Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Vladimír Kopecký (Vybraná díla (210. Aukce))

    (1931)

    Geometrie prostoru

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    serigrafie, 30 x 30 cm, sign. PD Kopecký 010, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kaplického

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK

  • Vlastimil Beneš (Vybraná díla (210. Aukce))

    (1919-1981)

    Tenisové hřiště

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 300.000 CZK (12.500 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    akvarel, papír, 1955, 40 x 59 cm, rám, vzadu autorský štítek s popisem, významný malíř, který se zařadil ke generaci "krotkých modernistů" (Bruknerův termín popisující nástup autorů, kteří už nechtěli sdílet oficiální formy socialistického realismu). Vystoupil spolu s dalšími vrstevníky v …

    Aktuální cena: 300.000 CZK (12.500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 350 000 - 400 000 CZK

  • Jiří Anderle (Vybraná díla (210. Aukce))

    (1936)

    Před modrou oblohou

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 73.000 CZK (3.042 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2006, 80 x 60 cm, sign. LD Anderle 59/06, Významný český malíř a grafik. Narodil se v roce 1936 v Pavlíkově na Rakovnicku, posléze odešel studovat do Prahy, kde absolvoval AVU u profesorů Antonína Pelce (ateliér malby) a Vladimíra Silovského (ateliér grafiky). Na přelomu 60. a 70. let…

    Aktuální cena: 73.000 CZK (3.042 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

    Odhadní cena: 120 000 - 150 000 CZK

  • Ludmila Jiřincová (Vybraná díla (210. Aukce))

    (1912-1994)

    Voda

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    litografie, 36,5 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 7/30/2, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace . V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila se mnoha tuzemských i…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK

  • Jan Chaloupek (Vybraná díla (210. Aukce))

    (1958)

    Z kroniky starých vikingů

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    akryl, juta, 2024, 80 x 120 cm, známý malíř a ilustrátor, absolvent PdF - výtvarného oboru MU v Brně, na umělecké scéně se prosadil svým intelektuálním pojetím gestické malby, v rámci níž neustává v experimentu hledat nové polohy, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK

  • Eva Bednářová (Vybraná díla (210. Aukce))

    (1937-1986)

    Snová krajina

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    olej, plátno, 105 x 105 cm, rám, na zadní straně značeno pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK

  • Petr Šmaha (Vybraná díla (210. Aukce))

    (1945-2021)

    Žena III.

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    olej, plátno, 1990, 100 x 70 cm, sign. PD P. Šmaha 90, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK

  • Oldřich Kulhánek (Vybraná díla (210. Aukce))

    (1940-2013)

    Report No. 3

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    lept, 1970, 39,8 x 24,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1970, č. 24/45, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK

  • Oldřich Kulhánek (Vybraná díla (210. Aukce))

    (1940-2013)

    It will be much more different to escape

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    lept, 1969, 25,6 x 49,7 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK

Instagram

Facebook