Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
František Burant (Internetová aukce )
(1924-2001)
Žena a pištec
Položka č.: 281413Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:18
suchá jehla, 1980, 85 x 59,5 cm, sign. PD F. Burant 1980, II. Stav č. 3/30, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kubíček (Internetová aukce )
(1927-2013)
Domy
Položka č.: 281414Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:19
dřevoryt na ručním papíru, 1956, 14,5 x 8 cm, sign. PD Jan Kubíček 56, při horním okraji mímo tisk odřený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Kabátová-Táborská (Internetová aukce )
(1933)
Ostrov
Položka č.: 281415Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:20
lept, akvatinta, 44,5 x 50 cm, sign. PD Zdeňka Kabátová-Táborská, č. 11/30, při levém okraji mimo tisk drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Kabátová-Táborská (Internetová aukce )
(1933)
Křoví v krajině
Položka č.: 281416Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:21
suchá jehla, 43 x 49,2 cm, sign. PD Zdeňka Kabátová-Táborská, č. 4/20, rohy mírně ohnuté, při pravém okraji na několika místech nepatrně natrženo, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Rusínová (Internetová aukce )
(1970)
Cinkající les
Položka č.: 281417Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:22
suchá jehla, 2022, 19,5 x 14,5 cm, monogr. PD ZŠR 2022, č. 3/10, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Schejbal (Internetová aukce )
(1924-2006)
Abstraktní kompozice IV.
Položka č.: 281418Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:23
monotyp na lesklém papíře (tuš, tempera), 1982, 40,5 x 49,5 cm, sign. DU Schejbal 82, při pkrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Schejbal (Internetová aukce )
(1924-2006)
Abstraktní kompozice V.
Položka č.: 281419Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:24
autorská hlubotisková grafika, 1982, 25,3 x 34 cm, sign. DU Schejbal 82, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Schejbal (Internetová aukce )
(1924-2006)
Abstraktní kompozice VI.
Položka č.: 281420Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:25
autorská hlubotisková grafika, 1982, 31 x 50 cm, sign. DU Schejbal 82, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský (Internetová aukce )
(1945)
Lužní světlo
Položka č.: 281421Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:26
dřevořez, 1993, 31 x 46,5 cm, sign. PD Hodonský 1993, č. 2/6, ve spodní části na několika místech drobné skvrny (mimo tisk), papír mírně ohmataný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lukáš Miffek (Internetová aukce )
(1978)
Do jogurtu
Položka č.: 281422Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:27
litografie, 2008, 48 x 33 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, rám, č. 74/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka (Internetová aukce )
(1942)
Píseň písní
Položka č.: 281423Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:28
litografie, 1978, 53,5 x 37 cm, sign. DU Roučka 78, pasparta, 54/60, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Pokluda (Internetová aukce )
(1919)
Masopust
Položka č.: 281424Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:29
dřevoryt, 1958, 43 x 34,7 cm, sign. PD M Pokluda 58, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého a V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Novák (Internetová aukce )
Gustav Mahler
Položka č.: 281425Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:30
lept, 53 x 42 cm, sign. PD Michal Novák 1992/2016, E. A.
Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Toman (Internetová aukce )
(1877-1946)
Bez názvu
Položka č.: 281426Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:31
lept, 1923, 20,5 x 15 cm, sign. PD K Toman 1923
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Králík (Internetová aukce )
(1924-1999)
Projekt nad mrtvou krajinou
Položka č.: 281427Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:32
lept, mezzotinta, 1993, 29,7 x 24,8 cm, sign. PD J. Králík 93, č. 20/30, LD vodotisk, mírně ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tichý (Internetová aukce )
(1896-1961)
Pán s deštníkem
Položka č.: 281428Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:33
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 23,8 x 25,5 cm, dole razítko: Z pozůstalosti Akad. mal. Františka Tichého, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Novák (Internetová aukce )
(1923-2011)
Hostinec u kocoura
Položka č.: 281429Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:34
olej, tempera, kombinovaná technika, papír, 32,5 x 25 cm, Studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky. S grafickými technikami jej seznámil Pavel Šimon. V kresbách často zachycoval pražská zákoutí, v grafice vltavské rybáře a později se v…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Novák (Internetová aukce )
(1923-2011)
U kartářky
Položka č.: 281430Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:35
olej, tempera, kombinovaná technika, papír, 30 x 34,5 cm, PD popsáno na paspartě , Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Novák (Internetová aukce )
(1923-2011)
Fascinovaná koťata
Položka č.: 281431Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:36
olej, tempera, kombinovaná technika, papír, 31 x 25,5 cm, PD popsáno na paspartě , Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Novák (Internetová aukce )
(1923-2011)
Kočka a pes
Položka č.: 281432Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:37
olej, tempera, kombinovaná technika, papír, 31,5 x 25,5 cm, PD popsáno na paspartě , Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Novák (Internetová aukce )
(1923-2011)
V okně
Položka č.: 281433Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:38
olej, tempera, kombinovaná technika, papír, 32,5 x 25 cm, PD popsáno na paspartě , Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Novák (Internetová aukce )
(1923-2011)
Hra kočky s myší
Položka č.: 281434Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:39
olej, tempera, kombinovaná technika, papír, 31 x 24 cm, PD popsáno na paspartě , Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Trabura (Internetová aukce )
(1960)
Nábřeží
Položka č.: 281435Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:40
akryl, plátno, 2019, 80 x 110 cm, sign. vzadu Roman Trabura 2019, Roman Trabura patří ke generaci, která vstoupila na výtvarnou scénu již v 80. letech. Jeho počátky jsou spjaty s prostředím undergroundu, ve kterém se věnoval hudbě. Jako výtvarník se účastnil dnes již legendárních ilegálních Konfront…
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zbyněk Havlín (Internetová aukce )
(1976)
Věneček
Položka č.: 281436Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:41
akryl, plátno, 2022, 80 x 100 cm, sign. vzadu Havlín
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lukáš Bradáček (Internetová aukce )
(1964)
Pomněnka I.
Položka č.: 281437Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:42
akryl, plátno, 2009, 70 x 70 cm, sign. DU L. Bradáček
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Gavlas (Internetová aukce )
(1953)
Úsvit
Položka č.: 281438Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:43
akryl, plátno, 2000, 70 x 50 cm, sign. PD Gavlas, rám, žák J. Hadlače, V. Drápala a L. Ochrymčuka na Masarykově univerzitě v Brně
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hubatka (Internetová aukce )
(1960)
Tance na přechodu
Položka č.: 281439Vyvolávací cena: 11.300 CZK (471 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:44
olej, plátno, 2011, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka
Aktuální cena: 11.300 CZK (471 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Macht (Internetová aukce )
(1977)
Sen o Haribo
Položka č.: 281440Vyvolávací cena: 29.500 CZK (1.230 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:45
zrcadláž, 2021, 88 x 88 cm, sign. PD Jiří Macht, rám, č. 3/10
Aktuální cena: 29.500 CZK (1.230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mandelík (Internetová aukce )
(1976)
Kouř
Položka č.: 281441Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:46
akryl na dřevěné desce, 2014, 65,5 x 80 cm, sign. zezadu Mandelík 2014, rám
Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Renata Drábková (Internetová aukce )
(1969)
Ohňostroj
Položka č.: 281442Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:47
litá kresba, indický papír, 59 x 79 cm
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO