Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • František Burant (Internetová aukce )

    (1924-2001)

    Žena a pištec

    Položka č.: 281413

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:18

    suchá jehla, 1980, 85 x 59,5 cm, sign. PD F. Burant 1980, II. Stav č. 3/30, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kubíček (Internetová aukce )

    (1927-2013)

    Domy

    Položka č.: 281414

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:19

    dřevoryt na ručním papíru, 1956, 14,5 x 8 cm, sign. PD Jan Kubíček 56, při horním okraji mímo tisk odřený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Kabátová-Táborská (Internetová aukce )

    (1933)

    Ostrov

    Položka č.: 281415

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:20

    lept, akvatinta, 44,5 x 50 cm, sign. PD Zdeňka Kabátová-Táborská, č. 11/30, při levém okraji mimo tisk drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Kabátová-Táborská (Internetová aukce )

    (1933)

    Křoví v krajině

    Položka č.: 281416

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:21

    suchá jehla, 43 x 49,2 cm, sign. PD Zdeňka Kabátová-Táborská, č. 4/20, rohy mírně ohnuté, při pravém okraji na několika místech nepatrně natrženo, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Rusínová (Internetová aukce )

    (1970)

    Cinkající les

    Položka č.: 281417

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:22

    suchá jehla, 2022, 19,5 x 14,5 cm, monogr. PD ZŠR 2022, č. 3/10, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Schejbal (Internetová aukce )

    (1924-2006)

    Abstraktní kompozice IV.

    Položka č.: 281418

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:23

    monotyp na lesklém papíře (tuš, tempera), 1982, 40,5 x 49,5 cm, sign. DU Schejbal 82, při pkrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Schejbal (Internetová aukce )

    (1924-2006)

    Abstraktní kompozice V.

    Položka č.: 281419

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:24

    autorská hlubotisková grafika, 1982, 25,3 x 34 cm, sign. DU Schejbal 82, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Schejbal (Internetová aukce )

    (1924-2006)

    Abstraktní kompozice VI.

    Položka č.: 281420

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:25

    autorská hlubotisková grafika, 1982, 31 x 50 cm, sign. DU Schejbal 82, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský (Internetová aukce )

    (1945)

    Lužní světlo

    Položka č.: 281421

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:26

    dřevořez, 1993, 31 x 46,5 cm, sign. PD Hodonský 1993, č. 2/6, ve spodní části na několika místech drobné skvrny (mimo tisk), papír mírně ohmataný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lukáš Miffek (Internetová aukce )

    (1978)

    Do jogurtu

    Položka č.: 281422

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:27

    litografie, 2008, 48 x 33 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, rám, č. 74/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka (Internetová aukce )

    (1942)

    Píseň písní

    Položka č.: 281423

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:28

    litografie, 1978, 53,5 x 37 cm, sign. DU Roučka 78, pasparta, 54/60, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Pokluda (Internetová aukce )

    (1919)

    Masopust

    Položka č.: 281424

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:29

    dřevoryt, 1958, 43 x 34,7 cm, sign. PD M Pokluda 58, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Novák (Internetová aukce )

    Gustav Mahler

    Položka č.: 281425

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:30

    lept, 53 x 42 cm, sign. PD Michal Novák 1992/2016, E. A.

    Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Toman (Internetová aukce )

    (1877-1946)

    Bez názvu

    Položka č.: 281426

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:31

    lept, 1923, 20,5 x 15 cm, sign. PD K Toman 1923

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Králík (Internetová aukce )

    (1924-1999)

    Projekt nad mrtvou krajinou

    Položka č.: 281427

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:32

    lept, mezzotinta, 1993, 29,7 x 24,8 cm, sign. PD J. Králík 93, č. 20/30, LD vodotisk, mírně ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý (Internetová aukce )

    (1896-1961)

    Pán s deštníkem

    Položka č.: 281428

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:33

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 23,8 x 25,5 cm, dole razítko: Z pozůstalosti Akad. mal. Františka Tichého, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Novák (Internetová aukce )

    (1923-2011)

    Hostinec u kocoura

    Položka č.: 281429

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:34

    olej, tempera, kombinovaná technika, papír, 32,5 x 25 cm, Studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky. S grafickými technikami jej seznámil Pavel Šimon. V kresbách často zachycoval pražská zákoutí, v grafice vltavské rybáře a později se v…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Novák (Internetová aukce )

    (1923-2011)

    U kartářky

    Položka č.: 281430

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:35

    olej, tempera, kombinovaná technika, papír, 30 x 34,5 cm, PD popsáno na paspartě , Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Novák (Internetová aukce )

    (1923-2011)

    Fascinovaná koťata

    Položka č.: 281431

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:36

    olej, tempera, kombinovaná technika, papír, 31 x 25,5 cm, PD popsáno na paspartě , Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Novák (Internetová aukce )

    (1923-2011)

    Kočka a pes

    Položka č.: 281432

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:37

    olej, tempera, kombinovaná technika, papír, 31,5 x 25,5 cm, PD popsáno na paspartě , Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Novák (Internetová aukce )

    (1923-2011)

    V okně

    Položka č.: 281433

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:38

    olej, tempera, kombinovaná technika, papír, 32,5 x 25 cm, PD popsáno na paspartě , Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Novák (Internetová aukce )

    (1923-2011)

    Hra kočky s myší

    Položka č.: 281434

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:39

    olej, tempera, kombinovaná technika, papír, 31 x 24 cm, PD popsáno na paspartě , Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Trabura (Internetová aukce )

    (1960)

    Nábřeží

    Položka č.: 281435

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:40

    akryl, plátno, 2019, 80 x 110 cm, sign. vzadu Roman Trabura 2019, Roman Trabura patří ke generaci, která vstoupila na výtvarnou scénu již v 80. letech. Jeho počátky jsou spjaty s prostředím undergroundu, ve kterém se věnoval hudbě. Jako výtvarník se účastnil dnes již legendárních ilegálních Konfront…

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Havlín (Internetová aukce )

    (1976)

    Věneček

    Položka č.: 281436

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:41

    akryl, plátno, 2022, 80 x 100 cm, sign. vzadu Havlín

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lukáš Bradáček (Internetová aukce )

    (1964)

    Pomněnka I.

    Položka č.: 281437

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:42

    akryl, plátno, 2009, 70 x 70 cm, sign. DU L. Bradáček

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Gavlas (Internetová aukce )

    (1953)

    Úsvit

    Položka č.: 281438

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:43

    akryl, plátno, 2000, 70 x 50 cm, sign. PD Gavlas, rám, žák J. Hadlače, V. Drápala a L. Ochrymčuka na Masarykově univerzitě v Brně

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hubatka (Internetová aukce )

    (1960)

    Tance na přechodu

    Položka č.: 281439

    Vyvolávací cena: 11.300 CZK (471 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:44

    olej, plátno, 2011, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 11.300 CZK (471 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Macht (Internetová aukce )

    (1977)

    Sen o Haribo

    Položka č.: 281440

    Vyvolávací cena: 29.500 CZK (1.230 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:45

    zrcadláž, 2021, 88 x 88 cm, sign. PD Jiří Macht, rám, č. 3/10

    Aktuální cena: 29.500 CZK (1.230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mandelík (Internetová aukce )

    (1976)

    Kouř

    Položka č.: 281441

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:46

    akryl na dřevěné desce, 2014, 65,5 x 80 cm, sign. zezadu Mandelík 2014, rám

    Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Renata Drábková (Internetová aukce )

    (1969)

    Ohňostroj

    Položka č.: 281442

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:47

    litá kresba, indický papír, 59 x 79 cm

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook