Josef Paleček
Čtvrtý měsíc
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:00
litografie, 49 x 65 cm, sign. DU Josef Paleček, č. 44/60, místy nepatrně ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)