Otto Placht

  • Otto Placht

    Universo Shipibo

    Položka č.: 19632

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, reflexní barvy, plátno, 2010, 110 x 80 cm, sign. vzadu , dílo výrazného autora české expresivní abstrakce. Plachtova tvorba je inspirovaná životem v jihoamerické džungli, kde střídavě s pražskými tvůrčími obdobími pobývá. Nabízené dílo je krásným příkladem jeho fantaskní, koloristicky intenzi…

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)