František Hodonský
Vodní slavnost
Položka č.: 243Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
dřevořez, 2013, 90 x 70 cm, sign. PD F. Hodonský 2013, č. 1/4, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
František Hodonský
Noční čeření
Položka č.: 120Vyvolávací cena: 98.000 CZK (4.084 €)
akryl, olej, plátno, 2018, 110 x 140 cm, sign. vzadu Hodonský 2018, František Hodonský je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku. Jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figu…
Aktuální cena: 98.000 CZK (4.084 €)
Odhadní cena: 120 000 - 150 000 CZK