Dražené položky

  • Petr Kvíčala (Poválečné a současné umění (164. aukce) - sálová část)

    Malé a velké vlnění

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:00

    olej, plátno, 1987, 55,5 x 71 cm, sign. DU PK 87, olištováno, obraz Petra Kvíčaly,označený na blind rámu "Voda malé a velké vlnění duben 1987", pochází z význačné brněnské sbírky , majitel obraz získal přímo od autora v roce 1991. Dílo pochází z cyklu "Voda" - touto tematikou se…

    Aktuální cena: 95.000 CZK (3.800 €)

    Poslední dražitel: ID6838 Historie příhozu

  • Slavoj Kovařík (Poválečné a současné umění (164. aukce) - sálová část)

    (1923-2003)

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    kombinovaná technika, karton, 1987, 42,5 x 59,5 cm, sign. PD S. Kovařík 87, rám, žák prof. E. Filly, člen skupin SČVU, Parabola a Konfrontace

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)