Petra Hřivnáčová

  • Petra Hřivnáčová

    Kudu

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:47

    akryl, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. PD P. Hříva 2018, napínací rám, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)