD, E. A., žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)