Roman Franta

  • Roman Franta

    Pod mrakem

    Položka č.: 19651

    Vyvolávací cena: 59.000 CZK (2.360 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2015, 110 x 130 cm, monogr. vzadu R. F. 2015, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 59.000 CZK (2.360 €)