Alena Anderlová
Proměna
Položka č.: 107Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
olej, plátno, 100 x 70 cm, sign. zezadu Anderlová, Absolventka pražské AVU, kde studovala v ateliérech Michaela Rittsteina a Antonína Střížka. Autorka se svou tvorbou hlásí k figurativní linii současné malby. V jejím podání dochází v dílech k jistým konfrontacím či střetávání různorodých světů. Pově…
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK