Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Ota Janeček (Vybraná díla (210. Aukce))
(1919-1996)
Trávy
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 650.000 CZK (27.084 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
olej, plátno, 1950, 100 x 81 cm, sign. PD O. Janeček 50, rám, číslo katalogu 7506. Ota Janeček, student kreslení u Oldřicha Blažíčka, Cyrila Boudy a Karla Pokorného na Českém vysokém učení technickém, po uzavření školy za války pracoval v továrně na výrobu jízdních kol. Na sklonku války se mu podaři…
Aktuální cena: 650.000 CZK (27.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 800 000 - 900 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek (Vybraná díla (210. Aukce))
(1940-2013)
Report No. 3
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
lept, 1970, 39,8 x 24,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1970, č. 24/45, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek (Vybraná díla (210. Aukce))
(1940-2013)
It will be much more different to escape
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
lept, 1969, 25,6 x 49,7 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek (Vybraná díla (210. Aukce))
(1940-2013)
Temptation
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
lept, 1969, 35,7 x 43 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, č. 29/40, při okrajích lehce pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek (Vybraná díla (210. Aukce))
(1940-2013)
There goes a vision of the future !
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
lept, 1968, 30,8 x 49,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 68, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Vlastimil Beneš (Vybraná díla (210. Aukce))
(1919-1981)
Tenisové hřiště
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 300.000 CZK (12.500 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
akvarel, papír, 1955, 40 x 59 cm, rám, vzadu autorský štítek s popisem, významný malíř, který se zařadil ke generaci "krotkých modernistů" (Bruknerův termín popisující nástup autorů, kteří už nechtěli sdílet oficiální formy socialistického realismu). Vystoupil spolu s dalšími vrstevníky v …
Aktuální cena: 300.000 CZK (12.500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 350 000 - 400 000 CZK
-
Jiří Anderle (Vybraná díla (210. Aukce))
(1936)
Před modrou oblohou
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 73.000 CZK (3.042 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
akryl, plátno, 2006, 80 x 60 cm, sign. LD Anderle 59/06, Významný český malíř a grafik. Narodil se v roce 1936 v Pavlíkově na Rakovnicku, posléze odešel studovat do Prahy, kde absolvoval AVU u profesorů Antonína Pelce (ateliér malby) a Vladimíra Silovského (ateliér grafiky). Na přelomu 60. a 70. let…
Aktuální cena: 73.000 CZK (3.042 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
Odhadní cena: 120 000 - 150 000 CZK
-
Josef Velčovský (Vybraná díla (210. Aukce))
(1945)
Praha
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
olej, plátno, 1968, 85 x 100 cm, sign. PD Velčovský 68, rám (nezaskleno), představovaná olejomalba zachycuje panorama Prahy, které díky Velčovského autorskému stylu působí jako originální pohled na známé dominanty. Barevné vjemy sjednocené do souboru emocionálně nabitých útržků městské scenérie refl…
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 35 000 - 50 000 CZK
-
Josef Velčovský (Vybraná díla (210. Aukce))
(1945)
Město
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
olej, plátno, 1967, 109,6 x 115,2 cm, sign. PD Velčovský 67, rám (nezaskleno), Josef Velčovský (*1945) je český malíř, kreslíř, grafik a ilustrátor. Absolvoval SUPŠ v Uherském Hradišti a studoval u profesora K. Součka na AVU v Praze a profesora S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži. Je členem UVU ČR …
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 35 000 - 50 000 CZK