František Hodonský

  • František Hodonský

    Naplaveniny

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:20

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • František Hodonský

    Ptačí zpěv

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:21

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

  • František Hodonský

    Krajina - architektura

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:35

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

  • František Hodonský

    Vodní architektura

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:36

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • František Hodonský

    Z Benátek

    Položka č.: 98

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:37

  • František Hodonský

    Krajina - architektura

    Položka č.: 99

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:38

  • František Hodonský

    Plovoucí smaragdy

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:39

    litografie, 2010, 54 x 69,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 16/50, při okrajích, zejména v horní části, ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

  • František Hodonský

    Závěr skladby

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:40

    barevný dřevořez, 2014, 63 x 34 cm, sign. PD Hodonský 2014, č. 1/4, v horní části v jednom místě mimo tisk skvrna od barvy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)

  • František Hodonský

    J. S. Bach - Kantáty

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:41

    dřevoryt, 2001, 60,5 x 47 cm, sign. PD F. Hodonský 2001, č. 2/4, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • František Hodonský

    Ztracená řeka

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:46

    dřevořez, 2016, 90 x 60 cm, sign. PD Hodonský 6.3.2016, č. 3/4, pravý dolní roh ohnutý, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • František Hodonský

    Kvetoucí imprese

    Položka č.: 141

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:47

    dřevořez, 2021, 59 x 86,5 cm, sign. PD F. Hodonský 2021, č. 4/4, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

  • František Hodonský

    Lužní světlo

    Položka č.: 281421

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:26

    dřevořez, 1993, 31 x 46,5 cm, sign. PD Hodonský 1993, č. 2/6, ve spodní části na několika místech drobné skvrny (mimo tisk), papír mírně ohmataný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)