Zvi Tolkovsky

  • Zvi Tolkovsky

    Koloniálové

    Položka č.: 19633

    Vyvolávací cena: 25.900 CZK (1.036 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, plátno, 1996, 35 x 35 cm, sign. PD Tolkovsky, rám

    Aktuální cena: 25.900 CZK (1.036 €)