Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Jana Reinerová (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
Hradčanské náměstí
Položka č.: 183Vyvolávací cena: 10.400 CZK (434 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:02
Aktuální cena: 10.400 CZK (434 €)
Nový Svět
Položka č.: 184Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:03
Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)
Petr Probst (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
Třebušínské domky
Položka č.: 185Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:04
olej, plátno, 29 x 29 cm, sign. PD Probst, rám, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Mařka to je
Položka č.: 186Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:05
olej, sololit, 59,5 x 78,5 cm, sign. LD Probst, rám, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Jaroslav Štědra (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
Konec léta
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:06
olej, plátno, 76 x 69,5 cm, sign. PD Štědra, rám, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Zdeněk Raiser (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
Hotel štěstí
Položka č.: 188Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:07
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Zlatý podzim
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:08
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Ulice neřesti
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:09
Tragédie v cirku…
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:10
Jan Skorka Lauko (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1966)
Stavění máje
Položka č.: 192Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:11
(1966)
Mecenáš
Položka č.: 193Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:12
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Radoslav Valeš (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1966)
Golgota
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 14.900 CZK (621 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:13
akryl, sololit, 40,5 x 40,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 14.900 CZK (621 €)
(1966)
Noc v přístavu
Položka č.: 195Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:14
akryl, sololit, 2014, 46 x 35,5 cm, sign. vzadu R.V., rám, antiqari.at Radhošťská
Neurčený autor (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
Položka č.: 196Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:15
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Jakub Stretti (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1967)
Shovívavý stín
Položka č.: 197Vyvolávací cena: 49.000 CZK (2.042 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:16
Aktuální cena: 49.000 CZK (2.042 €)
Vladan Kolář (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1978)
Položka č.: 198Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:17
akryl, plátno, 45,5 x 55 cm, sign. vzadu Vladan Kolář, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Chava Pressburger (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
Položka č.: 199Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:18
Peter Augustovič (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
Gratias Tidi Ago
Položka č.: 200Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:19
lept, mezzotinta, 1991, 15,9 x 9,9 cm, sign. PD Augustovič 91, č. 4/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Zvláštní ctnosti
Položka č.: 201Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:20
lept, mezzotinta, 1989, 15,7 x 9,7 cm, sign. PD Augustovič 89, č. 7/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Ex 4
Položka č.: 202Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:21
lept, mezzotinta, 1993, 21,9 x 15,9 cm, sign. PD Augustovič 93, č. 38/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Egyptské bohyně
Položka č.: 203Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:22
lept, akvatinta, 1992, 20,8 x 15,8 cm, sign. PD Augustovič 92, č. 24/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Torzo (ex libris Dr. Vilém Stránský)
Položka č.: 204Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:23
lept, mezzotinta, 1990, 10,7 x 7,5 cm, sign. PD Augustovič 90, č. 30/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Tadeusz Bartoš (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1970)
Hlava I
Položka č.: 205Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:24
monotyp, 2023, 53,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, mimo tisk na několika místech ušpiněno od tiskařské barvy, papír nepatrně ohmataný, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
(1970)
Hlava II
Položka č.: 206Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:25
monotyp, 2023, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
(1970)
Hlava III
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:26
monotyp, 2023, 52 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
(1970)
Hlava IV
Položka č.: 208Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:27
monotyp, 2023, 51 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
(1970)
Hlava V
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:28
(1970)
Gryphon
Položka č.: 210Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:29
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Milan Bauer (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
Mořský svět
Položka č.: 211Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:30
lept, 19,5 x 13,5 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 65/100, kolem grafiky patrný rámeček, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Motoryba
Položka č.: 212Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:31
lept, 15 x 20,5 cm, sign. DU Milan Bauer, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)